Newsy

Koncert z okazji Dnia Matki. Zespół Jaśmin w wyjątkowym utworze: "Same przekazujemy pałeczkę swoim córkom"

Newsy

26 maja świętujemy Dzień Matki. Z tej okazji na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Jaśmin z utworem pt. "Pleciemy warkocze". - Tą piosenką chcieliśmy nie tylko podziękować własnym mamom, ale też przypomnieć o tym, że same przekazujemy pałeczkę swoim córkom – tłumaczą artystki.

Jaśmin - "Pleciemy warkocze"

Dzień Matki można świętować na różne sposoby. Jednym z nich jest wyrażanie wdzięczności poprzez muzykę. Tak właśnie zrodziła się piosenka pt. "Pleciemy warkocze", która w piękny sposób opisuje relację matki i córki.

Zaplatanie warkoczy to widok, w którym matki i córki siedzą przez chwile, jakby pozowały do powtarzającego się tematu obrazu. Piosenkę napisaliśmy właśnie dlatego, żeby uchwycić ten moment, w którym za chwilę zmienią się role – córka sama stanie się matką i sama będzie pleść warkocze

- czytamy na kanale Agaty Gałach na platformie YouTube.

- Chcieliśmy podkreślić ważny moment miłości do matek, bo nawet kiedy dorastamy, to w ich pamięci jesteśmy sumą tych wszystkich godnych podziwu zdarzeń: nocnych wstawań, zmian pieluch, pocieszenia nad otartymi kolanami, nauki pierwszych wierszyków, prasowania sukienek i przytulania nocą, przed zaśnięciem. Tą piosenką chcieliśmy nie tylko podziękować własnym mamom, ale też przypomnieć o tym, że same przekazujemy pałeczkę swoim córkom - argumentują.

Zespół Jaśmin

Zespół Jaśmin to nowy kobiecy projekt, który rozkwitł na początku 2021 roku. Stworzyły go dwie kobiety: Agata Gałach - wokalistka i aktorka oraz Karolina Sienkiewicz - kompozytorka i skrzypaczka. Na co dzień występują też z kobiecym kwartetem.

Posłuchajcie Jaśmin w utworze "Pleciemy warkocze" w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl .

Zobacz także:

Krupińska, Janachowska, Bohosiewicz: kto jeszcze świętuje Dzień Matki na Instagramie?

Ireneusz Bieleninik zniknął z telewizji. Co u niego słychać? "Brakuje mi konferansjerki"

Jacek Cygan uhonorowany medalem św. Brata Alberta. Anna Dymna: "Jeżeli pomaga, robi to z radością. To najpiękniejsze, co można dostać od człowieka"

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości