Monika Goździalska o związku na odległość: "Możemy uprawiać seks przez telefon"

Monika Goździalska o związku na odległość: "Możemy uprawiać seks przez telefon"
Źródło: Dzień Dobry TVN
Recepta na udany i trwały związek (napisy)
Recepta na udany i trwały związek (napisy)
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”
Monika Goździalska, która szerszej publiczności dała się poznać dzięki udziałowi w programie "Big Brother", kursuje pomiędzy Polską a Hiszpanią. W jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała o związku na odległość oraz o tym, jak wygląda podział obowiązków w jej domu. - Nie ukrywam, że nie jest łatwo - podkreśliła celebrytka.

Monika Goździalska od lat związana jest z polskim show-biznesem. Na swoim koncie ma udział w różnych programach telewizyjnych (m.in. "Big Brother" czy "MasterChef"), konkursach piękności, a także sesjach zdjęciowych. Napisała dwie książki, a ostatnio związała się z redakcją Kanału Zero.

Monika Goździalska wyjawiła, jak radzi sobie z ukochanym podczas rozłąki

Celebrytka razem z narzeczonym i dziećmi mieszka w Hiszpanii, ale ze względu na zobowiązania zawodowe regularnie lata do Polski. W rozmowie z Pudelkiem opowiedziała, jak radzi sobie z ukochanym podczas rozłąki.

- Staramy się. Dobrze, że są wideorozmowy, bo możemy uprawiać seks przez telefon. Żartowałam. Nie, nie żartowałam. Kochamy się i jakoś tam sobie dajemy radę. Staram się być kobietą na odległość, co mam powiedzieć - wyjawiła.

Monika Goździalska o związku i podziale obowiązków

Jak zaznaczyła celebrytka, podczas jej nieobecności partner zajmuje się domem.

- Jak przyjeżdżam, to gotuję, sprzątam, robię pyszności, piekę focaccię, którą kocha, jemy nasze sery z oliwą. Mamy normalny dom. Jest ciężko, nie ukrywam, że nie jest łatwo, bo w żaden weekend nie byłam w domu. [...] Staramy się, jak każdy normalny człowiek funkcjonować w tej rodzinie. Kłócimy się i godzimy, ale się kochamy. I to jest najważniejsze. Nie będę mówiła, że mam idealny dom, bo nikt nie ma - podkreśliła Monika Goździalska.

Rozmówczyni Pudelka przyznała również, że jej partner bywa o nią zazdrosny.

- Przebywam w takim, a nie innym środowisku, to jest kwestia zaufania. [...] Czasami nie ma tego flow, bo jesteśmy zmęczeni. On do mnie mówi, że ja jestem ciągle zmęczona, no bo jestem, więc potem wynagradzam mu to w audio-video. Jest super, idziemy do przodu. Ja tylko chcę, żeby było tak, jak jest - zadeklarowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: DC

Źródło: Pudelek.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości