samochód

  Czy skutkują wzrostem cen?

  Garaż blaszany to tania alternatywa dla tradycyjnych garaży murowanych. Bardzo często jest budowany jako uzupełnienie garażu dla dodatkowego auta lub innego pojazdu, który wymaga garażowania.

  "Brzydzę się takimi ludźmi".

  - Największe zdziwienie było, kiedy jechałem na trasie szybkiego ruchu - opowiada właściciel Fiata 126p.

  Wymiana sprzęgła stanowi jedną z najdroższych usług dotyczących naprawy niesprawnego pojazdu, bez względu na to, czy chodzi o samochód osobowy, czy wymianę sprzęgła w motocyklu. Sprawdzamy, czy zawsze należy wymienić całe sprzęgło, czy można też np. wymienić pompę sprzęgła.

  Wymiana płynu chłodniczego jest prostą czynnością, zapewniającą utrzymanie prawidłowej temperatury wewnątrz silnika. Sprawdzamy, co ile trzeba wymieniać płyn chłodniczy, jakie są rodzaje płynów chłodniczych i dlaczego nie warto zastępować płynu wodą.

  W 1957 roku Janusz Zygadlewicz zaprojektował mikrosamochód Smyk. Auto łączyło mobilność i kompaktowość. Dlaczego nie zostało wyprodukowane seryjnie? Jaka jest jego historia?

  W Mapach Google pojawiła się nowa funkcja. Umożliwia ona planowanie trasy podróży w taki sposób, aby zaoszczędzić na paliwie. Sprawdź, w jaki sposób działa nowa funkcja i jak ją włączyć.

  Sprawą zajęła się policja.

  Układ kierowniczy to jeden z najważniejszych podzespołów auta. Na poszczególne jego części działają czynniki, takie jak: temperatura, rodzaj nawierzchni czy otoczenie. Sprawdź, jak jest zbudowany i jak działa układ kierowniczy.

  Skąd ta nazwa? Jak działają?

  Kuba Przygoński zrobił wielki hałas w Katowicach dla widzów Dzień Dobry TVN. To tam przy kosmicznym spodku wystartowała seria driftowych zawodów. Nasza reporterka była na miejscu i zajrzała za kulisy wydarzenia.

  Nalepki rejestracyjne przestaną obowiązywać. Od 4 września nie będzie obowiązku przylepiania ich na szybę, a także konieczności przekazywania karty pojazdu nowemu właścicielowi. Co grozi za brak zdjęcia naklejki?

  Są dużo droższe od halogenów, ale mają kilka istotnych zalet.

  Warto znać podstawowe zasady.

  Rejestracja urządzenia i opłacanie abonamentu za używanie radia w samochodzie, jest obowiązkowe, tak jak w przypadku odbiorników domowych. Ile wynoszą opłaty za abonament RTV i jakie są kary za ich niewnoszenie?

  Jego cena zwala z nóg.

  Podpowiadamy, dlaczego warto to zrobić.

  Złodzieje opracowali już wiele różnych sposobów na kradzież samochodu lub tego, co się w nim znajduje. W tym artykule przestrzegamy przed ich metodami. Co powinno nas zaniepokoić? Jak ochronić swoją własność?

  Średni koszt ubezpieczenia samochodu OC wynosi obecnie około 500 zł. Polska Izba Ubezpieczeń w rozmowie z PAP informuje, że w najbliższym czasie mogą zostać podniesione i wyjaśnia, dlaczego.

  Kobieta zostawiła swoją czteroletnią córkę w nagrzanym samochodzie, a sama z drugim dzieckiem poszła na zakupy. Dziewczynce pomógł policjant po służbie. To już kolejna taka sytuacja.

  Zniekształcenia mogą przybierać różne formy.

  Sprawdź, co ma na to wpływ i jak obliczyć utratę wartości samochodu po wypadku.

  Mężczyzna miał 2 promile alkoholu we krwi.

  Badanie alkomatem wykazało, że miała niemal 2 promile.

  Oto skuteczne sposoby na upał w aucie.

  Kierowcom grozi kara w wysokości od 100 do nawet 300 złotych.

  Bartosz S. działa w branży motoryzacyjnej. Jego klienci czują się przez niego oszukani. Jak mówią, zakupione od przedsiębiorcy silniki, co prawda na zewnątrz wyglądały idealnie, ale przestawały działać po przejechaniu przez samochód kilkudziesięciu kilometrów. Zawiedzeni wciąż nie mogą odzyskać swoich pieniędzy.

  Prokuratura prowadzi postępowanie "w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci".