Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński byli o krok od miliona. "Chwała Bogu, że podjęliśmy taką decyzję"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Daria Pacańska
Milionerzy - program od kulis

Widzowie "Milionerów" mogli podziwiać gwiazdy TVN w starciu o milion. Na pytania Huberta Urbańskiego odpowiadali wspólnie Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński oraz Michel Moran i Tomasz Jakubiak. Wygrana obu par została przekazana Fundacji TVN, by wesprzeć budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży.

Hubert Urbański o gwiazdach w "Milionerach"

Stacja TVN świętuje swoje 25-lecie. Z tej okazji przygotowano dla widzów wiele niespodzianek. W "Milionerach" sprawdzić mogli się prowadzący Dzień Dobry TVN oraz kucharze z MasterChefa: Michel Moran oraz Tomasz Jakubiak. Hubert Urbański przyznał, że odcinki, w których pojawiają się gwiazdy, wyglądają zupełnie inaczej.

- Inaczej prowadzi mi się taki program i inaczej zachowują się gracze. Zawsze zjada ich trema, bo mają 5 razy więcej do stracenia niż gracz z ulicy. Ci z ulicy grają o swoje, a specjalni goście ryzykują nie swoje pieniądze i spoczywa na nich ciężkie spojrzenie - podkreślił prowadzący teleturniej w rozmowie z Darią Pacańską z serwisu dziendobry.tvn.pl.

Krzysztof Skórzyński o udziale w "Milionerach"

Prowadzący Dzień Dobry TVN Krzysztof Skórzyński w duecie z Małgorzatą Rozenek-Majdan byli o krok od miliona. W ostatniej chwili powiedzieli: pas. Dlaczego?

- Super grało się z Małgosią. Uzupełniliśmy się wiedzą i emocjami. Raz ona chciała ryzykować, np. przy pytaniu o milion, a raz ja. Chwała Bogu, że podjęliśmy taką decyzję, bo obstawialiśmy inną odpowiedź niż prawidłowa. Emocje są ogromne. Gdybym grał o pieniądze dla siebie, to tyle emocji by we mnie nie było. Tutaj wiedziałem, że cel jest szczytny, bo ku pomocy podnoszeniu się młodzieży z kryzysów emocjonalnych - tłumaczył dziennikarz.

- To był kawałek dobrej telewizji. Mówi się, że szkoda, że nie milion. Ale to takie gadanie. Dobrze, że pół miliona - skwitował sytuację Hubert Urbański.

Michel Moran i Tomasz Jakubiak w "Milionerach"

Fundacja TVN buduje Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Wygrana z gwiazdorskiego odcinka "Milionerów" została przekazana właśnie na ten cel. Kucharze byli zawiedzeni, że nie doszli za daleko.

- Nie udało się, głupota i smutno mi. Smutno, bo dla fundacji nie zebrałem. Ale gratulujemy drugiej drużynie! Dalej będziemy wspierać i zachęcać do wspierania - wyznał Michel Moran.

- Traktuję to jedno z największych życiowych porażek - dodał niepocieszony Jakubiak.

Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży - jak wesprzeć budowę

Fundacja TVN buduje Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Jest to jedno z działań podjętych w kierunku kompleksowej aktywności zmierzającej do poprawy sytuacji dzieci i młodzieży zmagającej się z problemami. Jeśli chcesz ją wesprzeć, możesz:

  • wysyłać SMS o treści "Pomagam" pod numer 7356 (koszt SMS 3,69 zł z VAT);
  • wysyłać przelew na Telefon BLIK na numer 509 559 966;
  • dokonać wpłaty na konto PL 25 1140 1010 0000 2581 1800 1001;
  • bezpośrednio na stronie Fundacji TVN;
  • na Facebooku i Instagramie Fundacji, klikając przycisk "przekaż datek".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości