operacja plastyczna

  Silvia Idalia Serrano w jednej z hiszpańskich klinik świadczących usługi z zakresu medycyny estetycznej przeszła potrójny zabieg chirurgiczny. Niestety kilka dni po operacjach u kobiety rozwinęła się bardzo poważna infekcja - martwicze zapalenie powięzi, nazywane "mięsożerną chorobą". Po kilku miesiącach walki, 34-latka przegrała walkę z chorobą. Klinika, która wykonała zabiegi nie ma sobie nic do zarzucenia.

  "Zabieg może zmienić naszą tożsamość".

  45-letnia Tanesha Walker, matka czworga dzieci i babcia jedenaściorga wnucząt, poddała się brazylijskiemu liftingowi pośladków. Krótko po wypisie zmarła. Policja wszczęła śledztwo.

  Madonna jest niewątpliwie światową królową kontrowersji i skandali. Na to miano zasłużyła m.in. eksperymentując ze swoim wyglądem. Dzisiaj media kolejny raz rozpisują się na temat aparycji gwiazdy.

  Teraz, przy okazji promocji swojej książki, opowiedziała o konsekwencjach tej decyzji.

  Bella Hadid od lat zaprzeczała pogłoskom o swoich operacjach plastycznych. Teraz modelka ujawniła prawdę w najnowszym wywiadzie dla "Vogue'a". Do jakich zabiegów się przyznała?

  Tiffany Mills chciała poddać się zabiegowi zmniejszenia piersi. Niestety lekarze przez pomyłkę wszczepili kobicie implanty powiększające biust. Dodatkowo przeprowadzili również plastykę brzucha. Klinika zamiast naprawić swoją pomyłkę, niechcianą operacje uznała za "bezpłatną usługę".

  Każdy z nas kreuje własny ideał piękna. Jedni pragną zrzucać nadprogramowe kilogramy, inni marzą o tym, aby przytyć. 26-letnia modelka ze Szwecji postawiła sobie jasny cel. Chce zostać posiadaczką największych pośladków na świecie. Jak chce to osiągnąć? Efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych.

  Powiększanie piersi za pomocą silikonowych implantów to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w chirurgii plastycznej. Jak się do niego przygotować? I na co zwrócić szczególną uwagę?

  Powiększanie piersi za pomocą implantów to jeden z najbardziej popularnych zabiegów stosowanych w chirurgii plastycznej. Operacja pozwala skorygować rozmiar i kształt biustu zgodnie z oczekiwaniami pacjentki, jednak w niektórych przypadkach może stanowić wstęp do poważnych problemów zdrowotnych. W Dzień Dobry TVN o konsekwencjach poprawiania wyglądu na stole operacyjnym opowiedzieli modelka Paula Tumala oraz lekarz medycyny estetycznej Marcin Ambroziak.

  Grichka Bogdanoff - słynny bliźniak i wielki entuzjasta operacji plastycznych - nie żyje. Informację o śmierci przekazał jego agent. Gwiazdor francuskiej telewizji miał 72 lata.

  Program "40 kontra 20" towarzyszył nam przez całe wakacje. Finał coraz bliżej, a jego bohaterowie zyskują coraz większą popularność. Jak Kamila zareagowała, gdy w sieci pojawiły się jej zdjęcia sprzed lat? Czy poddawała się zabiegom poprawiającym urodę?

  Operacja plastyczna nosa czasami może być wymysłem związanym z chęcią poprawy urody, a niekiedy przykrą koniecznością. Bez względu na motywację, decyzja o przystąpieniu do zabiegu jest niezwykle trudna. Jak się do niego przygotować i z czym trzeba się później zmierzyć? Oto historia, którą przeżyłam na własnej skórze.

  Joanna Koroniewska wielokrotnie podkreślała w wywiadach, jaki jest jej stosunek do operacji plastycznych. Choć sama jest im przeciwna, nie ocenia ludzi, którzy ingerują w swój wygląd. Teraz aktorka zdradziła, że członek jej rodziny chciał jej zafundować pewien zabieg. Jak na to zareagowała?

  Piersi to atrybut kobiecości, ale i częste źródło problemów. Zbyt obfity biust może bowiem wywoływać wiele dolegliwości, które utrudniają normalne funkcjonowanie. Rozwiązaniem jest wtedy operacja zmniejszenia piersi. Jakie są wskazania do zabiegu i co zrobić, aby wykonać go w ramach NFZ?

  O Pauline Potter było głośno w 2011 r., kiedy to zdobyła tytuł najcięższej kobiety na świecie wg księgi Guinnessa. Ważyła wówczas 630 funtów, czyli 290 kg. To, jak wygląda dziś, jest efektem wielu lat ciężkiej pracy i operacji.

  Operacja plastyczna, jak każdy inwazyjny zabieg, wiąże się z ryzykiem komplikacji. Co jakiś czas media rozpisują się na temat tych nieudanych, a także groźnych powikłań, z którymi borykają się pacjenci. O niebezpiecznych trendach w Dzień Dobry TVN porozmawialiśmy z Christofferem Ingvesem, specjalistą chirurgii plastycznej.

  Mateusz Borkowski znany szerszej publiczności, jako Big Boy z popularnego programu "Gogglebox" przeszedł spektakularną przemianę. Mężczyzna w ciągu trzech lat stracił ponad 170 kilogramów. Jak mu się to udało? Jak sobie poradził z nadmiarem skóry, która została po utracie takiej masy? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Mateuszem Borkowskim i dr. Januszem Greese Łyko, chirurgiem plastycznym.

  Wiele gwiazd nie przyznaje się do ingerencji w urodę. Bohaterka show "Królowe życia" nie zalicza się jednak do tego grona. Laluna Unique otwarcie mówi o swoich licznych zabiegach upiększających. Jak wyglądała przed pierwszą operacją plastyczną?

  Agata Rubik ma w sobie mnóstwo naturalnego uroku - i za to właśnie uwielbiają ją fani. Czyżby jednak także i ona skusiła się na kilka poprawek swojej urody? Niedawno opublikowała w mediach społecznościowych porównanie swojego "przed" i "po". Różnica jest ogromna, a internauci są w szoku.

  Polskie i zagraniczne gwiazdy dość często korzystają z zabiegów medycyny estetycznej. Celebryci chętnie poddają się powiększeniu ust, piersi, wypełnieniu podbródka czy nastrzykiwaniu policzków. Jednak nie wszyscy jawnie się do tego przyznają. Sandra Hajduk przyjrzała się metamorfozom gwiazd zza oceanu. Kto najbardziej zmienił się na przestrzeni lat?

  Dr Marek Szczyt: "Jak żyję, nigdy nie widziałem prostej przegrody nosowej. Nie istnieje coś takiego, ona zawsze jest lekko skrzywiona, w przekroju widać, że może pochylać się ku jednej ze stron, jest nierówna". Jakie są objawy i jakie skutki może mieć dla organizmu krzywa przegroda nosowa? Czy rzeczywiście może powodować takie dolegliwości jak krwotoki z nosa, katar, zapalenie zatok, problemy ze słuchem i snem?

  Rosyjska celebrytka Julia Debbagh przeszła operację plastyczną biustu. Po 13 latach jedna z jej piersi zrobiła się kanciasta. Dlaczego mogło dojść do tego typu powikłania? Czy implanty piersi trzeba wymieniać po latach? Czy powiększoną implantem piersią można karmić dziecko? Zapytaliśmy o to gościa Dzień Dobry TVN chirurga dra n. med. Artura Bociana.

  Dużą popularnością - także w Polsce - cieszą się operacje powiększania biustu. Jak lekarz powinien się przygotować do takiego zabiegu? Jak dobrać rozmiar biustu do figury? O tym w Dzień Dobry TVN mówił specjalista chirurgii plastycznej dr Janusz Greese Łyko.

  Agnieszka Szulim poddała się testom genetycznym pod kątem genu otyłości. Czy go posiada? Dzięki nim dowiedziała się, co może jeść, a co powinna wykluczyć ze swojej diety. O sekretach swojej diety i rzekomo powiększonych policzkach opowiedziała Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Ania Koryto, uczestniczka 3. edycji programu "Top model", usunęła bliznę z twarzy. Oddała się w ręce chirurga plastycznego doktora Marka Szczyta. Jak teraz wygląda i jak się czuje? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W bikini równe ważne, jak wydepilowane nogi, są piękne pośladki. Nie wszystkich natura hojnie obdarzyła, ale na szczęście - jak mówi Marcin Prokop - są specjaliści, którzy mogą temu zardzić. Gościem Dzień Dobry TVN był dr Marek Szczyt i Paulina Pszech, uczestniczka pierwszej edycji programu "Top model", która poddała się zabiegowi powiększenia pośladków.

  Delikatna, eteryczna i zmysłowa - taki jest jej wizerunek, a jaka jest naprawdę aktorka Dominika Ostałowska. Czy bywa zołzą? Czy to prawda, że produkcja serialu, w którym gra zasugerowała jej operację plastyczną? Czy w Polsce, dla kobiety w średnim wieku, są dobre propozycje aktorskie? Dominka ostalowska była gościem Doroty Wellman i Marcina Prokopa w Dzień Dobry TVN.