Anna Cieślak

  Anna Cieślak

  Anna Cieślak jest jedną z gwiazd zaangażowanych w akcję #zdrowiewgłowie, której celem jest nagłośnienie problemów dotyczących opieki psychiatrycznej w Polsce. Fundacja TVN zamierza kompleksowo zająć się tym tematem i zbudować Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Aktorka w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl opowiedziała o swoich doświadczeniach związanych ze zdrowiem psychicznym.

  W sierpniu tego roku do kin wejdzie komediodramat "Czarna owca", który w zabawny sposób odpowiada na ważne pytania dotyczące relacji rodzinnych i dojrzewania do zmian. Piosenkę promującą film nagrał Igor Walaszek, znany pod pseudonimem Igo. Utwór nosi tytuł "Kochać inaczej" i jest nową wersją wielkiego hitu zespołu De Mono.

  Anna Cieślak to polska aktorka teatralna i filmowa. Widzom TVN znana jest również z serialu Na Wspólnej. Na co dzień gra w Teatrze Polskim w Warszawie. Jaka jest prywatnie? Czy jest szalona w miłości? Gdzie poznała swojego partnera - Przemka Wyszyńskiego? Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia? Z aktorką i jej narzeczonym rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Co to Krav Maga? Specjalnie dla Dzień Dobry TVN aktorka Anna Cieślak wzięła udział w treningu. Zobacz, jak szybko i skutecznie obronić się przed napastnikiem w kryzysowej sytuacji!

  Intuicja, znana również jako szósty zmysł, jest ponoć domeną kobiet, dlatego też do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy trzy przedstawicielki płci pięknej: Annę Cieślak i Edytę Herbuś oraz wizjonerkę Aidę Kosojan-Przybysz. W jakich sytuacjach polegają na tym, co podpowiada im serce? Czy da się rozwinąć wrodzony zmysł intuicji, a jeśli tak, to jak go ćwiczyć?

  Strach o to, czy dziecko poradzi sobie w życiu zawsze będzie obecny w życiu rodziców. Czy z tego względu rodzice powinni się wtrącać w prywatne życie swoich pociech? Gwiazdy zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co powiedzieli jej: Agnieszka Sienkiewicz, Paweł Małaszyński, Katarzyna Glinka, Anna Cieślak, Ewa Kasprzyk i Andrzej Nejman?

  Czy Polaków rzeczywiście nie stać na kulturę? Czy może ludzie nie mają pojęcia z jakich źródeł korzystają? W Dzień Dobry TVN o akcji Otwarte Drzwi Do Kultury, organizowanej przez fundację Legalna Kultura, rozmawialiśmy z Marcinem Fediszem, Rafałem Królikowskim i Anną Cieślak. Jak sprawdzić czy korzystamy z serwisów internetowych oferujących nam "legalną kulturę"? Zobaczcie!

  Wiele gwiazd angażuje się w akcje charytatywne na rzecz dzieci. Należą do nich m.in. Marta Żmuda-Trzebiatowska i Anna Cieślak. Komu pomagają tym razem? Z aktorkami spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Rozmawiała również z muzykiem Grzegorzem Hyżym. Czy przed koncertami pracuje nad swoją kondycją?

  Fundacja Feminoteka stworzyła spot, w którym kobiety same przytaczają przykre, usłyszane od mężczyzn słowa. "Jesteś za gruba, za chuda, stare próchno, latawica". Aż 85 proc. Polek usłyszało tego typu komentarze na swój temat - tak wynika z przeprowadzonych badań. Dlaczego tak się dzieje? Czy zwracamy coraz mniejszą uwagę na wychowanie? Co z szacunkiem wobec siebie i wobec drugiego człowieka? Czy w naszym społeczeństwie istnieje kultura strachu? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorkę Annę Cieślak i ambasadorkę Fundacji La Strada i Joannę Piotrowską, prezeskę Fundacji Feminoteka.

  Czy Polki lubią krytykować inne kobiety? Czy krytyka bierze się z zazdrości, czy jest raczej zjawiskiem w przyjaźni kobiet? W Dzień Dobry TVN gościliśmy: aktorkę Annę Cieślak, dziennikarkę Paulinę Młynarską i psychoterapeutkę Małgorzatę Ohme.

  W Cafe TVN gościliśmy aktorów serialu "Na Wspólnej": Ewę Gawryluk, Annę Cieślak, Sylwię Gliwę, Grażynę Wolszczak, Katarzynę Chorzębę, Waldemara Obłozę, Roberta Kudelskiego, Waldemara Błaszczyka, Michała Tomalę i Wojciecha Brzezińskiego. Razem z fanami świętowali 12 lat istnienia serialu. Jak aktorzy wspominają pracę na planie? Czy od początku wierzyli w powodzenie tego serialu? Czy pamiętają najbardziej dramatyczne momenty? Zapraszamy na dzisiejszy 2000 odcinek serialu!

  Z kamerą Dzień Dobry TVN byliśmy na premierze "Okna na parlament". A ponieważ jest to sztuka o polityce dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska porozmawiała właśnie o polityce z gwiazdami, które przybyły na tę premierę. Kogo polityka bawi, a kogo irytuje? Co na ten temat powiedzieli: Piotr Gąsowski, Marta Żmuda Trzebiatowska, Ewa Kasprzyk, Katarzyna Glinka, Andrzej Nejman, Anna Cieślak i Aldona Jankowska? Która gwiazda interesuje się polityką, a która chciała zostać politykiem?

  Anna Cieślak została nominowana w plebiscycie „Gwiazdy Dobroczynności”. Już niedługo premiera sztuki „Okno na Parlament” w teatrze Kwadrat, w którym gra Ania. W TVN Cafe gościem była Anna Cieślak, która zaangażowała się w pomoc wykorzystywanym kobietom. Z czego najbardziej jest dumna?

  Projektantkę Natalię Jaroszewską i aktorkę Annę Cieślak łączy przyjaźń. Kiedy się poznały? Co się wydarzyło, kiedy pojechały razem na wakacje? Zapytała o to aktorkę reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Marta i Ania to najlepsze przyjaciółki, Kamil to ich dobry kumpel. Cała trójka gra razem w jednym spektaklu i w Teatrze Kwadrat. W studiu Dzień Dobry Wakacje gośćmi byli: Marta Żmuda Trzebiatowska, Anna Cieślak oraz Kamil Kula.

  Podobno mężczyznom, którzy udzielają się w domu spada o 30 procent poziom testosteronu. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: psycholog biznesu Jacek Santorski, Agnieszka Maciąg oraz Anna Cieślak. Czy, zdaniem naszych gości, mężczyzna traci na swojej męskości wyrzucając śmieci, zmywając naczynia, prasując, piorąc i gotując?

  Czy w showbiznesie jest miejsce na przyjaźń, czy aktorki wbijają sobie nóż w plecy? O kobiecej przyjaźni rozmawialiśmy z Martą Żmudą -Trzebiatowską i Anną Cieślak. Jak jest ich recepta na przyjaźń idealną? Czy panie, wolą wyjść na randkę, czy spotkać się z przyjaciółką i co w takiej sytuacji zrobiłby Bartek Węglarczyk? :)

  Jaki jest ich sposób na udany związek? O tym dziennikarce Dzień Dobry TVN Katarzynie Olubińskiej opowiedzieli: Renata Dancewicz, Ewa Ziętek, Andrzej Nejman, Anna Cieślak i Marcin Kwaśny.

  Marta Żmuda- Trzebiatowska i Anna Cieślak - dwie piękne i uzdolnione kobiety. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska zapytała aktorki, ile trwa ich przyjaźń, co o sobie wiedziały przed pierwszym spotkaniem, jak się poznały oraz czy naprawdę kąpały się nago w rzece?

  Czy gwiazdy czytają plotki na swój temat? Czy przemiana osobista Soni Bohosiewicz była celowym zabiegiem? Jak bardzo gwiazdy kreują swój wizerunek? O brutalnym świecie show-biznesu rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Tatianą Okupnik i Sonią Bohosiewicz i Anną Cieślak. Pubktem wyjścia do tej rozmowy była dla nas książka „Trafny wybór”. To pierwsza powieść dla dorosłych J.K. Rowling, autorki Harry’ego Pottera. Czy świat w jej książce jest taki sam, jak świat celebrytów?