Newsy

25-latka wiozła pijanego męża na dachu samochodu. "W ramach spełnienia urodzinowego marzenia"

Newsy

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
Facebook/Policja Piaseczno
policyjny kogut

Nietypowy prezent urodzinowy i przykre zakończenie imprezy. Piaseczyńska policja zatrzymała kobietę, która postanowiła spełnić nietypowe życzenie małżonka - przewieźć go na dachu samochodu. Niesiony fantazją solenizant był pod wypływem alkoholu.

Pijany mężczyzna na dachu auta

Policjanci z Powiatowej Komendy w Piasecznie przekonali się, że ludzka wyobraźnia nie na granic. Mundorowi otrzymali zgłoszenie dotyczące upadku z dachu samochodu. Na miejsce wydarzenia ruszyli funkcjonariusze drogówki. Po dotarciu pod wskazany adres okazało się, że 25-latka postanowiła przewieźć mężczyznę na dachu samochodu. W toku sprawy wyszło na jaw, że było to urodzinowe marzenie mężczyzny.

Lato

Jakie będzie lato w tym roku?
Jakie będzie lato w tym roku?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

- 25-letnia mieszkanka gminy Lesznowola straciła prawo jazdy - czytamy na facebookowym profilu policji. - Odpowie również przed sądem za swoje skrajnie nieodpowiedzialne i nierozsądne zachowanie. Kobieta na dachu samochodu postanowiła przewieźć swojego nietrzeźwego męża. Wszystko w ramach spełnienia urodzinowego marzenia małżonka. Cała historia zakończyła się upadkiem i urazem głowy jednak dobrze wiemy, że mogła skończyć się tragedią - podkreślono.

Wypadek w Lesznowoli

Kobieta prowadząca samochód była trzeźwa, natomiast mężczyzna podróżujący na dachu miał 2 promile alkoholu. Upadek z dachu przypłacił urazem głowy, co jak zaznaczyli policjanci, jest jedynie ułamkiem tego, co mogłoby się wydarzyć podczas tak nieodpowiedzialnego zachowania. 25-latka odpowie za spowodowanie realnego zagrożenia w ruchu drogowym.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Adam Barabasz

Źródło: Facebook/Policja Piaseczno

Źródło zdjęcia głównego: Canon_77 / Getty Images

Pozostałe wiadomości