Kamil Szeptycki

  Kamil Szeptycki

  "To skomplikowane" - tak część osób, korzystających z mediów społecznościowych, określa swoje związki. Co może kryć się pod takim określeniem? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: windsurfera Wojciecha Brzozowskiego, psychoseksuologa Biancę-Beatę Kotoro i aktora Kamila Szeptyckiego.

  Alicja Juszkiewicz, Kamil Szeptycki i Piotr Żurawski to młodzież grająca w serialu "Aż po sufit!". Na planie odwiedziła ich dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Co się będzie działo w najbliższych odcinkach? Czy w serialu "narodzą się" nowe związki? Czy aktorzy lubią się prywatnie?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska wybrała się do Gdyni, gdzie kręcono kolejny odcinek serialu "Aż po sufit". Z odtwórcą jednej z głównych ról - Cezarym Pazurą - spotkała się w przerwie między nagraniami. Aktorowi towarzyszyli jego serialowi synowie: Krzysztof Chodorowski i Kamil Szeptycki. Panowie powiedzieli nam o rodzinnej atmosferze panującej na planie. Czego od Cezarego uczą się młodzi aktorzy? Czy słuchają rad, których udziela im "wyjadacz" Czarek?

  Są bardzo zdolni, dlatego mimo młodego wieku mogą się pochwalić pierwszoplanowymi rolami na dużych i małych ekranach. Jak trafili do filmu? Zapytaliśmy o to goszczących w Dzień Dobry TVN: Erikę Karkuszewską, Kamila Szeptyckiego i Nikodema Rozbickiego. Czy mają na życie plan B?

  Jednym z seriali, które weszły do nowej ramówki TVN jest "Aż po sufit!". To współczesna saga rodzinna, opowiadająca historię rodziny Domirskich. W głównych rolach widzowie będą mogli zobaczyć plejadę młodych, zdolnych aktorów – Karolinę Staniec, Kamila Szeptyckiego, Krzysztofa Chodorowskiego oraz Erikę Karkuszewską. Jakie postacie grają w serialu? Jak im się grało z Edytą Olszówką i Cezarym Pazurą?