Gwiazdy

Michał Wiśniewski spodziewa się kolejnego dziecka. "Czyli imię już wybrane?"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski,
Karolina
Kalatzi
Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski szósty raz zostanie tatą. Jego żona Pola jest w ciąży. Podekscytowany tym faktem muzyk pośpieszył z informacją do fanów. Radosną nowinę przekazał w swoich social mediach. Zdaniem internautów, pod opublikowanym zdjęciem ujawnił płeć maleństwa.

Michał Wiśniewski - ile ma dzieci?

Michała Wiśniewski przyzwyczaił media do dużego zainteresowania swoim życiem prywatnym. Pierwszą żoną artysty była Magda Famme, z którą małżeństwo przetrwało do 2001 r. W 2002 r. lider "Ich Troje" poślubił Martę Mandrykiewicz, a ceremonia ślubna pary w Kirunie była transmitowana na żywo w programie TVN "Jestem, jaki jestem". Trzecią żoną Michała Wiśniewskiego była Anna Świątczak. W latach 2012-2019 wokalista był natomiast mężem Dominiki Tajner. Pola Wiśniewska jest piątą żoną wokalisty. Para wychowuje syna Falco.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa
#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/12

Mimo kilku nieudanych małżeństw muzyk pozostaje w zgodzie z byłymi partnerkami, i jak mówi w mediach on sam oraz jego bliscy, cieszy się świetnymi relacjami ze swoimi dziećmi: 20-letnim Xavierem, 19-letnią Fabienne (dzieci z relacji piosenkarza z Mandaryną) oraz 16-letnią Etiennette i 14-letnią Vivienne (owoce związku z Anną Świątczak). Do klanu Wiśniewskich wkrótce dołączy kolejne maleństwo.

Pola Wiśniewska jest w ciąży

Artysta na gorąco podzielił się z fanami informacją o ciąży Poli Wiśniewskiej. Zakochani wyczekują swojego drugiego dziecka, a szóstego Michała. Jeśli wierzyć w ukryty przekaz w hashtagach pod zdjęciem muzyka, para spodziewa się dziewczynki - małej Cloe.

- Ooops, I did it again... (Ups, znowu to zrobiłem) - podpisał żartobliwie fotkę Michał Wiśniewski, odnosząc się do hitu Britney Spears o takim tytule.

Fani żywo komentowali wpis lidera Ich Troje. Gratulacje ciągle spływają. - Super! Sama mam czwórkę dzieci i 31 lat, pewnie jeszcze jakieś przede mną. Sama radość! Dużo zdrowia! - napisała jednka z kobiet. - Cloe, czyli imię już wybrane? Gratulacje. Cieszę Waszym szczęściem - dodał ktoś inny.

Redakcja Dzień Dobry TVN Online również dołącza do gratulacji. Życzymy dużo sił dla rodziców i zdrowia dla maleństwa! W krótkiej rozmowie telefonicznej muzyk przekazał nam jedynie: "Jesteśmy szczęśliwi".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski, Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości