Newsy

Pasierbica Siergieja Ławrowa objęta sankcjami. "Jej wytworne brytyjskie życie się skończyło"

Newsy

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
TVN24

Z powodu inwazji Rosji na Ukrainę, na kraj agresora zostały nałożone międzynarodowe sankcje. Objęto nimi również osoby z najbliższego otoczenia prezydenta, a także ich rodziny. Skutki sankcji odczuła m.in. Polina Kowaliowa, przybrana córka Sergieja Ławrowa, rosyjskiego ministra spraw zagranicznych.

Luksusowe życie Poliny Kowaliowej

Polina Kowaliowa ma 26 lat. Na co dzień mieszka w Londynie. Jest właścicielką luksusowego apartamentu przy prestiżowej Kensington High Street o wartości 4,4 mln funtów. Pasierbica Siergieja Ławrowa miała go kupić za gotówkę. W mediach społecznościowych chwali się luksusowym stylem życia, drogimi torebkami, ubraniami i licznymi podróżami. Z tego, co pokazuje w sieci, można wnioskować, że studiuje na londyńskim prestiżowym Imperial College Bussines School. Czesne dla studentów krajowych wynosi 9,2 tys. funtów, a dla studentów zagranicznych 17,7 tys. funtów. .

Wojna w Ukrainie

Ewakuacja dzieci z Charkowa
Ewakuacja dzieci z Charkowa Dzień Dobry TVN
wideo 2/16

Maria Konstantinowna Piewczich, rosyjska dziennikarka śledcza, aktywistka i szefowa jednostki śledczej Fundacji Antykorupcyjnej opisała sylwetkę Poliny. - Polina to 26-letnia, czarująca Rosjanka z Londynu. Mieszka w ogromnym apartamencie przy Kensington, uwielbia imprezy. Jej instragramowe konto wygląda jak nieustające wakacje - napisała dziennikarka 10 marca.

Polina Kowaliowa objęta sankcjami

O Polinie Kowaliowej zrobiło się głośno. Jak donoszą media, pasierbica Siergieja Ławrowa, jednego z najbliższych ludzi Władimira Putina, znalazła się na liście osób objętych sankcjami. Po ogłoszeniu tej decyzji Piewczich opublikowała kolejny post na Twitterze.

- Kto powiedział, że nie możesz rozwiązać problemu za pomocą wątku na Twitterze? Na Polinę Kowaliową zostały nałożone sankcje. Jej wytworne brytyjskie życie się skończyło. Nie wydarzyłoby się to bez was wszystkich. Bez 70 tys. polubień, udostępnień i tego, że wszyscy o tym mówili. Dziękuję - napisała dziennikarka, nawiązując do swojego poprzedniego postu o Polinie, który odbił się szerokim echem na Twitterze.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Alexander Spatari/East News

Pozostałe wiadomości