Tragiczne skutki operacji plastycznej. Youtuberce amputowano fragment pośladków

Operacja
Tragiczne skutki operacji plastycznej. Youtuberce amputowano fragment pośladków
Źródło: faustasyan/GettyImages
Pochodząca z Meksyku yotutuberka przeżyła prawdziwy koszmar. Po operacji powiększenia pośladków doznała poważnych komplikacji, które doprowadziły do amputacji fragmentów tkanek. Co doprowadziło do tragedii? Dowiesz się ze strony Dzień Dobry TVN.

La Wanders Lover, czyli pochodząca z Meksyku Yered Licona, to youtuberka i komiczka. Kobieta, która ma blisko dwa miliony followersów w mediach społecznościowych, postanowiła podzielić się ze światem traumatycznym doświadczeniem.

Doszło do poważnych powikłań, konieczna była operacja

40-latka opowiedziała swoim obserwującym o nieprzyjemnych skutkach operacji powiększania pośladków, którą przeszła jakiś czas temu. Po zabiegu wystąpiły u niej poważne powikłania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Operacje plastyczne

Źródło: Dzień Dobry TVN
Czy można przewidzieć efekty operacji nosa?
Czy można przewidzieć efekty operacji nosa?
Modelka szczerze o operacji biustu
Modelka szczerze o operacji biustu
Laluna Unique o operacjach plastycznych
Laluna Unique o operacjach plastycznych

Kobieta, podczas lotu samolotem, poczuła, że z jej ciałem dzieje się coś dziwnego.

- Zaczęło mnie boleć, poszłam do łazienki i poczułam, że mój pośladek stał się twardy - opowiada.

Jak wspomina yotutuberka, okazało się, że wypełniacze zastosowane podczas zabiegu, migrowały i spowodowały u niej poważną infekcję okolicznych tkanek.  Stan zapalny i ból były tak silne, że konieczna była operacja. W jej trakcie lekarze musieli usunąć jej ok, 7,5-centymetrowe fragmenty tkanki z obu pośladków.

- Dlatego jestem zdruzgotana, to była amputacja, wycięto mi kawałek ciała - mówi kobieta.

Kobieta czuje się oszukana przez lekarzy

Kobieta twierdzi, że ma zdiagnozowany zespół autoimmunizacyjno-autozapalny wywołany przez adiuwanty(ASIA). Osoby chore na to schorzenie wykazują nieprawidłową reakcję organizmu na ekspozycję na substancje chemiczne, w tym między innymi silikon.

Youtuberka poinformowała, że lekarz powiększył jej pośladki właśnie przy pomocy silikonu, na co ona nie wyraziła zgody. W związku z tym czuje się nie tylko oszpecona, ale też oszukana przez opiekujących się nią lekarzy.

- Zaufałam lekarzowi, że poprawi moje ciało, ale bez ostrzeżenia wstrzyknął mi w pośladki polimery, substancje, które wywołały u mnie zespół ASIA, z którym będę musiała się zmagać do końca życia - mówi kobieta.

- Wyobraźcie sobie moje zdziwienie. Poszłam po wymarzone ciało i skończyłam w medycznym koszmarze - dodaje.

Yered wystosowała także w swoich mediach społecznościowych apel do obserwujących ją osób.

"Kiedy zamierzasz poddać się operacji, zorientuj się, powiedz, czego chcesz, a na co nie chcesz wyrazić zgody. Uwierz mi, ból i proces, którego teraz doświadczam podczas powrotu do zdrowia, wcale NIE JEST ŁATWY"- napisała

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Regina Łukasiewicz

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: faustasyan/GettyImages

podziel się:

Pozostałe wiadomości