Gwiazdy

Edyta Herbuś o śmierci byłego partnera. "Jest mi przykro, że tak się sytuacja potoczyła"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
plejada.pl/pomponik.pl

Edyta Herbuś przed laty związana była z Dawidem Ozdobą, tancerzem i zawodnikiem MMA. Po niespodziewanej śmierci mężczyzny celebrytka opowiedziała o ostatniej rozmowie, którą odbyła z byłym parterem. Jakie tematy poruszyli?

Dawid Ozdoba nie żyje

Dawid Ozdoba był tancerzem. Po wygraniu reality show "Amazonki" na stałe związał się z show biznesem. Założył grupę "Bad Boys". Próbował także swoich sił w aktorstwie. W ostatnich latach interesował się MMA. Wystąpił m.in. na gali Prime. Uznawany był za legendę freak fightu.

Mężczyzna wydał również książkę - "Wieczór panieński - cała prawda". Opisał w niej pikantne szczegóły ze swojego życia. Opowiedział też o relacji z Edytą Herbuś. Zawarte w publikacji treści wywołały ogromne kontrowersje i odbiły się szerokim echem w polskim show biznesie. Mimo to Herbuś pogodziła się z byłym partnerem i mocno mu kibicowała.

We wtorek, 4 października, media obiegła wiadomość, że Dawid Ozdoba nie żyje. Z postów, które publikował w mediach społecznościowych, wiadomo, że zmagał się z depresją. Tancerz i zawodnik MMA odszedł mając zalewie 45 lat.

Edyta Herbuś o ostatniej rozmowie z Dawidem Ozdobą

Po tym, jak media obiegła wiadomość o śmierci tancerza serwis Plejada.pl skontaktował się Edytą Herbuś. Aktorka i tancerka zdradziła dziennikarzom portalu, że przed kilkoma tygodniami Ozdoba napisał do niej z przeprosinami. - Mówił o tym, że jest właśnie w terapii, że mu zależy na tym, żebym mu wybaczyła, żeby nie zostało już między nami żalu - powiedziała celebrytka.

Herbuś dodała, że bardzo cieszyła się z faktu, że mężczyzna pracuje nad sobą i miała nadzieję, że w końcu ułoży sobie życie i będzie szczęśliwy. Niestety stało się inaczej. - Bardzo jest mi przykro, że tak się sytuacja potoczyła. Przesyłam kondolencje rodzinie i bliskim - powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: plejada.pl/pomponik.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości