Magda Gessler obrzydzona bałaganem w kuchni. "Dlaczego tu jest taki syf?"

Kuchenne rewolucje w Biedrusku
Źródło: x-news
Kuchenne rewolucje w Biedrusku
Kuchenne rewolucje w Biedrusku
"Kuchenne rewolucje" w Kamionkach
"Kuchenne rewolucje" w Kamionkach
"Kuchenne rewolucje" w Puławach
"Kuchenne rewolucje" w Puławach
Kuchenne rewolucje, odcinek 3
Kuchenne rewolucje, odcinek 3
Kuchenne rewolucje - zapowiedź
Kuchenne rewolucje - zapowiedź
"Kuchenne rewolucje" - zwiastun 11. odcinka
"Kuchenne rewolucje" - zwiastun 11. odcinka
"Kuchenne rewolucje" - zwiastun 10. odcinka
"Kuchenne rewolucje" - zwiastun 10. odcinka
"Kuchenne rewolucje" w Białymstoku
"Kuchenne rewolucje" w Białymstoku
Kuchenne rewolucje | Sezon 24 | Odcinek 8 - Krzeszyce
Kuchenne rewolucje | Sezon 24 | Odcinek 8 - Krzeszyce
"Kuchenne rewolucje" - zapowiedź nowego odcinka
"Kuchenne rewolucje" - zapowiedź nowego odcinka
Kuchenne rewolucje | Sezon 23 | Odcinek 10 - Karpacz |
Kuchenne rewolucje | Sezon 23 | Odcinek 10 - Karpacz |
Magda Gessler w drugim odcinku 26 sezonu "Kuchennych rewolucji" odwiedziła restaurację "Czterej Pancerni" w Biedrusku. Restauratorka zajęła się ratowaniem knajpy w charakterze militarnym. Pomimo starań właściciela lokal świecił pustkami.

"Kuchenne rewolucje". Militarna restauracja pod Poznaniem

Restauracja "Czterej Pancerni" mieści się w Biedrusku, kilkanaście kilometrów od Poznania. Może się poszczycić ciekawą lokalizacją, bo w okolicy znajduje się zabytkowy pałac czy panteon Powstania Wielkopolskiego, a po sąsiedzku poligon.

Agata i Robert postanowili wykorzystać to otoczenie i otworzyć restaurację w klimacie militarnym. Lokal w tym miejscu był marzeniem właściciela. Do pełni szczęścia brakuje tylko gości. Pusta sala sprawia też, że trzeba nieustannie dokładać do interesu. Sytuacja stała się tak krytyczna, że para zaczęła spłacać długi kolejnymi pożyczkami. W końcu Robert podjął decyzję o zamknięciu restauracji.

Rewolucja Magdy Gessler

Partnerka Roberta, Agata zdecydowała się w tajemnicy na odważny krok i zgłosiła upadającą restaurację do programu "Kuchenne rewolucje". Przyjazd Magdy Gessler dał parze nadzieję, że nie wszystko jeszcze stracone, a marzenia Roberta o rentownej restauracji odżyły.

- Stwierdziłam, że pani Magda jest naszą jedyną nadzieją. Odważyłam się wysłać zgłoszenie, na początku był trochę zdziwiony, zestresowany, nie wiedział jak do tego podejść. W głębi duszy pogodził się z tym, że zamkniemy - wyznała Agata. Magda Gessler zdecydowała się odmienić militarną restaurację i przeprowadzić w niej prawdziwą rewolucję.

Niełatwa przeprawa

Magda Gessler była zadowolona z dań zamówionych w knajpie Roberta i Agaty. Przyznała nawet, że zakopiańskie danie smakuje lepiej, niż w samym Zakopanem. Niestety kulą u nogi właścicieli okazał się bałagan...

- Dlaczego tu jest taki syf? Ta restauracja jest nieużywalna. Deski są sine, obdarte, obskurne i na tym kładziecie pizzę... Wchodzi się do restauracji i powinno pachnieć. A tu śmierdzi - grzmiała Magda Gessler.

Mam do siebie dużo pretensji i wiem, że tak się nie powinno prowadzić takich rzeczy. Pogubiłem się. Nie sądziłem, że finanse odgrywają takie role - tłumaczył się właściciel, Robert.

"Kuchenne rewolucje" - gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki 26. sezonu "Kuchennych rewolucji" oglądaj w czwartki o godzinie 21.35 na antenie stacji TVN. Program można oglądać również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska, Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości