Newsy

"Kuchenne rewolucje" w Kamionkach. Co wydarzy się w 6. odcinku?

Newsy

Aktualizacja:
Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TVN
Kuchenne rewolucje

Magda Gessler rozpoczyna kolejną misję ratunkową. Tym razem restauratorka odwiedzi restaurację "Fyrtel Smaków" w Kamionkach, którą prowadzi małżeństwo - Robert i Daria. Czy "Kuchenne rewolucje" odmienią los tego miejsca?

"Kuchenne rewolucje" - odcinek 6.

Przed nami już 6. odcinek 25. sezonu "Kuchennych rewolucji". Tym razem restauratorka Magda Gessler wybierze się do Kamionek koło Poznania, by odmienić losy Roberta i Darii. Małżeństwo prowadzi restaurację "Fyrtel Smaków" i pilnie potrzebuje wsparcia ekspertki.

"Kuchenne rewolucje" w Kamionkach
"Kuchenne rewolucje" w Kamionkach Źródło: TVN

Magda Gessler rozpocznie wizytę od degustacji potraw. Niestety jedna z nich okaże się przesolona. - To nie de volaille, tylko "Wieliczka" - skomentuje. - Raz jest za słone, raz niesłone, nie ma pieprzu - doda. Większość zaprezentowanych dań nie zachwyci jej kubków smakowych.

Kuchenna rewolucja w Kamionkach

Poświęcenie właścicieli restauracji jest tak wielkie, że prawie z niej nie wychodzą. Co z tym faktem zrobi Magda? - W atmosferze stresu i poświęcenia nigdy nie będzie dobrej kuchni - zauważy. - Robert się musi tego nauczyć - doda.

Czy właściciel weźmie sobie do serca rady ekspertki?

O tym przekonamy się już 6 października. Premierowy odcinek "Kuchennych Rewolucji" zostanie wyemitowany w czwartek o godz. 21:35 na antenie TVN. Zmagania bohaterów popularnego formatu można śledzić także za pośrednictwem serwisu Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości