Bartosz Gelner

    Bartosz Gelner

    Choć od lat wpaja się, że wiek w miłości nie gra roli, to wciąż temat ten wywołuje dużo emocji. Gdy Bartosz Gelner odniósł się do związku z Magdaleną Cielecką, przez kilka dni media rozpisywały się o ich relacji. Pomiędzy nimi jest 16 lat różnicy, ale wcale nie są pod tym względem rekordzistami w polskim show-biznesie. Kto znalazł się na liście par z dużą różnicą wieku?

    "Kobieta sukcesu" to nowa komedia romantyczna. Główną rolę w filmie gra Agnieszka Więdłocha. Kim jest jej bohaterka? Czy jest bliska jej sercu? Agnieszce w filmie partneruje Bartosz Gelner. Aktorskiej parze na planie Kobiety sukcesu przyszło zagrać wiele romantycznych scen. Czy były to dla nich łatwe czy trudne sceny do zagrania? I dlaczego zanim Bartosz zagrał ukochanego Agnieszki skonsultował się z jej prywatnym narzeczonym Antonim Pawlickim? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

    Matura, prawo jazdy, wyprowadzka z domu rodzinnego, a może pierwsza praca? Co dla Was jest wyznacznikiem dorosłości? Czy da się na nią przygotować, czy raczej nas zaskakuje?Zobaczcie jak dojrzałość zdefiniowali nasi goście: Anna Karczmarczyk, Bartosz Gelner i Mateusz Banasiuk.