Newsy

Monika Olejnik ma COVID-19. "Wspomnienia wracają"

Newsy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Monika Olejnik

Wielu widzów zastanawiało się, dlaczego nie został wyemitowany poniedziałkowy odcinek "Kropki nad i". Prowadząca Monika Olejnik przekazała za pośrednictwem Instagrama, że zakaziła się koronawirusem. Dziennikarka TVN24 wystosowała apel.

Monika Olejnik zakaziła się COVID-19

Monika Olejnik od lat związana jest ze stacją TVN, gdzie od 1997 roku (z przerwą od 2004 do połowy 2006 roku) prowadzi program publicystyczny "Kropka nad i". Audycja przyciąga tysiące widzów przed telewizory. Jednak 4 lipca nie został wyemitowany odcinek, co zaskoczyło wiele osób. Dziennikarka TVN24 za pośrednictwem Instagrama przekazała, dlaczego tak się stało.

Dziennikarze TVN

Krótka piłka z Anitą Werner
Krótka piłka z Anitą WernerDzień Dobry TVN
wideo 2/7

- Kochani dopadł mnie Covid. Dziękuję za wszystkie pytania, co się stało - dlaczego nie było "Kropki nad i" w @tvn24.pl? Obroniłam się przed Covidem w najgorszych czasach pandemii, a teraz nagle w najmniej oczekiwanym momencie… Lekki katar, nie musiałam, ale zrobiłam test i okazało się… - napisała Monika Olejnik.

Monika Olejnik apeluje do fanów, by dbali o zdrowie

W dalszej części postu dziennikarka poinformowała o swoim samopoczuciu oraz zwróciła się z prośbą do użytkowników Instagrama.

- Na szczęście czuje się dobrze i mam nadzieję do zobaczenia wkrótce. A Tomek zdrowy, 4 testy - wszystkie negatywne. Bądźcie proszę ostrożni, dbajcie o siebie. Niestety wracają wspomnienia w maseczkach. Tyle miałam, tyle miałam ciekawych planów w tym tygodniu - podsumowała dziennikarka TVN24.

Pod postem posypało się wiele ciepłych słów od koleżanek i kolegów po fachu oraz osób związanych ze światem kultury.

"Zdrowiej kochana! Mam nadzieję, że pies też OK, bo zmartwiłem się, że chodzi bez maseczki. Bądź dzielna i gdybyś czegoś potrzebowała, wal jak w dym" - napisał Wojciech Bojanowski. "Monia!!! Trzymaj się kochana!!!!!!" - skomentowała Mary Komasa. "Zdrowiej. Nie przemęczaj się" - dodała Ewa Drzyzga.

Internetowa redakcja Dzień Dobry TVN również dołącza do życzeń szybkiego powrotu do zdrowia.

Zobacz wideo: Monika Olejnik wspiera budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży

Monika Olejnik wspiera budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży
Monika Olejnik wspiera budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i MłodzieżyŹródło: Dzień Dobry TVN Online

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości