Newsy

Tragedia w Wielkopolsce. Narzeczeni zginęli w wypadku dzień przed ślubem

Newsy

Gwengoat/Getty Images

26-letnia Martyna i 32-letni Bartosz mieli stanąć na ślubnym kobiercu 1 września 2021 r. Los napisał dla nich inny, tragiczny scenariusz. Dzień przed uroczystością młoda para straciła życie w wypadku samochodowym.

Młoda para zginęła przed ślubem

Do tragicznego zdarzenia doszło DW 444 w Świecy w kierunku Odolanowa w Wielkopolsce. Samochód osobowy, którym podróżowali zakochani, zjechał na pobocze i ustawił się bokiem. Wówczas w pojazd uderzył TIR. Kobieta i mężczyzna nie mieli szans. Ponieśli śmierć na miejscu.

Przybyła na miejsce policja stwierdziła, że kierujący ciężarówką był trzeźwy. Funkcjonariusze badają pozostałe okoliczności wypadku.

Odwołany ślub

Jak ustaliła Polska Agencja Prasowa uroczystość miała się odbyć w kościele św. Anny w Niedźwiedziu Wlkp. koło Ostrzeszowa. Są to rodzinne strony zmarłej. W rozmowie z reporterami PAP proboszcz parafii, ks. Waldemar Wiertelak, potwierdził, że uroczystość została odwołana.

Ostatni wpis Martyny na jej facebookowym profilu to zaproszenie na ślub. Post został opublikowany 20 sierpnia. Narzeczeni mieszkali w Poznaniu i z tym miastem wiązali swoją przyszłość.

Zobacz wideo: Huragan Ida uderzył w USA

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Źródło: PAP

Pozostałe wiadomości