Gwiazdy

Anita Szydłowska wspomina "Ślub od pierwszego wejrzenia", który zmienił jej życie. Co radzi uczestnikom kolejnej edycji programu?

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak w studiu DDTVN

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Anita Szydłowska wspomina "Ślub od pierwszego wejrzenia", który zmienił jej życie. Co radzi uczestnikom kolejnej edycji programu?

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak w studiu DDTVN

Kamil Piklikiewicz/East News

Anita Szydłowska to dziś żona i mama, która swoje szczęście zawdzięcza udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Na Instagramie wspomina udział w tej produkcji. Przy okazji udziela cennej wskazówki uczestnikom kolejnej edycji show. Co według niej jest najważniejsze? 

Anita Szydłowska wspomina "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Anita Szydłowska była jedną z uczestniczek 3. edycji popularnego programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita zgłosiła się do niego mimo początkowych kontrowersji, które wzbudzała jego formuła. Dziewczyna miała szczęście, bo znalazła w programie męża, z którym jest do dziś. Anita i Adrian Szymaniak stworzyli szczęśliwą rodzinę, dziś są rodzicami dwójki dzieci.

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na bieżąco opowiada fanom o swoim życiu w mediach społecznościowych. Korzystając z okazji, że właśnie startuje kolejna edycja reality show, opublikowała obszerny wpis, w którym podzieliła się spostrzeżeniami na jego temat.

- CO BY BYŁO GDYBY? Gdyby któreś z nas nie wypełniło ankiet, nie wysłało tego smsa? Czasami zastanawiam się nad tym, czy dane nam było się spotkać i wpadlibyśmy na siebie w inny sposób? A może nasze drogi potoczyłyby się zupełnie inaczej? W jakim punkcie bylibyśmy dziś? My te decyzje mamy na szczęście już za sobą, ale przed nową życiowa szansą stają kolejne osoby… - napisała Anita.

- Oh! JAK JA SIĘ NIE MOGŁAM DOCZEKAĆ TEGO DNIA!!! Wiem, że będą emocje i jestem strasznie ciekawa, co się wydarzy! A to wszystko dlatego, że już DZIŚ premiera nowego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5"! – dodała.

Anita Szydłowska o programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Anita opisała też swoje emocje związane z faktem, że efekt nagrań programu mogła zobaczyć dopiero na antenie TVN7. Oglądali je z Adrianem wiedząc już, że są ze sobą.

-Emocje wzruszenia mieszały się z napięciem - sami uczestnicy widzą materiał dopiero, kiedy jest w telewizji. Po roku oglądając naszych następców z 4. edycji trzymaliśmy mocno za nich kciuki i wspominaliśmy jak to było u nas. (…) Tym razem jesteśmy bardzo ciekawi, jakie osobowości staną przed tak ogromną szansą i przeżyją przygodę życia (och jak ja zazdroszczę i chciałabym wrócić do tego momentu i przejść to jeszcze raz). Tym bardziej ciekawi mnie samą edycja, jako że przecież była już kręcona w czasach pandemii, więc formuła musiała nieco ulec zmianie – czytamy  w poście.

Anita Szydłowska daje rady uczestnikom nowej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Anita Szydłowska nie szczędziła też wskazówek uczestnikom kolejnej edycji programu.

- Pamiętacie zakończenie naszego 3 sezonu, kiedy schodziłam ze schodów? Adrian czekał na mnie na dole. Bez sensu. Powinniśmy po nich iść. Razem. Do góry! Kochane nowe pary! Nie poddawajcie się na pierwszych schodach, bo nie zawsze będzie z górki, ale ważne żeby iść RAZEM! - napisała entuzjastycznie uczestniczka show.  

"Ślub od pierwszego wejrzenia" 5 - kiedy premiera

Start 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już w niedzielę, 27 lutego o 20.30 na antenie TVN 7. 

Będziecie trzymać kciuki za nowych uczestników? Jak myślicie, ile szczęśliwych par uda się połączyć tym razem?

Zobacz też: 

Znamy wszystkie uczestniczki nowego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Dlaczego zdecydowały się zgłosić?

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradzili imię córeczki. Internauci: "Piękne"

Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" miała wypadek. Kierowca autobusu wjechał w jej samochód

Co sądzisz o tym artykule?
71
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0