Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Uczestniczki wybierają suknie ślubne, a panowie stawiają czoła problemom

Newsy

W 3. odcinku nowej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" przyszedł czas na wizyty w salonach sukien ślubnych. Panie będą wybierać kreacje na swój "wielki dzień", a panowie zmierzą się z reakcją rodziny na wieść o ślubie.

Iga, Izabela i Laura oraz Karol, Kamil i Maciej to nowi bohaterowie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wszyscy dowiedzieli się już, że za kilka tygodni odbędzie się ich ślub. Nie wiedzą jednak niczego na temat swojego przyszłego małżonka i przyszłej małżonki.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" - co wydarzy się w 3. odcinku?

Przyszłe Panny Młode poinformowały już swoich bliskich o nadchodzących ślubach. Teraz mogą wyruszyć na poszukiwania wymarzonych sukien ślubnych. To będą bardzo wzruszającego chwile dla nich i dla ich rodzin.

Z kolei kawalerowie będą borykać się z zawiadomieniem swoich rodzin, nie wszystkim bowiem, spodoba się pomysł ślubu z nieznajomą. - Nie wiem, czy on jest gotowy do tego ślubu - zauważy mama Kamila, pani Krystyna.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" - gdzie oglądać?

Przed uczestnikami "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie już będą rodziną . Jak sobie z tym poradzą? Dadzą sobie szansę na miłość? Czy pokonają swoje lęki i wszyscy staną przed urzędnikiem stanu cywilnego?

Premierowe odcinki programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5" w piątki o godz. 20:30 na antenie TVN7. Wcześniej dostępne są także w Player.pl .

Zobacz wideo: Wiosna w TVN7

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości