Gwiazdy

Bartosz Gelner skomentował różnicę wieku między nim a Magdaleną Cielecką. "To jest absurd"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Magdalena Cielecka, Bartosz Gelner

Bartosz Gelner i Magdalena Cielecka od kilku lat tworzą udany związek. Skrupulatnie jednak bronią swojej prywatności w mediach, nie pojawiają się razem publicznie i bardzo rzadko komentują informacje, które się na ich temat pojawiają. Aktor w programie "Kuba Wojewódzki" odniósł się jednak do pytań o różnicę wieku.

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner od lat tworzą parę z dala od blasku fleszy. Aktor, który był gościem show Kuby Wojewódzkiego podkreślił, że świadomie unika zainteresowania mediów.

"Po męsku"

PO MĘSKU. Dr Tomasz Karauda
PO MĘSKU. Dr Tomasz KaraudaDzień Dobry TVN Online
wideo 2/4

- Można się na tym grubo poślizgnąć. Wydaje mi się, że jak się za bardzo dasz wchłonąć tym mediom i otworzysz się na nie, to one cię jakby ścigają. Z Magdą też nie lubimy się pokazywać, nie mamy też takiej potrzeby. Projekty też wybieram takie, które mi się podobają, które mnie interesują - powiedział Gelner.

Odniósł się też do różnicy wieku - jest młodszy od 16 lat od swojej partnerki. Jak reaguje, kiedy ta sytuacja traktowana jest jako tabu?

- To jest jakiś absurd - powiedział zdecydowanie. I dodał: - Widzimy mnóstwo przykładów mężczyzn, którzy mają młodsze partnerki i chwała im za to. Niech każdy sobie robi, co chce. (...) Magda w ogóle wygląda, jakby była w moim wieku.

Bartosz Gelener o rodzinie

Bartosz Gelner opowiedział w programie Kuby Wojewódzkie także o tym, jak zareagowała jego mama na związek z Magdaleną Cielecką.

- Jest zachwycona - stwierdził aktor. A w odpowiedzi na pytanie Kuby Wojewódzkiego, czy zwracała się na "pani" do aktorki zdradził:

- Babcia tak mówi czasami, "proszę pozdrowić panią Magdę". Zawsze mnie to bardzo śmieszy. "Bartuś, kocham cię. Pozdrów panią Magdę" - wyjaśniał rozbawiony aktor. Dodał też, że jest ze śląskiej rodziny, która jest współczesnym modelem i nikt nie ma żadnych obiekcji związanych z różnicą wieku w związku.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzynski, Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości