Magdalena Popławska

  Magdalena Popławska

  W sierpniu tego roku do kin wejdzie komediodramat "Czarna owca", który w zabawny sposób odpowiada na ważne pytania dotyczące relacji rodzinnych i dojrzewania do zmian. Piosenkę promującą film nagrał Igor Walaszek, znany pod pseudonimem Igo. Utwór nosi tytuł "Kochać inaczej" i jest nową wersją wielkiego hitu zespołu De Mono.

  "Usta Usta", czyli Paweł Wilczak, Wojtek Mecwaldowski i Marcin Perchuć w rozbrajających rolach ojców. Kultowy serial po kilku latach wraca na antenę TVN, będzie można go również oglądać online. Słodko-gorzka opowieść o przyjaźni i związkach już jesienią zagości na antenie stacji TVN. Zobacz fragmenty serialu pokazujące uroki tacierzyństwa. Będziecie płakać, nie tylko ze śmiechu.

  Film "53 wojny" to opowieść na motywach historii życia słynnego polskiego reportera wojennego - Wojciecha Jagielskiego i czekającej na niego żony Grażyny. W produkcji zobaczymy m.in. Magdalenę Popławską i Dorotę Kolak. Ta pierwsza gra Ankę - żonę korespondenta wojennego, który większość roku spędza na wojnie, a druga - matkę Anki. Aktorki zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać o grane przez nie postacie i kulisy wspólnej pracy na planie. Czy przed nakręceniem filmu spotkały się z Jagielskimi?

  Dzisiaj widzowie TVN zobaczą ostatni odcinek drugiej serii Diagnozy. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktorów grających w serialu: Magdalenę Popławską i Adama Woronowicza, aby zapytać, co się wydarzy w finałowym odcinku i trzecim sezonie. Zdradzili coś? Czy w życiu prywatnym lekarze zwracają się do nich jak do kolegów po fachu?

  Magda Mołek o rolach, które w filmie "Podatek od miłości" zagrały Magdalena Popławska i Grażyna Wolszczak: "Wnosicie tam energię, która zostaje. Film się toczy, znamy wątki, znamy głównych bohaterów ale cały czas, w tyle głowy, mamy Was obie". Czy lubią grać epizody? Jak zrobić to tak, żeby w kilka minut, tak mocno, zapaść w pamięć widzom?

  W Diagnozie Magdalena Popławska gra psychoterapeutkę głównej bohaterki Anny. Aktorkę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby powiedziała o postaci, którą gra w serialu i nagrodzie, jaką otrzymała w Gdyni za drugoplanową rolę kobiecą w filmie Atak Paniki. Czy gra w serialu to cały czas obciach? Jaka jest przyszłość ambitnego aktorstwa?

  W TVN rusza serial medyczny z wątkami kryminalnymi, zatytułowany "Diagnoza". O fenomenie tego typu produkcji i przygotowywaniu się do ról lekarzy rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN ze scenarzystką Katarzyną Śliwińską-Kłosowicz oraz aktorami: Magdaleną Popławską i Adamem Woronowiczem. Jakie postacie w serialu chcieliby zagrać nasi prowadzący: Dorota Wellman i Marcin Prokop?

  W piątek do kin wszedł najnowszy film z Robertem Więckiewiczem w roli głównej. "Król życia" to reżyserski debiut Jerzego Zielińskiego - uznanego operatora filmowego. Gośćmi na naszej kanapie byli dziś: Fadi Chakkour - scenarzysta filmu, aktorka Magdalena Popławska - odtwórczyni jednej z głównych ról oraz reżyser Jerzy Zieliński. Co zainspirowało Fadiego do napisania takiego scenariusza i skąd czerpał inspiracje? Pan Jerzy zdradził nam dlaczego to własnie ten scenariusz wybrał na swój debiut. Zobaczcie, dlaczego Magda zachichotała na wspomnienie o Robercie Więckiewiczu. Jeżeli chcecie się dowiedzieć, czy "szczęściem można zarażać na 800 metrów" koniecznie wybierzcie się do kin. My już widzieliśmy i polecamy!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: jest idolką młodych, a kto dla niej jest autorytetem? U nas Margaret razem z mamą. Następnie Wojciech Pokora - ulubieniec Polaków od kilkudziesięciu lat i mąż swojej żony od lat sześćdziesięciu. Na naszych kanapach z żoną i wnuczką, która poszła w ślady dziadka. A na koniec Marcin Wyrostek na czacie, a Magdalena Popławska w trakcie nowego wyzwania. Bądźcie z nami o 8.30! Program poprowadzą Magda Mołek i Marcin Meller.

  "Nie rób scen" to nowy serial telewizji TVN. Główne role zagrają w nim: Monika Mariotti, Joanna Brodzik i Magdalena Popławska. Będzie opowiadał o trzech przyjaciółkach. Kinga Burzyńska spotkała się na kultowej ławeczce z aktorkami. Jakie osobowości będą miały poszczególne bohaterki serialu?

  Dziennikarka dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na próbie medialnej niezwykłego spektaklu "Exhausted/ Wyczerpani". Ewa Dałkowska i Magda Popławska odpowiedzialny o tym, czym będzie to multimedialne widowisko oraz jak gra się porno-star?

  Już niebawem na antenie TVN nowy serial z Joanną Brodzik, "Nie rób scen". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Magdą Popławską. W serialu gra też siostra Magdy Popławskiej. Jak gra się z rodziną?

  Pochodzą ze Śląska. Magdalena, aktorka Tearu Nowego, znana jest z seriali "Usta, usta" i "Przepis na życie" oraz filmu "Dziewczyna z szafy". Aleksandra jest aktorką i reżyserem teatralnym, zagrała, między innymi, w "Na Wspólnej" i filmie "Zero". Razem spotkały się na planie nowego serialu "Wataha"(Pierwszy odcinek już dziś!). Z siostrami Popławskimi spotkała się Kinga Burzyńska.