lesbijka

  Rebel Wilson nie przestaje zaskakiwać. Ostatnio aktorka zdobyła się na szczere wyznanie i dokonała coming outu. W mediach społecznościowych pokazała swoją partnerkę. Kim jest Ramona Agruma?

  Grupa Stonewall zaprasza na swój "Bal" wszystkich tych, którzy czują się samotni. W dobę na skrzynkę organizacji wpadło ponad pół tysiąca formularzy z historiami młodzieży szkolnej LGBT+. Autorzy zapytani o dyskryminację, podzielili się swoimi najwstydliwszymi historiami. - Z tych opowieści wyłania się obraz polskiej szkoły jako poligonu psychologicznego dla dzieciaków LGBT+ - powiedział Mateusz Sulwiński, członek stowarzyszenia.

  Elliot Page i Emma Portner są na nagłówkach prasy kolorowej na całym świecie. Wszystko za sprawą rozpadu ich małżeństwa. Aktor podjął decyzję o odejściu od żony. - Mamy do siebie ogromny szacunek i pozostajemy bliskimi przyjaciółmi - czytamy w oficjalnym oświadczeniu pary.

  Prezydent USA Barack Obama po raz ostatni przyznał Medale Wolności - najwyższe cywilne odznaczenia. Wśród wyróżnionych znalazła się słynna komiczka Ellen DeGeneres, która 20 lat temu dokonała coming outu. O jej przyznaniu się do homoseksualizmu oraz sytuacji lesbijek i gejów w Hollywood rozmawialiśmy z gościem Dzień Dobry TVN dziennikarzem Michałem Walkiewiczem.

  Polska to naród homofobów. Polacy nie chcą mieć za sąsiada geja. Nigdy na prezydenta swojego miasta nie wygraliby geja. Są przeciwni adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Okazuje się, że to stek bzdur i mediana w badaniach. Po pierwsze prezydentem Słupska został zadeklarowany homoseksualista, Robert Bierdoń, a po drugie zrobiliśmy test na tolerancję. A właściwie wykonał go Filip Chajzer. Omówili go w studiu Dzień Dobry TVN Zbigniew Wodecki, który wspiera osoby homoseksualne i Małgorzata Domagalik, redaktor naczelna miesięcznika Pani

  Zygmunt Freud, już teraz raczej dziadek, a nie ojciec psychoanalizy, twierdził, że każdy z nas jest biseksualny. Czy ludzie nagle mogą odkryć w sobie miłość do koleżanki lub kolegi? Nie można wybrać orientacji seksualnej, ale można wybrać styl życia. Osobowość seksualna ludzi jest bardziej skomplikowana niż nam się wydaje. Wystarczy popuścić wodze fantazji. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: seksuolog Zbigniew Lew Starowicz oraz Dellfina Dellert, prowadząca program „Seks w małym mieście”. Ostatnie badania wykazują, że osoby nad wyraz nietolerancyjnie i agresywne wobec homoseksualistów zazwyczaj tłumią w sobie homoseksualne popędy.

  Czy kiedy kobiecie podoba się inna kobieta znaczy to, że jest lesbijką? Czy, kiedy o niej fantazjuje, będąc jednocześnie szczęśliwą mężatką, znaczy, że jest biseksualna? A może każdy z nas jest biseksualny, choć tego sobie nie uświadamia? O to w studiu Dzień Dobry TVN zapytaliśmy seksuologa Andrzeja Depko.