Magda Gessler i jej kuchenne rewolucje

  Czy Magda Gessler uratuje gruzińską restaurację "Sakartvelo"?

  Szczecin to piękne miasto, które każdego roku coraz bardziej się rozwija. Zwane jest również "Paryżem Północy" - brzmi światowo i tak właśnie miało być w Cafe Elegancko, do którego wybrała się Magda Gessler.

  Przed nami 13. odcinek 24. edycji "Kuchennych rewolucji". Tym razem Magda Gessler odwiedzi lokal gastronomiczny Caverna Cafe w Opolu. Czy znana restauratorka zdoła pomóc właścicielom?

  Zobacz zwiastun 11. odcinka programu.

  Restauracja z wietnamską kuchnią nie zdała egzaminu. Czy uda się ją uratować?

  Lada moment ruszy już 24. sezon. "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler opowiedziała o restauracjach, które odwiedziła.

  Kłopoty pojawiły się już po kilku minutach.

  Czy Magda Gessler pomoże właścicielce lokalu "Palce lizać"?

  "Prawdziwe archiwum syfu i brudu".

  Kolejny lokal, który postanowiła odwiedzić Magda Gessler znajdował się w Grodzisku Mazowieckim. Na miejscu zastała jednak nie tylko brak pomysłu na prowadzenie restauracji, ale i problemy w związku właścicieli. Czy uda jej się przeprowadzić rewolucję?

  "Ja tego teatru nie kupuję".

  W 9. Odcinku kuchennych rewolucji Magda Gessler zawitała do Miasteczka. Mieści się tam Kawiarnia Marysieńka, prowadzona przez małżeństwo Dorotę i Marka. 25-letnia restauracja przestała już przyciągać klientów. Czy słynnej restauratorce uda się stworzyć przytulny lokal, chętnie odwiedzany przez klientów?

  Magda Gessler od lat udowadnia, że prawdziwa i dobra kuchnia zaczyna się w sercu. Wyjaśnia restauratorom, że gastronomię trzeba po prostu kochać. Kreatorka smaku osobiście zwróciła się do uczestników "Kuchennych Rewolucji", które tym razem zawitały do Miastka. Wszystko wskazuje na to, że zadziała się magia.

  Magda Gessler: "Właścicielka kompletnie pogubiła się w ocenie sytuacji"

  W 5. odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler zawitała do Sokołowa Podlaskiego. Mieści się tam restauracja "Kuźnia smaków", prowadzona przez Martę i jej męża Czarka. Choć właściciele mają zgrany zespół i zapał do pracy, to brakuje im wiedzy, którą mogliby przekuć w sukces. Czy słynnej restauratorce udało się stworzyć przytulny lokal, w którym tętni życie? 

  "Nie wiem, czy zrobię rewolucję, czy każę pana zamknąć"

  "To jest szaleństwo!".

  Magda Gessler już od jedenastu lat bawi i inspiruje widzów "Kuchennych rewolucji", którzy z zapartym tchem śledzą dokonania restauratorki. Mimo upływu lat program się nie nudzi i przyciąga przed telewizory miliony fanów. Teraz show odniosło kolejny sukces, czym gwiazda pochwaliła się w mediach społecznościowych.

  Magda Gessler tym razem wybrała się do Brzegu Dolnego, niewielkiego miasteczka niedaleko Wrocławia. Patryk, właściciel lokalu "Wilcza 8" od zawsze marzył o własnej restauracji. Cel udało się osiągnąć szczególnie, że wcześniej z powodzeniem prowadził niewielką cukiernię. Dlaczego więc potrzebował pomocy Magdy Gessler?

  "Kuchenne rewolucje" tym razem nad polskim morzem. To tu, w gminie Orłowo restaurację prowadzi pani Klaudia, która na pomoc wezwała kreatorkę smaków, Magdę Gessler. Co się wydarzy w 13 odcinku 22 sezonu programu?

  W turystycznym Toruniu życie w pandemii zamarło. To odbiło się boleśnie na branży gastronomicznej. Trudny czas nie ominął restauracji "Baku", która potrzebuje pomocy Magdy Gessler. Początki "Kuchennych rewolucji" w Toruniu były trudne. A jaki był finał?

  "Kuchenne rewolucje" to od lat jeden z największych hitów TVN. Tym razem Magda Gessler wzięła pod lupę lokal w Libiążu i przeprowadziła w nim totalną metamorfozę. Czy obyło się bez rzucania talerzami?

  Magda Gessler od lat rewolucjonizuje oblicze polskiej gastronomii. Pomogła już setkom lokali rozkręcić swój biznes, jednocześnie inspirując widzów do zmian w swojej kuchni. Tym razem restauratorka pokazała, co je na planie "Kuchennych Rewolucji".

  "Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler od lat zmieniają oblicze polskiej gastronomii. Dzięki jej wskazówkom, pomysłom i radom udało się uratować niejeden polski biznes kulinarny. Czy tak było i tym razem?

  Raków to robotnicza dzielnica Częstochowy. Mieści się tam stadion zespołu, który niedawno trafił do piłkarskiej ekstraklasy oraz restauracja "Sezonowa". Niestety na próżno szukać tam sezonowanych warzyw i owoców. Co gorsza, brakuje w niej też gości. Czy Magda Gessler zdoła postawić biznes na nogi?

  To niewiarygodne, że już po raz siedemnasty Magda Gessler i jej ekipa - jak mówi Marcin Prokop - napadnie na polskie restauracje, by restauratorom żyło się lepiej, a klientom jadło lepiej. Już dziś o 21:30 rusza nowy sezon "Kuchennych rewolucji". Do studia Dzień Dobry TVN, prosto z Kanady, przybyła Magda Gessler. Czego możemy spodziewać się w nowych odcinkach programu? - Tym razem będzie jeszcze śmieszniej i jeszcze bardziej tajemniczo, i bardzo smacznie - mówiła w Dzień Dobry TVN Magda Gessler. - Ja jestem absolutnie miłosną, zakochaną w moich bohaterach osobą. Czasami na początku kogoś nie znoszę, ponieważ sam sobie robi krzywdę - mówiła w Dzień Dobry TVN Magda Gessler. Czy coś ją jeszcze zaskakuje po tylu sezonach "Kuchennych rewolucji"?