Newsy

"Czarna owca". Słodko-gorzka opowieść o rodzinie, w której każdy ma czegoś dość już wkrótce w kinach. Zobacz zwiastun

Newsy

"Czarna Owca" to nowa produkcja TVN. W filmie o rodzinie, w której każdy jest wystawiany na próbę, grają m.in. Magdalena Popławska, Anna Cieślak, Arkadiusz Jakubik i Kamil Szeptycki. Na ekranie pojawiają się także gwiazdy mediów społecznościowych. To historia bliskich relacji, w której ważną rolę odgrywają zmiany.

O czym jest film "Czarna owca"?

"Czarna owca" to film o więzach, których nie można przerwać. Słodko-gorzka opowieść o współczesnej rodzinie w zabawny sposób odpowiada na ważne pytania dotyczące relacji rodzinnych i dojrzewania do zmian.

W rodzinie sportretowanej w "Czarnej owcy" każdy ma czegoś dość. Gdy w końcu tłumione od lat kryzysy, konflikty i pragnienia eksplodują, jej członkowie zaczynają żyć na własny rachunek. A przynajmniej tak im się wydaje… Czy odnajdą szczęście?

Gruzowie na pewno przekonają się, że czasem jedno słowo wywołuje lawinę konsekwencji, jedna decyzja może zaważyć na dalszym losie całej rodziny. I że zmiany nie muszą być złe.

Sylwia Olszewska

Twórcy "Czarnej owcy" o filmie

– Film porusza kilka tematów, takich jak wybór między karierą a rodziną, dojrzewanie do bycia ojcem (...). Ale chyba przede wszystkim ten film jest o tym, że dziecko zawiązuje więź na zawsze. Dwie najpiękniejsze emocje to śmiech i płacz. To może dać nam komediodramat i to – mam nadzieje – da nam "Czarna owca" – powiedział reżyser filmu, Aleksander Pietrzak.

– To uniwersalna historia o drodze do dojrzałości, w której każdy z nas może się odnaleźć. W zabawny sposób pokazuje różnice międzypokoleniowe, problemy wynikające z braku komunikacji, obawy przed ukazaniem swoich prawdziwych uczuć. Interesowało nas pokazanie prawdy o rodzi-nie i różnych momentów w życiu małej społeczności. Śmiesznych, czasem smutnych i strasznych. Po trudnym doświadczeniu, które dzieliliśmy przez ostatni rok, mamy świadomość, że każdy człowiek teraz jest spragniony pozytywnych emocji, a tych z pewnością dostarczy film "Czarna owca" Alka Pietrzaka – zapowiedziała producentka "Czarnej owcy", Anna Waśniewska-Gill.

"Czarna owca" - obsada

W filmie oprócz znanych aktorek i aktorów zobaczymy utalentowanych przedstawiciele młodego pokolenia, którzy są aktywni w sieci. W rolę Tomka, popularnego youtubera, wcielił się Kamil Szeptycki. To właśnie z jego perspektywy przedstawione są losy rodziny Gruzów, swoimi komentarzami celnie puentuje ważne rodzinne wydarzenia.

W obsadzie znaleźli się także: Arkadiusz Jakubik, Magdalena Popławska, Kamil Szeptycki, Agata Różycka, Anna Cieślak, Anna Smołowik, Włodzimierz Press. Na ekranie pojawiają również się osoby znane z YouTube i Instagrama, m.in. Cyber Marian, Danny Ferreri, Dziki Trener, Martyna Pysia czy Kinga Sawczuk.

Kadr z filmu "Czarna owca". Fot. Jarosław Sosiński

"Czarna owca" kiedy premiera?

Film "Czarna owca" pojawi się w kinach 13 sierpnia 2021. Reżyserem jest Aleksander Pietrzak, scenariusz stworzył Bartosz Kozera, a za zdjęcia odpowiada Mateusz Pastewka.

Zobacz wideo: Gwiazdy serialu "Szadź" zapowiadają nowe odcinki

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Pozostałe wiadomości