"Kuchenne rewolucje" i niespełniony... "American Dream". Czy Magda Gessler znajdzie sposób, by pomóc restauracji?

Autor:
Oskar
Netkowski

Wrocław przyciąga turystów i miłośników historii głównie ścisłym centrum. Ale nie tylko tam tętni życie. Nieopodal historycznego rynku Beata realizuje swój "American Dream", prowadząc lokal o takiej właśnie nazwie. Marzenia jednak okazały się trudniejsze do spełnienia, niż mogłoby się wydawać. Dlatego z odsieczą przyszła Magda Gessler, która postanowiła postawić lokal na nogi.

24. sezon programu "Kuchenne rewolucje"

Najnowszy sezon programu wystartował na początku marca tego roku. Z odcinka na odcinek nie brakuje emocji, które czasami naprawdę bywają gorące. Zwłaszcza, kiedy w grę wchodzą prawdziwe kulinarne rozterki. W 24. sezonie prowadząca po raz kolejny pomogła restauratorom, którzy nie tylko borykają się z brakiem klientów, ale również prowadzą swoje biznesy w trudnym czasie pandemii.

Przepisy Grzegorza Zawieruchy

Orzechy w roli głównej w kuchni Grzegorza Zawieruchy
Orzechy w roli głównej w kuchni Grzegorza Zawieruchy
wideo 2/3

Emisja 12. odcinka nowego sezonu "Kuchennych rewolucji" już w czwartek 12 maja o godz. 21:35 w TVN. Dwunasty odcinek znajdziesz w serwisie Player.pl.

"Kuchenne rewolucje" i wrocławskie "American Dream"

Amerykańska restauracja od dziewięciu lat serwuje gościom steki, burgery i naleśniki, ale w ostatnim czasie klientów znacząco ubyło. Od pandemii obroty spadły dramatycznie, a właścicielka postanowiła ratować się przed upadkiem, zaciągając kredyt. Niestety pożyczone z banku pieniądze szybko topnieją, bo właścicielka nadal co miesiąc dokłada do interesu.

Zestresowanej mamie pomagają dzieci, dwudziestoletnia Paulina i osiemnastoletni Szymon. Choć w rodzinie siła, to nie przekłada się ona na sukces. Wierząc w cudowne moce Magdy Gessler, pani Beata zaprosiła do siebie "Kuchenne rewolucje". Restauratorka Magda Gessler lubi pomagać w realizacji nie tylko amerykańskich marzeń, dlatego i tym razem zdecydowała się pomóc.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości