Arkadiusz Jakubik

  Arkadiusz Jakubik

  Już w najbliższy piątek do kin trafi film "Czarna owca" w reżyserii Aleksandra Pietrzaka. Jak podkreślają twórcy, to słodko-gorzka opowieść o więzach rodzinnych. Życie głównych bohaterów dość niespodziewanie wywróci się do góry nogami i każdy z nich będzie musiał na nowo poukładać swoje życie. W filmie zobaczymy m.in. Magdalenę Popławską, Arkadiusza Jakubika, Kamila Szeptyckiego oraz debiutującą na dużym ekranie Agatę Różycką.

  W sierpniu tego roku do kin wejdzie komediodramat "Czarna owca", który w zabawny sposób odpowiada na ważne pytania dotyczące relacji rodzinnych i dojrzewania do zmian. Piosenkę promującą film nagrał Igor Walaszek, znany pod pseudonimem Igo. Utwór nosi tytuł "Kochać inaczej" i jest nową wersją wielkiego hitu zespołu De Mono.

  "Kler" Wojciecha Smarzowskiego od czasu swojej premiery pobił wszelkie rekordy popularności. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Arkadiusza Jakubika, odtwórcę roli jednego z księży. Czy spodziewał się takiego odbioru filmu? Z jakimi reakcjami ludzi spotyka się po projekcji "Kleru"? I czy wahał się nad przyjęciem tej roli?

  Wczoraj na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdynii można bylo obejrzeć "Kler" Wojciecha Smarzowskiego. Andrzej Sołtysik spotkał się z reżyserem i aktorami tego "prowokacyjnego, mocnego i bardzo, bardzo dobrze zagranego" obrazu. Czy film może zmienić rzeczywistość i wpłynąć na świadomość widza?

  Na naszej scenie Dr Misio w utworze "Mordor", a na kanapie człowiek-orkiestra Arkadiusz Jakubik. Na czym aktor, reżyser, producent, scenarzysta i muzyk w jednej osobie, planuje się skupić w 2018? Jakie będą jego najważniejsze "trzy planety aktywności twórczej"? Czym nas zaskoczy? Zobaczcie i posłuchajcie! :)

  Na gali wręczenia Orłów 2017 Polskiej Akademii Filmowej była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Rozmawiała ze zdobywcami nagrody w kategoriach: najlepsza aktorka - Aleksandrą Konieczną za film "Ostatnia rodzina", najlepszy aktor - Andrzejem Sewerynem za film "Ostatnia rodzina", najlepszy aktor drugoplanowy - Arkadiuszem Jakubikiem, najlepsze kostiumy - Małgorzatą Kożuchowską oraz reżyserem filmu "Wołyń", Wojciechem Smarzowskim, którego obraz zdobył aż 9 statuetek. Jakie to uczucie zostać docenionym przez kolegów z branży? Co najbardziej zaskoczyło widownię na gali? Czy doszło do wpadki w stylu Oscarów 2017?

  Ten rok należy do niego! Dwie świetne role w "Wołyniu" i "Jestem Mordercą", kończy pracę nad płytą zespołu Dr Misio, a na ekrany kin wszedł właśnie film "Prosta historia o morderstwie" w jego reżyserii. W Dzień Dobry TVN dowiedzieliśmy się m.in.: dlaczego nie zagrał w swoim filmie, o co kłócą się ze sobą aktor Jakubik z reżyserem Jakubikiem i co skłoniło go do wyreżyserowania obrazu opowiadającego o przemocy w rodzinie.

  Arkadiusz Jakubik o odchudzaniu, Agata Kulesza o swoich nowych wyzwaniach, Michał Żurawski o Azja Express i Piotr Adamczyk o przełomowej roli - opowiedzieli dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu. Mateusz poczęstował Anię Klaczyńską i Andrzeja Sołtysika napojem z chlorelli, na punkcie której oszalały polskie gwiazdy. Czy ten napój przypadł im do gustu?

  Kinga Burzyńska wybrała się do Wydziału Kultury Komitetu Centralnego PZPR... czyli na plan filmu "Sztuka kochania", opowiadającego o Michalinie Wisłockiej. Z Arkadiuszem Jakubikiem i Wojciechem Mecwaldowskim rozmawiała o tym, jakie książki można było wydawać, a jakich nie. Magdalena Boczarska z kolei, opowiedziała Kindze, jak przygotowuje się do roli Michaliny Wisłockiej ... "i w praktyce, i w teorii".

  Dziś na scenie Dzień Dobry TVN: Dr Misio! Jesteście fanami zespołu Arkadiusza Jakubika? Jak Wam się podoba ich utwór - "Hipster"?

  Z kamerą Dzień Dobry TVN byliśmy na przyjęciu z okazji 20. urodzin telewizji Canal+. Dlatego Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, które przybyły na tę uroczystość o to, co wtedy robiły. Co powiedziała jej Omenaa Mensah, Magda Mołek i Arkadiusz Jakubik? A co Wy robiliście 20 lat temu? :-)

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Dr Miso z piosenką POGO. Jak Wam się podoba ta nowa muzyczna odsłona aktora, reżysera i scenarzysty Arkadiusza Jakubika? Jaką muzykę lubi Arkadiusz Jakubik? Dlaczego podkoszulki zastąpili garniturami?

  Czy warto zobaczyć film "Kochanie, chyba Cię zabiłem"? Jak Ania Wendzikowska ocenia rolę Arkadiusza Jakubika i, która aktorka ją zachwyciła? Czy Dorota Wellman chodzi do szewca? Co prowadząca Dzień Dobry TVN myśli o gwiazdach, które boją się wyjść z domu bez makijażu?

  Ekipa Dzień Dobry TVN udała się do Teatru Śląskiego w Katowicach, gdzie aktor i reżyser Arkadiusz Jakubik i reżyser Jan Kidawa-Błoński szukali głównego odtwórcy roli Ryśka Riedla w spektaklu "Skazany na bluesa". Czy znaleźli osobę, która wygląda i śpiewa tak jak zmarły Ryszard Riedel, wokalista zespołu Dżem?

  O operetce, filmie i zespole dr Misio z Arkadiuszem Jakubikiem, aktorem i wokalistą zespołu, rozmawiała nasza dziennikarka Kinga Burzyńska. Jak Wam się podoba "awangardowy jazz a'la dr Misio?

  Opowiadający o polskiej policji film "Drogówka" Wojciecha Smarzowskiego bije rekordy popularności. W studiu Dzień Dobry TVN z Arkadiuszem Jakubikiem i Robertem Wabichem rozmawialiśmy o tym, jak zostaje się "aktorem Smarzowskiego", jak wygląda praca na planie jego filmów i ile prawdy, a ile fikcji jest w jego najnowszej produkcji.