Monika Goździalska wyprowadziła się z Polski dla dobra córki. "Jest lesbijką i nie miała tu łatwego życia"

Monika Goździalska
Monika Goździalska wyprowadziła się z Polski dla dobra córki.
Źródło: MWMEDIA
Monika Goździalska od jakiego czasu mieszka w Hiszpanii. Jak wyznała w jednym z wywiadów, decyzja o przeprowadzce zapadła nie bez powodu. Jej córka była wyśmiewana z powodu orientacji seksualnej. - Przeszła naprawdę ciężką depresję - powiedziała zmartwiona mama.

Monika Goździalska o córce

Monika Goździalska zdobyła popularność za sprawą udziału w popularnych programach rozrywkowych TVN. Można było ją zobaczyć m.in. w 3. edycji "Big Brothera" oraz w 1. sezonie "MasterChefa". Ma na swoim koncie również udział w konkursach piękności. Celebrytka wyprowadziła się z Polski i zamieszkała w słonecznej Hiszpanii. Często jednak wraca do swojego kraju i pojawia się na show-biznesowych eventach. W wywiadzie dla Pomponika uchyliła rąbka tajemnicy i wyznała, dlaczego zmieniła miejsce zamieszkania.

Społeczność LGBT

Źródło: Dzień Dobry TVN
Czy wolno być gejem w sporcie?
Czy wolno być gejem w sporcie?
"Prince Charming". Aggie opowiedziała o kulisach pierwszego w Polsce gejowskiego programu randkowego
"Prince Charming". Aggie opowiedziała o kulisach pierwszego w Polsce gejowskiego programu randkowego
"Prince Charming". Oliwer Kubiak wygrał pierwszą edycję gejowskiego show
"Prince Charming". Oliwer Kubiak wygrał pierwszą edycję gejowskiego show
Coming out po polsku
Coming out po polsku
Grupa Stonewall alarmuje o złej sytuacji szkolnej młodzieży LGBT+ w Polsce
Grupa Stonewall alarmuje o złej sytuacji szkolnej młodzieży LGBT+ w Polsce
Pierwszy gejowski program randkowy w Polsce
Pierwszy gejowski program randkowy w Polsce
(Nie)tolerancja nasza powszednia
(Nie)tolerancja nasza powszednia
Voces Gaudii - pierwszy chór LGBT+ w Polsce nagrał hymn
Voces Gaudii - pierwszy chór LGBT+ w Polsce nagrał hymn

- Zawsze chciałam mieszkać w kraju, gdzie jest słońce, ludzie są bardziej pozytywni i uśmiechnięci i czekałam na ten moment, kiedy finansowo będę mogła sobie na to pozwolić. Plus moja córka jest lesbijką i nie miała tu łatwego życia, wręcz przeszła różne dziwne rzeczy. Zawsze apeluję, żeby rodzice wspierali swoje dzieci, bo bycie lesbijką lub gejem to nie choroba i to trzeba zrozumieć. Żyjemy w kraju, w którym szykanowane są takie osoby - podkreśliła Goździalska. - Moja córka naprawdę przeszła ciężką depresję, była wyśmiewana, wyzywana, nawet miała próbę samobójczą, więc dla mnie jako dla matki to jest dramat. Mówię dzisiaj o tym otwarcie. Po konsultacjach z nią otworzyłam buzię i o tym powiedziałam - dodała.

Monika Goździalska staje w obronie osób LGBTQ+

Zdaniem Moniki w Hiszpanii osoby homoseksualne mają lepsze życie niż w Polsce, ponieważ mogą zawierać małżeństwa, a Kościół nie ingeruje w życie obywateli. Goździalska przyznała, że jej córka jest obecnie w szczęśliwym związku i mieszka razem ze swoją partnerką.

- Zawsze mówię rodzicom dzieci homoseksualnych: "To są wasze dzieci. Kochajcie je i nie ingerujcie w to, co się dzieje pod kołdrą". O to zawsze będę walczyła - podkreśliła gwiazda. - Zabieram głos, żeby wspierać młodzież, która jest zagubiona i szuka siebie. Może to być gej, lesbijka, może to być ktokolwiek inny. Nadal jest człowiekiem. Ma serce, ma nogi, ma ręce, umysł i miłość do drugiego człowieka - stwierdziła celebrytka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło: Pomoponik.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości