Horoskop tygodniowy na 27 lutego-5 marca. To będzie bardzo intensywny czas

Aktualizacja:
Autor:
Astrolog
Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź, jaki jest horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na dni 27 lutego-5 marca. Przed nami ciekawy tydzień, któremu przyświeci jasna i doskonale rokująca koniunkcja Wenus i Jowisza w znaku Barana (2.03). Ten przepiękny i już dobrze widoczny na wieczornym, zachodnim niebie spektakl, z każdym dniem będzie coraz wyraźniejszy. Zbliżanie się do siebie dwóch bardzo jasnych i mających doskonały wpływ obiektów, jakimi są Jowisz i Wenus, przyniesie wyczekiwane wydarzenia dla Baranów, Wag i Strzelców.

Horoskop tygodniowy na 27 lutego-5 marca dla wszystkich znaków zodiaku

Koniec lutego i początek marca będzie intensywny, ale jednocześnie obdaruje nas możliwościami wprowadzenia bardzo poważnych i korzystnych zmian. Koniunkcja Merkurego i Saturna w znaku Wodnika (2.03) zmobilizuje niezdecydowanych do ruszenia do przodu. Koniec tygodnia to czas rozpędzania się Merkurego w znaku Ryb i oczekiwania na nadchodzącą Czystą Pełnię Księżyca w znaku Panny (7.03), zatem już w weekend pójdą w ruch odkurzacze i mopy.

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Masz szczęście! Niebo będzie ci sprzyjać praktycznie w każdej dziedzinie. W biznesie, na gruncie rodzinnym czy edukacyjnym możesz liczyć na spore sukcesy. Przede wszystkim jednak ułożą się kwestie miłosne i sercowe. Koniunkcja Wenus i Jowisza (2.03) w twoim własnym znaku sprawi, że każda twoja zachcianka będzie zaspokajana, a każde życzenie w mig spełniane. Pod koniec tygodnia uda ci się pozbyć kilku osób, które już od dłuższego czasu cię drażnią. Na sprawy fizyczne też nie powinieneś się uskarżać, ponieważ forma wyjątkowo dopisze. Zysk będzie większy niż zazwyczaj.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Czekają cię nieplanowane, a nawet więcej – niechciane podróże. W tym tygodniu twoja patronka Wenus spotyka się w mocnym uścisku z Jowiszem. To wywoła nadzwyczajne zbiegi okoliczności, które wrzucą cię na tor szybkiej jazdy. Nie będziesz mieć możliwości ani załapać oddechu, ani na chwilę przystanąć w biegu. Niestety w tym tygodniu przeważają nieharmonijne wpływy i trzeba będzie uprać się z upiorami przeszłości, w szczególności tymi, które dotyczą nierozwiązanych i niedomkniętych spraw partnerskich. W kwestiach zawodowo-finansowych również nie najlepiej. Coś się odwlecze na kolejny tydzień.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Przed tobą wyborny początek tygodnia, który rozpoczyna się Pierwszą Kwadrą Księżyca w twoim własnym znaku. To przysporzy ci dodatkowych możliwości i uruchomi jakieś cenne kontakty zawodowe. Następnie koniunkcja Wenus i Jowisza w sprzyjającym ci znaku Barana (2.03) tak poprowadzi wydarzenia, że ponownie uwierzysz, że twoje możliwości i umiejętności są nieograniczone. W kwestiach finansów i kariery rozpoczyna się lepszy okres. Również drugiego marca opiekujący się tobą Merkury utworzy koniunkcję z Saturnem, a to wyśmienity czas na konkrety i ustalenia! Koniecznie domagają się obietnic na piśmie. Weekend już spokojniejszy i bardziej domowy, czas odpocząć po tygodniowym trudzie.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Poczujesz się postawiony pod ścianą, a nie cierpisz takich sytuacji, kiedy ktoś coś na tobie wymusza. Niestety nie da się tego uniknąć i trzeba będzie podjąć trudne decyzje, a przede wszystkim zainicjować jakieś działania. Spotkanie Wenus i Jowisza odbywa się w kwadraturze do twojego znaku, więc nie jest to taki słodki wpływ jak dla innych przedstawicieli zodiaku. Już czas pozbyć się jakiś kontaktów, które się wypaliły. Być może ktoś obiecuje sobie coś więcej, niż jest to możliwe do zrealizowania z twojej strony i nadeszła pora, aby to tej osobie uświadomić. Pojawią się również jakieś problemy z bólem głowy i stresami, które odłożyły się w żołądku. Sytuacja uspokoi się dopiero w weekend. Przejście Merkurego do znaku Ryb wyciszy kilka ognisk zapalnych.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

W tym tygodniu czeka cię wiele nowego i dobrego! Przede wszystkim wchodzisz pod wyjątkowo korzystny dla znaków ognistych wpływ koniunkcji Wenus i Jowisza. Spotykanie i poznawanie nowych osób będzie znacznie ułatwione. Trudna atmosfera w miejscu pracy sama się rozładuje. Wokół ciebie pojawi się luz, dobry humor, żarty i śmiech. Okazje do flirtów będą się sypać jak z rękawa. Koniecznie dopilnuj podpisania jakiegoś dokumentu (2.03), ponieważ to ostatni tak korzystny dzień na sprawy papierowe i formalne w najbliższym czasie. W weekend trzeba będzie trochę spuścić z tonu i zająć się regenerowaniem po tak intensywnych dniach.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Niestety nie jest to zbyt sympatyczny tydzień. Mogą męczyć cię jakieś odnawiające się, stare urazy czy kontuzje. W twojej pamięci przywróci się również pamięć o przykrych doświadczeniach partnerskich, które miały miejsce w przeszłości. W pracy atmosfera, która nie dopuszcza żadnych dyskusji czy kompromisów. Twoja twarda postawa może przysporzyć ci jakiś chwilowych wrogów czy przeciwników. Uważaj drugiego marca. Koniunkcja Merkurego i Saturna spowoduje konflikt interesów i starcie się z szefem lub kierownikiem. Po przejściu Merkurego do znaku Ryb wszystko powinno się uspokoić i już w piątek (3.03) odczujesz różnicę w nastawieniu otoczenia wobec ciebie. Weekend udany.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Ten tydzień jest pisany pod ciebie i twoje oczekiwania! Wenus i Jowisz spotykają się na gorącym randez-vous w opozycyjnym znaku Barana. Wszystko wokół ciebie zawiruje. Będziesz wyglądać olśniewająco i czuć się wyśmienicie. Wprowadzaj w swoje życie zmiany, o których zawsze marzyłaś. Jeśli nie teraz to jak długo zamierasz jeszcze czekać? Mocny wpływ Jowisza doda ci odwagi i zdecydowania, którego tak bardzo zawsze potrzebujesz. To również dni szybkich i zaskakujących wyjazdów, przed którymi nie powinnaś się bronić. Dary od losu i różne okazje do korzystnych interesów oraz poznawania dobrych ludzi, same będą wpadać ci w ręce aż do 3. marca. Później nastąpi spowolnienie.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Klimaty na niebie nie współgrają z twoim znakiem zodiaku i niestety nie będziesz się czuł komfortowo. Pojawi się jakaś próba sił, którą będziesz musiał przejść w związku z osobami starszymi rangą lub pozycją, które będą ci w wielu kwestiach przeciwne. Sprytem i intuicją wybrniesz z sytuacji. Najlepiej przełóż kluczowe spotkanie na kolejny tydzień, wtedy będziesz miał zdecydowanie lepsze wsparcie na niebie. Na cito musisz sobie przypomnieć o zaległych formalnościach i administracyjnych niedopełnieniach. To ostatni moment, aby się z czymś uporać, ponieważ po 2. marca prawdopodobnie już nie uda się pewnych spraw odkręcić. Po przejściu Merkurego do znaku Ryb w weekend poczujesz ulgę, ale prawdziwe sukcesy przyniesie kolejny tydzień.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Od dawna nie było tak pozytywnych trendów i szansy na miłość, spełnienie, bogactwo. Trzymaj rękę na pulsie i korzystaj na potęgę! Już w poniedziałek Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Bliźniąt przyniesie ważne sygnały, że partnerstwo wkracza na właściwą ścieżkę. Następnie aura wokół ciebie stanie się jeszcze bardziej ekscytująca i przyjazna. Opiekujący się tobą Jowisz jest na randce z samą boginią miłości i bogactwa czyli Wenus (2.03). Nawet jeśli na co dzień unikasz kolektur, graj w gry liczbowe we wtorek, środę i czwartek. Dopinaj wszystko na ostatni guzik do drugiego marca, ponieważ koniunkcja Merkurego i Saturna w ostatnich stopniach Wodnika jest idealna, aby sobie wszystko sformalizować. Pod koniec tygodnia zejdzie z ciebie ciśnienie i trzeba będzie się zregenerować na kanapie.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Tydzień będzie wiązał się z rozprawieniem się z różnego rodzaju błędami przeszłości i koniecznością przeprowadzenia licznych korekt. Zrobisz to co do ciebie należy, ale z ciężkim sercem. Koniunkcja Wenus i Jowisza (2.03) odbywa się w kwadraturze do twojego znaku co spowoduje, że niełatwo będzie ci się otrząsnąć z gorzkich myśli. Pojawią się nawet chwile zwątpienia. Ktoś mocno cię rozczaruje wyborem, którego dokona. To nie jest lekki tydzień. Spotkanie Merkurego i Saturna (2.03) ma dla ciebie ważną wiadomość, na którą długo czekałeś, ale może być niepomyślna. Nie łam się, odwołasz się. Przyszły tydzień i Pełnia Księżyca w znaku Panny (7.03) postawi cię na zupełnie innym, uprzywilejowanym miejscu.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Rozpoczynający się właśnie tydzień, wbrew twoim obawom przyniesie ci wiele radości. Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Bliźniąt (27.02) to idealny moment, aby rozpocząć rozmowy handlowe, negocjacje w pracy, czy też przedstawiać swoje naukowe dokonania w szkole. Koniunkcja Wenus i Jowisza (2.03) w przyjaznym ci znaku Barana otworzy obiecujące perspektywy partnerskie. Twoje lęki dotyczące stanu twojej relacji nie zrealizują się, a wręcz rozpłyną w powietrzu bez śladu jak zwietrzałe kadzidło. Spotkanie Merkurego i Saturna w ostatnich stopniach twojego znaku również ma miejsce drugiego marca! Zaczniesz kursować po gabinetach decyzyjnych osób, załatwiać formalności, podpisywać ważne dokumenty i bardzo dobrze, ponieważ to niezwykle owocny dla ciebie czas.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Tydzień rozpocznie się kiepsko, żeby nie napisać fatalnie. Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Bliźniąt (27.02) mocno zszarga ci nerwy, a ktoś celowo nadepnie ci na odcisk. Później nie będzie łatwiej. Koniunkcja Wenus i Jowisza (2.03) uruchomi czyjąś egoistyczną postawę i nie będziesz mogła się pogodzić z czyimś samolubstwem. Na nagłą poprawę komunikacji możesz liczyć od trzeciego marca. Do twojego znaku zawita Merkury i wszystko się uprości a nieporozumienia zostaną wyjaśnione. Koniec tygodnia będzie się wiązał z wyczekiwaniem na przejście Saturna do twojego znaku (7.03) i na Pełnię Księżyca w znaku Panny (7.03), co będzie miało dla ciebie ogromną wagę. Jednak te wydarzenia nastąpią dopiero w kolejnym tygodniu, dlatego pozostaje ci czekać.

Jak nosić amulety i talizmany?

Warto pamiętać, że talizmany i amulety działają nieco inaczej. Talizman działa zawsze, nawet jeśli nie znajduje się blisko nas. Z kolei amulet działa jedynie wtedy, kiedy go nosimy. Stąd amulety warto trzymać blisko siebie - jako fragment ubrania, biżuterii itp. Z kolei talizman możemy ukryć skrzętnie tam, gdzie nikt go nie znajdzie, a ten będzie działał na naszą korzyść.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 27 lutego 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na wtorek, 28 lutego 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na środę, 1 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na czwartek, 2 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na piątek, 3 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na sobotę, 4 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na niedzielę, 5 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto / Getty Images

Pozostałe wiadomości