Newsy

Nastolatka weszła do restauracji z noworodkiem na rękach. Po chwili przekazała go obcej kobiecie i wyszła

Newsy

Aktualizacja:

W pewnej z restauracji w Jersey doszło do wyjątkowego zdarzenia. 14-latka weszła do lokalu trzymając na rękach noworodka owiniętego w ręcznik, a po chwili oddała dziecko jednej z klientek i wyszła.

Noworodek porzucony w restauracji w Jersey

Zdarzenie, które zarejestrowały kamery jest naprawdę wstrząsające. W materiale wideo widać, jak młoda dziewczyna wchodzi do restauracji z noworodkiem owiniętym w ręcznik. Przez chwilę rozgląda się po lokalu, podchodzi do lady i rozmawia z obsługą, po czym siada na krześle. Wtedy zbliża się do niej inna klientka i bierze dziecko na ręce. Jak się później okazało, kobieta posiada doświadczenie medyczne i zauważyła, że dziecko ma kłopoty z oddychaniem. Kiedy siada z dzieckiem na swoim krześle, matka noworodka wychodzi z restauracji.

14- latka porzuciła dziecko w restauracji w Jersey

Kobieta, która wzięła dziecko na ręce poprosiła o wezwanie pomocy medycznej i rzeczywiście, po chwili na miejsce przyjeżdżają policjanci i ratownicy, którzy zaopiekowali się maluchem. Noworodek został przetransportowany do szpitala, gdzie po serii badań udało się potwierdzić, że jest zdrowy. Funkcjonariuszom udało się także ustalić personalia matki dziecka. 14-latka zdecydowała się oddać noworodka do adopcji.

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości