Horoskop na 2023 rok. Sprawdź, który znak zodiaku zdeklasuje konkurencję

Źródło: Dzień Dobry TVN
Co czeka cię w 2023?
Co czeka cię w 2023?
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Co przyniesie kolejny rok? W chińskim horoskopie 2023 to Rok Wodnego Królika, numerologicznie to siódemka, czyli czas samodoskonalenia. 12 miesięcy upłynie pod władaniem energetycznego Marsa. Poznaj horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na 2023 rok, który przygotowała astrolog Merkurja.

Horoskop. 2023 rok czasem realizowania siebie i swoich pasji

Nadchodzi Nowy Rok, a wraz z nim nadzieja na lepszą przyszłość i lepsze energie wokół nas. Pomimo popularności wielu wieszczących zagładę proroctw, które z niesłabnącą żywotnością świecą triumfy rok w rok, obiektywna sytuacja nie wygląda najgorzej. Można powiedzieć nawet z większą śmiałością – najgorsze już mija.

Niebo przygotowało nam chaotyczny, mocny i dość burzliwy pierwszy kwartał 2023 roku, ale następnie sytuacja zacznie się stabilizować i wyciszać.

- Marzec w tym roku jest przesilającym pod każdym względem. Pluton przechodzi do Wodnika, Saturn przechodzi do Ryb, Mars przechodzi do Raka. To jest miesiąc przełomów - mówiła astrolog Merkurja w Dzień Dobry TVN.

Horoskop na 2023 rok - Mars regentem roku

Według prawideł starożytnej, chaldejskiej astrologii, każdy rok ma wyznaczonego swojego opiekuna planetarnego, zwanego regentem roku. Po roku Jowisza witamy rok Marsa. Czerwona Planeta nie pozwoli nam usiąść cicho w kąciku czy przedrzemać wolny czas na kanapie. Mars jest najbardziej witalną, energetyczną, wojowniczą planetą, która w horoskopie indywidualnym stanowi o sile woli. Nie trudno zgadnąć, że marsowy 2023 rok będzie stawiał właśnie na takie wartości jak tężyzna fizyczna, samoobrona, sprawność oraz asertywność.

Mars ma jednak również swoją ukrytą, ciemną i dość podstępną stronę, więc różnego rodzaju konflikty, kłótnie sąsiedzkie i spory o dominację w partnerstwie mogą być na porządku dziennym.

Horoskop na 2023 rok - przełomowy miesiąc to marzec

Skoro Mars jest regentem roku, nic dziwnego, że miesiąc, który wziął swoją nazwę od Czerwonej Planety, jawi się jako ten przełomowy, najistotniejszy. To właśnie w tym miesiącu Saturn, po kilkuletnim pobycie w znaku Wodnika, opuszcza tę fazę zodiaku, aby 7.03 wkroczyć na dłuższy okres do znaku Ryb. Również w marcu, mroczny władca podziemi przechodzi ze znaku Koziorożca do znaku Wodnika (do znaku Koziorożca wróci jeszcze 11.06, ale już nie z taką mocą). Kolejną planetą, która zmienia zodiakalną fazę w marcu, jest sam regent roku, czyli Mars. Czerwona Planeta opuści znak Bliźniąt i wkroczy do znaku Raka 25.03. Kiedy dodamy do tego równonoc wiosenną i wkroczenie Słońca do znaku Barana (20.03), to rzeczywiście szykuje się obraz silnie transformującego energię miesiąca. Jeśli liczymy na wielki przełom w sprawie globalnej sytuacji i światowej polityki, to właśnie pierwsze dni astronomicznej wiosny go przyniosą.

Dla nas wszystkich indywidualnie marzec będzie czasem pójścia po rozum do głowy i wkroczenia na ścieżkę życia, która jest naszym indywidualnym wyborem, a nie czymś, co zostało nam narzucone przez otoczenie czy rodziców.

Rok 2023 w skrócie - horoskop dla wszystkich znaków zodiaku

12 miesięcy pod władaniem energetycznego Marsa, da szansę na samospełnienie się i siłę do walki o swoją niezależność, swoje prawa, możliwość pójścia swoją własną ścieżką życia.

W chińskim horoskopie to Rok Wodnego Królika zatem możemy liczyć na większą liczbę dzieci, które w tym roku pojawią się na świecie oraz na wzmożoną dbałość o najmniejszych mieszkańców tej planety.

Jeśli chodzi o cyfry, to numerologicznie rok 2023 jest SIÓDEMKĄ, wibracją zachęcającą do zaglądania do swego wnętrza i tam poszukiwania odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Można powiedzieć, że przed nami czas samodoskonalenia i samopoznania.

Horoskop na 2023. Co zapowiadają gwiazdy? Pozytywy i negatywy

 • popularność sportów walki i wszelkich sportowych aktywności;
  • marsowy rok obdarzy nas odrodzeniem wewnętrznej mocy;
   • nie będziemy robić nic na pół gwizdka, zechcemy działać pełną parą;
    • u wielu znaków zodiaku pojawi się gra va banque, ale szczególnie mocni gracze to Barany, Bliźnięta i Skorpiony;
     • Czerwona Planeta nie znosi maruderów, okaże się, że czas na wahanie minął;
      • nauka asertywności, samoobrony, siły płynącej z własnej wartości;
       • relacje z ludźmi, którzy nas wykorzystują przejdą kryzys;
        • wiele osób otworzy oczy i zrozumie, że było wykorzystywanych;
         • zdrowy egoizm na topie, poznamy, co to jest prywatna przestrzeń;
          • ogromna ekspansja całej ludzkości;
           • skok technologiczny, eksploracja kosmosu;
            • pragnienie podbicia Marsa;
             • stawianie na samowystarczalność;
              • duża przedsiębiorczość, powstanie więcej firm jednoosobowych;
               • powrót do swoich pragnień i marzeń;
                • wzrost znaczenia mężczyzny jako archetypu wojownika, obrońcy;
                 • w polityce ponownie zwrot w kierunku męskim;
                  • pasja, namiętność, uwodzenie, testosteron;
                   • moda na latynoskie rytmy i południowe klimaty.
                    • zagrożenie płynące ze strony ognia, większa ilość pożarów;
                     • jeśli chodzi o klimat przed nami bardzo suchy i gorący rok;
                      • egoizm, który może przybrać zastraszającą miarę;
                       • liczyć się będzie tylko własna korzyść;
                        • dysproporcja urodzin, więcej chłopców, mniej dziewczynek;
                         • brak poszanowania dla pragnień innych osób;
                          • brak empatii;
                           • nadmierne konflikty sąsiedzkie i w bliskim otoczeniu;
                            • skandale spowodowane romansami, dziećmi spoza oficjalnych związków;

                             Horoskop roczny na 2023 rok dla wszystkich znaków zodiaku

                             Horoskop na 2023 rok - Baran

                             Baran (21 marca - 19 kwietnia)

                             Szanse

                             Masz szczęście, ponieważ regentem roku, jest opiekujący się tobą Mars! Można powiedzieć, że ten marsowy rok jest przełomowy dla Baranów, ale oczywiście w tym pozytywnym sensie. Fajerwerki dobrych emocji pojawią się już wtedy, kiedy powitasz Nowy Rok, ponieważ będzie to z błogosławieństwem Jowisza, który znajduje się w twoim znaku. To świetna prognoza, która zapowiada ekspansję na praktycznie na każdym poziomie. Jeśli coś uprawiasz zawodowo, to satysfakcja i gloryfikacja w sporcie gwarantowana. Nawet jeśli chcesz trenować coś amatorsko – trzymaj się tej myśli, bo świetnie ci to zrobi. Już 12.01 twój opiekun, czyli Mars zakończy długotrwałą i obciążającą cię retrogradację. Na kolejne miesiące odzyskasz siły fizyczne, poczujesz moc. Bardzo prawdopodobne, że rozpoczniesz własny biznes. Zdeklasujesz konkurencję w pracy i w partnerstwie.

                             Trudności

                             Możesz szukać problemów na siłę, szczególnie w pierwszych tygodniach marca. Ze znużenia lub nudów zaczniesz prowokować konflikty, które niczego nie wniosą. W miesiące letnie cechować się będzie brak zahamowań i brak wyczucia, co dobije się niekorzystnie na twoich przyjaźniach.

                             Miłość Nawet jak na ciebie kilka flirtów i znajomości naraz to zbyt duże ryzyko. W tym roku będziesz mieć olbrzymie libido i ogromne powodzenie u płci przeciwnej. Będziesz wybierać, przebierać. Kiedy Mars znajdzie się w znaku Raka (od 25.03 do 20.05), twoja gra na dwa fronty może wyjść na jaw, więc zastanów się, czy skórka warta jest wyprawki. Zdrowie Tak duża ilość marsowych energii może powodować u ciebie kłopoty krążeniowe, głównie te z wysokim ciśnieniem, jak również problemy laryngologiczne i stomatologiczne. Szczególną uwagę zwróć na układ wieńcowy w okolicy zaćmienia Słońca wypadającego w twoim znaku 20.04. W razie kłopotów nie wahaj się zasięgnąć porady kardiologa.

                             Horoskop na 2023 rok - Byk

                             Byk (20 kwietnia - 20 maja)

                             Szanse

                             Już za chwileczkę, już za momencik. Los zaczyna traktować cię z większą czułością, ale odczujesz to dopiero od chwili wyjścia Saturna ze znaku Wodnika, czyli od 7.03. To będzie moment, w którym poluzuje się ten sztywny gorset, który nosisz na sobie od końca 2019 roku. Zacznie się czas większej swobody. Mniej obowiązków, więcej przyjemności. Finansowo także pojawiają się jakieś nieplanowane wcześniej profity! Prawdziwie tłusty rok zacznie się głównie od 16.05, od tego dnia Jowisz zagości u ciebie w znaku i oblecze cię w gronostaje! Wokół twojej osoby wytworzy się aura chwały i sławy. Największa planeta naszego Układu Słonecznego ma w zanadrzu fantastyczne, dalekie podróże i holistyczny rozwój twojej osobowości. Do tego, abyś czuł się bezpiecznie, przyczyni się spora poprawa materialna w drugiej połowie 2023 roku. Będzie cię stać cię na mieszkanie czy dom, a nawet na powiększenie lub założenie rodziny.

                             Trudności

                             Nos na kwintę od końca marca do połowy czerwca będą miały Byki, ale tylko te z pierwszych dni znaku, które poczują moc Plutona. Ta planeta przyciśnie was do ściany i przymusi do zmiany trybu życia. Dla wszystkich podopiecznych Wenus niebo szykuje od kwietnia wielkie przeprowadzki. Trzeba też zacząć metamorfozę. Zmienisz się fizycznie, co może cię niepokoić, bo nie lubisz radykalnych eksperymentów z wizerunkiem. Zamiana koloru bądź długości fryzury może ci nie podpasować.

                             Miłość

                             Rok 2023 niesie ze sobą perspektywę zagranicznych wojaży, a na nich niesamowitą, romantyczną aurę, która popchnie cię w ramiona egzotycznych miłości. Ktoś cię rozgrzeje, a może nawet rozpali. Bardzo prawdopodobna nauka tańca lub inne treningi gdzie samotne Byki wpadną komuś w oko.

                             Zdrowie

                             Kiedy Saturn przestanie robić kwadraturę w stosunku do twojego znaku (7.03), pojawi się znaczna ulga w stanie zdrowia. Kręgosłup przestanie aż tak doskwierać. Z minusów, pod wpływem Jowisza, w lato nabierzesz niechcianych krągłości. Jesienią pojawią się też kłopoty ze snem.

                             Horoskop na 2023 rok - Bliźnięta

                             Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

                             Szanse

                             Rok rozpoczyna się na twoich zasadach i twoich warunkach. Z wielkim impetem wpadniesz na właściwy, zawodowy i osobisty tor. Układy są wyśmienite, ponieważ to w twoim znaku zodiaku na inaugurację 2023 znajduje się regent roku, czyli Mars. Dodatkowo do maja możesz liczyć na pozytywny sekstyl Jowisza ze znaku Barana. Wiosną rządzisz i nie zamierzasz oddawać berła nikomu, może poza osobami urodzonymi w znaku Barana, ale z nimi się dogadasz. Nagle staniesz się szefem, prezesem, panią dyrektor, liderem jakiejś grupy, tym formalnym i nieformalnym. Ogólnie odznaczysz się dużą siłą woli i ekspresją. Mogą się pojawić biznesowe oferty płynące z dalekich stron i propozycja kontraktów. Jowisz do połowy maja zapewni różnorakie atrakcje z zagranicy. Świetny rok na zmianę auta na sportowe.

                             Trudności

                             Kwadraturę do twojego znaku nadal robi Neptun, który szarpie Bliźnięta z trzeciego dekanatu, dodając im życiowych dylematów na zasadzie – tyle tego, że sam nie wiem co wybrać.

                             Bliźniętom z pierwszych dni znaku zamiesza w życiorysie Pluton, który przechodzi do Wodnika i zmieni ci życiowe tory. Możesz się całkowicie przebranżowić lub obrać inny kierunek kształcenia. Niełatwo będzie za tobą nadążyć. Bliscy będą mieli dość ciągłych zmian w scenariuszu.

                             Miłość

                             W marsowym roku będziesz wyjątkowo podatny na poboczne związki i incydentalne flirty. To może szkodzić twojej stałej relacji, dlatego pielęgnuj ją, jak możesz. Wenus, która zagości w twoim znaku w kwietniu, przyniesie zaskakujący, płomienny i… krótkotrwały romans.

                             Zdrowie

                             Saturn od 7.03 będzie w znaku Ryb i spowoduje słabość twoich kości. Szczególnie obciążone będą twoje kostki i barki. Starsze Bliźnięta powinny wykonać badanie w kierunku osteoporozy. Musisz również uważać, aby nie przesadzić z treningiem i nie naderwać ścięgna Achillesa.

                             Horoskop na 2023 rok - Rak

                             Rak (21 czerwca - 22 lipca)

                             Szanse

                             Powoli zmienia się aura wokół ciebie na taką, która jest bardziej przyjazna i weselsza. Przede wszystkim Pluton, który męczył cię wiele lat opozycją ze znaku Koziorożca, odpuszcza i weźmie na celownik kogoś innego. Saturn, który od 7 marca będzie tworzył przyjazny trygon z pokrewnego znaku Ryb, pomoże ci ukończyć projekty i dzieła, które stoją napoczęte od kilku lat i nie mogły się doczekać finału. 25.03 do twojego znaku wkracza władca roku – Mars, zatem nie dasz sobie w kaszę dmuchać. Pokażesz, że masz się czym bronić, nie dasz sobie czegoś cennego zabrać, zabezpieczysz swoje terytorium i domostwo. Najlepsze są wieści materialne i finansowe, ponieważ od maja czeka cię duża poprawa w portfelu. 2023 to dobry pod względem pieniędzy rok.

                             Saturn w Rybach zachęci cię również do remontów i da wyższe szlify zawodowe. Awans, dyplom, certyfikat gwarantowany.

                             Trudności

                             W tym roku nie inwestuj w nowości, ponieważ możesz na tym źle wyjść. Skup się na wykańczaniu i szlifowaniu projektów, które otworzyłeś już jakiś czas temu. To, co zainicjowałeś, trzeba dokończyć. W innym wypadku czeka cię rozproszenie energii i strata. Los ma dla ciebie ostrzeżenie, jeśli chodzi o podróże służbowe do marca. W trakcie zimowych wyjazdów możesz coś zgubić.

                             Miłość

                             Na swoje dobre układy sercowe poczekasz aż do maja, ale zapewniam cię, że warto. Późną wiosnę twoje serce odżyje, ponieważ Wenus znajdzie się w twoim znaku. Bogini miłości do spółki z Jowiszem w Byku zadziała jak eliksir na wielbicieli. Ciepłe miesiące przyniosą miłosne uniesienia i nowy żar w twoim partnerstwie.

                             Zdrowie

                             Chociaż będziesz się cieszyć głównie dobrym zdrowiem, to pod wpływem gorącego Marsa goszczącego w twoim znaku w marcu, kwietniu i maju mogą zdarzyć ci się skoki ciśnienia. Zagraża ci również nadkwasota. Uważaj na swój układ pokarmowy. Jesienią może cię dopaść depresyjny nastrój.

                             Horoskop na 2023 rok - Lew

                             Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

                             Szanse

                             Nareszcie więcej improwizacji, swobody i radości. Saturn w marcu opuszcza opozycyjny znak Wodnika i dzięki temu poczujesz się wolny, pękną jakieś kajdany i w końcu zechcesz skorzystać z braku zobowiązań. Ponieważ Jowisz znajduje się w twoim, ognistym trygonie aż do 16.05, zatem pierwsza połowa roku będzie dużo dynamiczniejsza i efektowna. Możliwe, że rozwiążesz jakąś długoletnią umowę i dzięki temu przestrzeń na nowe działania znacznie się powiększy. Starsze Lwy zapiszą się na jakieś interesujące szkolenia, wykłady, treningi. Odkryją swoje pasje, przeżyją młodość po raz kolejny. Natomiast druga połowa roku przyniesie czas na refleksję, przystopowanie i zastanowienie się, co z tą wolnością dalej zrobić. Samotne Lwiątka zakochają się z wzajemnością. Lwy w parach postarają się o potomstwo.

                             Trudności

                             Lwy urodzone w pierwszych dniach znaku poczują na plecach dotyk Plutona, który pomiędzy końcem marca a połową czerwca da im znać, że czas na totalny remanent w życiu. Pozostałe Lwiątka mogą być oszołomione nadmiarem możliwości i zrobić parę głupstw pod wpływem impulsu. Zaćmienia Słońca 20.04 i 14.10 mogą cię omamić, jeśli chodzi o finanse.

                             Miłość

                             Działasz jak magnes na płeć przeciwną, ale niestety jest pewien kłopot. Lilith, która przebywa w twoim znaku, przyciąga do ciebie ciemne typy osobowości, zaborczych i zazdrosnych partnerów. W partnerstwie czerwiec będzie kluczem do sukcesu, ponieważ wtedy Wenus i Mars znajdą się u ciebie w gościach. Latem będziesz bardzo kochliwy, ale i bardzo zmienny.

                             Zdrowie

                             Trzeba uważać na poziom cholesterolu, zbadać trójglicerydy. Nie powinieneś unosić się zbędnie honorem, ponieważ serce masz jedno. Kwinkunks Saturna przyniesie drobne problemy ze stawami w lipcu.

                             Horoskop na 2023 rok - Panna

                             Panna (23 sierpnia - 22 września)

                             Szanse

                             To będzie rok konstrukcji z rozmachem. Możesz mieć wielkie plany i ambicje, a przy tym mocne podstawy i wsparcie planet, aby je zrealizować. Saturn w marcu przechodzi do opozycyjnych Ryb i dzięki temu zaczniesz budować, remontować, kupować i sprzedawać. Zagłębisz się w tematy związane z nieruchomościami. Twoje życie dosłownie i w przenośni zamieni się w wielki plac budowy. Na domiar dobrym wiadomości, Jowisz od połowy maja znajdzie się w trygonie ziemskim, dzięki czemu zasili się twój portfel i konto. Będzie cię po prostu na wszystko stać. Dobrze zarządzasz swoimi finansami i planami. To również tłusty rok pod kątem zawodowym. Uznanie, awans pochwały wchodzą w grę szczególnie w maju i czerwcu.

                             Trudności

                             Pamiętaj, że lipiec i sierpień to dla ciebie czas absolutnego odpoczynku, którego nie powinnaś zakłócać niczym innym, ponieważ twoja psychika może nie wytrzymać obciążeń. Trudności mogą powodować nieodpowiedzialni kontrahenci. Chwilowe kłopoty, które będziesz pieczołowicie prostować, sprawi młodsze pokolenie w listopadzie.

                             Miłość

                             Nie w głowie ci chwilowe flirty ani emocjonujące przygody. W tym roku pragniesz stabilizacji, spokoju, miłości długofalowej i poczucia bezpieczeństwa. Niebo wysłucha twoich próśb i ześle ci sielankę we dwoje. Może być aż nudno, tak przewidywalnie.

                             Zdrowie

                             W wakacje musisz zwolnić i zająć się totalną regeneracją organizmu i psychiki. Dobrym pomysłem jest sanatorium tuż nad samym morzem. Zdrowie fizyczne w tym roku nie powinno nastręczać żadnych problemów. Gorzej z twoimi nerwami i przeciążoną obowiązkami głową.

                             Horoskop na 2023 rok - Waga

                             Waga (23 września - 22 października)

                             Szanse

                             Marsowy rok uwolni twoją wewnętrzną energię. Obudzisz w sobie ogień i pasję, o którą nawet się nie podejrzewasz. Nie ma co się dłużej wahać. Teraz bez trudu pojmiesz, co jest w twoim życiu najważniejsze. Przestaniesz się troszczyć bardziej o innych niż o siebie. Znajdzie się też ktoś, kto nie powoli ci na wykręty i marudzenie. Dzięki układowi promującemu mocne cechy charakteru spotkasz na swojej drodze silną osobowość. Jowisz w opozycyjnym znaku Barana może zawieść cię nawet przed ołtarz. W tym roku masz szczęście do cudzoziemców nie tylko prywatnie, ale również zawodowo. Fitness lub sport na poważnie zacznie cię pociągać i skusisz się na regularne treningi.

                             We wrześniu przyjdzie moment na przełomowe decyzje dotyczące kariery i edukacji.

                             Trudności

                             Nie ma co dłużej kluczyć. Trzeba stanąć z pewnymi faktami oko w oko, szczególnie w kwietniu.

                             Niestety ktoś jest zazdrosny. Uważaj, ponieważ podstępne osoby będą tobą manipulować w maju. Jesienią wstępne zauroczenie zacznie opadać. 14 października czeka cię całkowite zaćmienie Słońca w twoim znaku, więc miej się na baczności.

                             Miłość

                             Na taki rok czekałaś bardzo długo. Możesz bez wątpliwości, ze stuprocentowym zaangażowaniem rzucić się w czyjeś ramiona i nie dbać o to, jak odbiorą to znajomi czy rodzina. Będziesz bardziej spontaniczna, mniej kalkulująca. Szalona miłość, której nikt nie daje szansy może się okazać tą właściwą.

                             Zdrowie

                             Mogą pojawić się przejściowe kłopoty z układem moczowym. Zasadniczo nie jest to słaby rok, jeśli chodzi o twoje zdrowie, więc nie powinnaś specjalnie narzekać, ale dla zasady sprawdzaj, czy ból pleców to tylko dolegliwości po złym materacu, czy też raczej nie zbiera się piasek na nerkach.

                             Horoskop na 2023 rok - Skorpion

                             Skorpion (23 października - 21 listopada)

                             Szanse

                             Profity, dobre układy ze współpracownikami, satysfakcjonujące zakończenie pewnego etapu edukacji. Przed tobą doskonałe perspektywy edukacyjne i zawodowe, które zaczną się rozwijać i ukazywać w pełnej krasie od 7 marca. Ta data wyznacza przejście Saturna do znaku Ryb, a tym samym jego pozytywny wpływ w twoim, wodnym trygonie. Dzięki Władcy Pierścieni będziesz marzył, planował i realizował swoje cele z wielką precyzją. Dodatkowo od 16 maja Jowisz znajdzie się w opozycyjnym względem twojego znaku Byku, co obdarzy cię sukcesami finansowymi i prawdziwym uśmiechem Fortuny. Nie ma takich założeń, które są teraz zbyt ambitne, wszystkie cele zostaną osiągnięte. Trzy kolejne kwartały 2023 roku, to czas twojego materialnego sukcesu.

                             Trudności

                             Jakieś ziarenka piasku w dobrze naoliwioną maszynerię sypnie Pluton, który utworzy kwadraturę dla październikowych Skorpionów od marca do czerwca. Uwaga na to, aby nie narobić sobie wrogów! Jesteś silny i masz potencjał, ale nie pokazuj tego, ponieważ konkurencja nie śpi i zazdrości. Jesienią ktoś narobi ci złudnych nadziei co do jakiegoś zakupu.

                             Miłość

                             Służbowe delegacje, częste podróże zawodowe, wycieczki w interesach. W tym roku miłość woła cię z daleka od domu. Nie byłoby w tym nic zdrożnego, gdyby nie to, że są pewne zobowiązania, które czekają na miejscu… W kwestiach sercowych wiele pokus i prawdziwy twardy orzech do zgryzienia. Iść za głosem serca, czy poczuciem obowiązku?

                             Zdrowie

                             W tym roku masz zdrowie jak koń. Skorpiony urodzone w dwóch kolejnych dekanatach znaku będą się czuły wyśmienicie. Potencjał, energia i siła jest ponadprogramowa. Kłopoty neurologiczne, różnego rodzaju bóle i neuralgie mogą odczuwać październikowe Skorpiony. Te dziwne objawy z powodu Plutona w znaku Wodnika pojawią się pomiędzy marcem a czerwcem.

                             Horoskop na 2023 rok - Strzelec

                             Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

                             Szanse

                             Rok zaczniesz w tanecznym, wystrzałowym rytmie i świetnie by było, gdyby tak ci już zostało. Mars znajduje się w opozycyjnym znaku Bliźniąt, więc energii i libido nie braknie. Jowisz w pokrewnym znaku Barana wspiera trygonem wszystkie twoje pomysły i sprzyja aż do 16.05. Wczesna wiosna to moment na eksplorowanie dalekich miejsc i szukanie dobrej lokalizacji dla twoich biznesów. Później przyjdzie czas na stopniowe wprowadzenie ograniczeń. Z chaotycznego i impulsywnego działania przejdziesz na metodyczność, pragmatyczność i systematyczność. Będziesz twardo stąpać po ziemi, wszystkimi czterema kopytkami. Nie bez powodu funkcjonuje powiedzenie, że można być na cztery nogi kutym, w drugiej połowie 2023 roku to będzie o tobie.

                             Nagle zniknie twoja gorąca głowa, postawisz na wykonalny plan. Spłacisz zobowiązania z poprzednich lat, a nawet zaczniesz, co całkiem do ciebie niepodobne, oszczędzać.

                             Trudności

                             Saturn, planeta surowych ograniczeń znajdzie się w kwadraturze do twojego znaku od 7 marca, co prognozuje czas rozliczeń, w tym również tych sądowych i urzędowych.

                             Bardzo możliwe, że ktoś będzie cię ścigał za niezrealizowane obietnice z przeszłości. Być może to urojenia jakiejś osoby, ale trzeba będzie udowodnić swoją niewinność. Możliwe nieprzyjemne spotkania w maju i czerwcu.

                             Miłość

                             Na początku roku będziesz kochał szalenie, nieprzytomnie i całkowicie nierozsądnie. Z biegiem miesięcy trochę się otrząśniesz i przyjrzysz się na trzeźwo i przytomnie obiektowi westchnień. Zaczniesz widzieć pierwsze rysy na szkle. Pod wpływem kwadratury Saturna zniknie gdzieś twój szalony entuzjazm. Pojawi się na nowo w grudniu 2023, kiedy Mars wejdzie do twojego znaku.

                             Zdrowie

                             Kwadratura Saturna wieszczy kłopoty z kręgosłupem i stawami, szczególnie w połowie roku. Mogą pojawić się również problemy ze stopami. Pamiętaj, aby na basenach i w innych miejscach użyteczności publicznej chronić stopy i nie narażać się chadzając po niezdezynfekowanej powierzchni gołą podeszwą.

                             Horoskop na 2023 rok - Koziorożec

                             Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

                             Szanse

                             Szykuje się wypłata dywidendy za twoją cierpliwość. Ponieważ gra na czas zawsze wychodzi ci świetnie i zazwyczaj na dobre, to jednak tym razem także się opłaci. Od pierwszego tygodnia marca twój patron, czyli Saturn przejdzie do znaku Ryb, a tym samym utworzy pozytywny sekstyl z twoim znakiem zodiaku. Wyraźnie poczujesz, że długofalowe czekanie się powiodło i zadziałał plan 7-letni. Sytuacja jeszcze bardziej poprawi się od 16.05, kiedy Jowisz zasili trygon ziemi, przechodząc do przyjaznego ci znaku Byka. Od wiosny możesz się spodziewać nadprogramowych profitów i większych zysków. Ciesz się, bo od przybytku głowa nie boli. W tym roku zdobędziesz jakieś prestiżowe stanowisko, osiągniesz spory sukces, odniesiesz zwycięstwo nad dawnymi przeciwnikami, w tym również to sądowe.

                             Trudności

                             Uważaj, aby nie przesadzić z narzuceniem sobie coraz to nowych wyzwań. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i pod wpływem zbyt wybujałej ambicji możesz chcieć więcej, niż możesz ugryźć. W wyniku opozycji Marsa w kwietniu i maju staniesz się zbyt samolubny, możesz być skupiony tylko na sobie. Zapomnisz o potrzebach bliskich, zarobek przysłoni ci oczy.

                             Miłość

                             W tym roku zapragniesz się ustatkować. Twoja miłość znajdzie stabilną przystań. Jeśli jesteś samotny spotkasz odpowiedzialną osobę do długofalowej relacji. Koziorożce w związkach zaręczą się lub zdecydują na ślub. Te, które pozostają w małżeństwach, nie myślą o szaleństwach, ale o tym, jak wspólnie dorobić się kolejnych posiadłości.

                             Zdrowie

                             Ze zdrowiem nie wszystko pójdzie tak, jakbyś sobie tego życzył. Niby nie ma jakiegoś większego dramatu, ale pojawi się problem estetyczny. Włosy, paznokcie, a przede wszystkim sucha skóra będą spędzać ci sen z powiek. Bardzo możliwe, że to kłopoty hormonalne, ale wizyta u dermatologa i endokrynologa powinna rozwiązać problem.

                             Horoskop na 2023 rok - Wodnik

                             Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

                             Szanse

                             Możesz poczuć, że spada z ciebie wielki ciężar i możesz odetchnąć pełną piersią. Długo na to czekałeś i przez dwa lata nieustannie marzyłeś o tej chwili. Planeta karmicznych rozstrzygnięć, rozstań i ograniczeń, czyli Saturn opuszcza twój znak zodiaku. Już od 7 marca poczujesz wyraźną zmianę energii wokół ciebie na lepszą, bardziej swobodną i dającą ci wybór. Może się okazać, że uwolnienie od starych kontraktów to było dla ciebie prawdziwe wybawienie. Poczujesz się luźniej, raźniej i skorzystasz z otwierającej się, nowej przestrzeni. Rok Marsa obejdzie się z tobą nad wyraz łaskawie. Do połowy maja sprzyja ci Jowisz w znaku Barana, który pchnie cię w dalekie strony.

                             Bez problemu pogodzisz życie zawodowe i rodzinne. Nagle znajdziesz harmonię w wielu sprawach. Wszystko stanie się prostsze.

                             Trudności

                             W pracy ktoś się uweźmie, aby cię przekabacić na swoją stronę i zwerbować do swojego teamu. Możesz mieć poczucie, że wszędzie cię chcą, a ty nie bardzo wiesz jak odmawiać. Problemem będzie twój brak asertywności zawodowej. Złapiesz za wiele srok za ogony, więc część ci ucieknie. Niechciane propozycje będą twoją zmorą.

                             Miłość

                             W 2023 roku twoja rzeczywista samotność lub jej poczucie się skończy. Nagle okaże się, że jesteś obiektem pożądania osób, które w twoich oczach nie są atrakcyjne. Ktoś spróbuje rzucić na ciebie miłosny czar, zatem uważaj, bo z tymi sprawami nie ma żartów. Lilith znajdzie się w opozycyjnym znaku Lwa i osoby, które będą miały na ciebie chrapkę, nie cofną się przed niczym. Jak posucha to posucha, a tutaj masz… klęska urodzaju! Możesz powiedzieć, że jesteś gwiazdą, bo masz fanów.

                             Zdrowie

                             Zmęczenie wywołane pobytem Saturna w twoim znaku może jeszcze nie odpuszczać. Jeśli nie zastosujesz odpowiedniej suplementacji żelaza, będziesz mieć pozostałości anemii. Zdrowotnie nadszedł czas, aby odwiedzić endokrynologa i zadbać o hormonalną równowagę.

                             Horoskop na 2023 rok - Ryby

                             Ryby (19 lutego - 20 marca)

                             Szanse

                             Popatrzysz na siebie z większą wyrozumiałością i aprobatą. Nareszcie docenisz swoje zalety, dostrzeżesz swoje mocne strony. Pierwszy raz od długiego czasu możesz o sobie powiedzieć, że wiesz, czego chcesz. Zbuduje się silniejsza strona twojej osobowości. To nie przypadek, ponieważ od 7 marca do twojego znaku wkracza Saturn, który otrzeźwi cię i sprawi, że zaczniesz postrzegać rzeczywistość całkiem przytomnie. 2023 rok to również czas na odebranie od Losu honorów w postaci dyplomów, specjalizacji, certyfikatów i stopni naukowych. Skutecznie i wytrwale będziesz wspinać się po szczeblach kariery zawodowej. Nagle staniesz się zdyscyplinowana i jak nigdy zdeterminowana. Saturn, który rozgości się w twojej fazie zodiakalnej, spowoduje, że przeprosisz się z zegarkiem i będziesz wszędzie na czas. To nie koniec dobrych wieści, od 16 maja Jowisz zacznie cię ponownie wspierać sekstylem ze znaku Byka, więc dalekie podróżowanie stanie się codziennością.

                             Trudności

                             U ciebie się poprawia, ale będziesz się przejmować losem bliskich ci osób. W partnerstwie u twoich znajomych i przyjaciół wytworzą się burzliwe klimaty. Możesz być świadkiem na rozprawie sądowej dotyczącej jakiegoś rozwodu. To nie będzie przyjemne, ale wymagane. Czeka cię dużo wizyt w urzędach.

                             Miłość

                             Marsowy rok będzie ciągnąć cię w kierunku silnych osobowości. U Pań urodzonych w znaku Ryb mężczyźni o wysokim poziomie testosteronu i południowym typie urody będą mieli wielkie szanse. Panowie zwrócą się w kierunku dominujących kobiet. Pobyt Saturna w twoim znaku zachęci cię do zalegalizowania długoletniej relacji. W uczuciach zapowiada się ciekawie, satysfakcjonująco i długodystansowo.

                             Zdrowie

                             Od początku roku Mars znajduje się w kwadraturze do twojego znak i potrwa to aż do 25 marca. To znacznie osłabia twoje płuca i układ oddechowy, więc pilnuj, aby się nie wystawiać na przeciągi i zimne powietrze. W pierwszym kwartale jakaś alergia da ci się we znaki. Wraz z upływem kolejnych miesięcy będziesz się czuć coraz lepiej.

                             Czat z astrolog Merkurją - horoskop na 2023 rok

                             Zobacz zapis czatu.

                             Czat zakończony Czat odbył się 30 grudnia 2022, godz. 09:00 Dzień dobry ,co przyniesie nowy rok mi 30.061984 i meżowi 12.071979.POZDRAWIAM

                             Astrolog Merkurja Ten rok dla osób urodzonych w pierwszych stopniach znaku Raka szykuje się bardzo kolorowo, ale rozkręci się dopiero od połowy marca. Pierwsze dwa miesiące będą jeszcze dość wymagające. Natomiast w czerwcu i lipcu może Pani liczyć na ułożenie się spraw z nieruchomością. Świetne perspektywy zawodowe i materialne. Co do męża – sytuacja wygląda podobnie tylko nastąpi przesunięcie dobrych wydarzeń w stosunku do Pani o dwa, trzy miesiące. Co mnie czeka w roku 2023? Moja data urodzenia 03.02.1998r.

                             Astrolog Merkurja Na przyszłość - proszę o podawanie pytania wraz z datą urodzin i jeśli to możliwe godziną. Pani Olu – poczuje Pani sporą ulgę. Saturn opuszcza Pani znak zodiaku, więc pojawi się więcej przestrzeni, więcej swobody i radości. To koniec uciążliwych spraw urzędowych. Co mnie czeka w 2023 roku? Ten mijający był dla mnie i mojej rodziny ciężki. Czy coś się odmieni? Ogólnie czuje się zagubiona w tym wszystkim ostatnio. Data urodzenia 12.01.1989

                             Astrolog Merkurja Pani Dominiko – mam dobre wiadomości. Układy na niebie zmieniają się na zdecydowanie bardziej wspierające i weselsze. Patron Pani znaku, czyli Saturn przemieszcza się do znaku Ryb i w związku z czym poczuje Pani wsparcie płynące od męskich członków rodziny, oraz wsparcie z urzędów i innych formalnych organizacji. Co mnie czeka w roku 2023? Moja data urodzenia 14.08.1987r.

                             Astrolog Merkurja Urodziła się Pani w znaku Lwa zatem aż do połowy maja wspiera Pani położenie Jowisza w przyjaznym znaku Barana. Pojawią się niezapowiedziane podróże, zagraniczne miłości i duże szanse płynące z zagranicy. Proszę jedynie uważać na psychofanów. Ktoś może się zakochać na zabój i nie odpuszczać. A co dla Byka 25.04.78

                             Astrolog Merkurja Dla Byków urodzonych w pierwszych stopniach znaku wyśmienita będzie druga połowa maja. Wtedy pojawią się radosne momenty! Dzień dobry Jaki horoskop dla Koziorożca na rok 2023.Pozdrawiam Joanna

                             Astrolog Merkurja Pani Joanno zapraszam serdecznie do zapoznania się z horoskopem ułożonym przeze mnie dla wszystkich znaków Zodiaku na stronie dziendobry.tvn.pl. Przypominam przy okazji, że aby uzyskać konkretną prognozę trzeba podać datę urodzenia. Rok 2022 był dla mnie bardzo trudny zostałam wdową w lutym ...co przyniesie mi 2023 data urodzenia.02.06.1971

                             Astrolog Merkurja Bliźnięta poczują ulgę. Być może to za wcześnie dla Pani aby o tym mówić, ale w kwietniu i w maju szykuje się dla Pani przyjacielska dłoń i bardzo życzliwie nastawiony mężczyzna, który będzie chciał Panią wspierać. Odżyje Pani i powoli pogodzi się ze stratą. Życie ma dla Pani jeszcze kilka przyjemnych niespodzianek, które wiosną zaczną się kolejno realizować. Data urodzenia 18.12.1996 co mnie czeka w nadchodzącym roku? Czeka mnie powrót do pracy po 2 latach

                             Astrolog Merkurja Proszę się nie obawiać powrotu do pracy. Pani jako Strzelec z Księżycem w Baranie ma potrzebę zdobywania wciąż nowych doświadczeń i sprawy zawodowe będą swoistym wybawieniem. Atmosfera w pracy będzie bardziej sprzyjająca i ciekawsza niż Pani sądzi! Dzień dobry. Co przyniesie mi rok 2023. Urodziłam się 17.06.1980 godzina ok 13.45

                             Astrolog Merkurja Jest Pani Bliźniakiem z Księżycem w znaku Lwa. Szykuje się rok pełen wyjazdów służbowych i prywatnych, awansów oraz samokształcenia ze szczególnym naciskiem na języki. Proszę skorzystać ze wszystkich możliwości. Szczególnie w pierwszej połowie roku ponieważ później pewne szanse się już wypalą. Dzień dobry Za mną bardzo trudny rok.. Małżeństwo, które wisiało na włosku i dużo innych trudności. Jak będzie w 2023 ?? Moja data urodzenia 22.04.1984

                             Astrolog Merkurja Mam ostrzeżenie. Trudności pojawią się ponownie pomiędzy końcem marca, a połową czerwca. Jeśli zależy na tym, aby utrzymać relację trzeba zaakceptować pewną sytuację i poczekać, aż sama się wypali. Natomiast z dobrych spraw widać układanie się kwestii finansowych i tych dotyczących nieruchomości. Stan portfela będzie zadowalający. Dzień dobry. Chciałbym w nowy roku stworzyć mapę marzeń czy to ma sens w moim przypadku. Jestem bliźniakiem 26.05.1960 . Pozdrawiam. Szczęśliwego nowego roku

                             Astrolog Merkurja Oczywiście jak najbardziej. Mapa Marzeń jest świetnym rytuałem wspomagającym, ale wykonujemy ją wiosną, po wkroczeniu Słońca do znaku Barana, czyli na początek nowego roku Zodiakalnego. Zawsze przypominam o tym i opisuje ten rytuał na moim koncie na Facebooku. Zapraszam do śledzenia. Dzien dobry, córka 20.01.1993 jest w ciąży, termin na lipiec 2023, czy to będzie szczęśliwe rozwiązanie dla niej i dla dziecka?

                             Astrolog Merkurja Proszę nie denerwować się i nie tworzyć wokół córki nerwowej aury. Córka ma silny horoskop i powinna sobie poradzić. Dziecko wygląda na końcówkę Raka, więc będzie miało z mamą świetną relację. Wszystkiego dobrego dla Pani i powiększającej się rodziny! Witam czy w 2023 roku uda mi się zajsc w ciążę ja Katarzyna 7 luty 1986 urodzona przed 7 rano dziękuję i pozdrawiam

                             Astrolog Merkurja Pani Kasiu - Saturn, planeta ograniczeń 7 marca opuszcza Pani znak Zodiaku, więc realizowanie marzeń będzie dużo łatwiejsze po tym terminie. Szczęście widać u Pani w horoskopie szczególnie w lato, więc proszę być dobrej myśli. Dzień dobry. Jestem spod znaku wagi. Moja data urodzenia to 13.10. 1974. Mąż; baran 30.03.1975. Czy będziemy mieli dziecko? Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego naj na Nowy Rok

                             Astrolog Merkurja 14 października w Pani znaku Zodiaku, praktycznie w Pani urodziny dojdzie do całkowitego zaćmienia Słońca, więc można powiedzieć, że przeznaczenie i karma wtedy się realizują i wszystko jest możliwe. Życzę powodzenia w realizacji pragnień! Poproszę o doradę czym powinnam się zająć żeby przyniosło mi ukojenie. Jakie plany biznesowe i furki otworzyć. Nie mam pomysłu już na siebie. Konkurencja mnie wykończyła. Moja data ur 26.12.1988. Dziękuję

                             Astrolog Merkurja Kłopoty z konkurencją były spowodowane opozycją Saturna do Pani Księżyca, więc mogła Pani stracić jakąś nieruchomość, lub pozycję na rynku. Pozytywną wiadomością jest to, że ten negatywny wpływ się skończył i stanie się Pani silniejsza. Szczególnie od końca marca. Koziorożce mogą kilka razy w życiu zaczynać od początku, więc sądzę, że na początku wiosny rozpocznie Pani z sukcesem nowy etap zawodowy. Być może w tej samej branży. Dzień dobry, 29.07.1988 godz. ur. 4:30. Miłość i partnerstwo, mam dużo zawirowań, zdecydowanie za dużo smutku i łez. Potrzebuje pomocy. Byk odchodzi o skorpiona walczę ale już brak mi sił. Z góry dziękuję.

                             Astrolog Merkurja Uważam, że ani Skorpion, aby Byk nie są dla Pani odpowiednimi partnerami, ponieważ ma Pani księżyc w znaku Wodnika. Dla Pani idealnym rozwiązaniem byłby partner z trygonu powietrza, czyli Bliźniak, Waga, albo Wodnik. Prawdopodobnie wiosna przyniesie właśnie takie rozwiązanie. Ktoś będzie walczył o Panią, a nie odwrotnie. Dzień dobry. Czy moje egzaminy przejdą gladko w przyszlym roku. I co dalej mnie czeka. Rok urodzenia 10.04.1972. Julia

                             Astrolog Merkurja Pani Julio – najlepszym miesiącem na zdawanie egzaminów u Pani jest kwiecień, więc jeśli będą terminy na ten miesiąc proszę ich nie przekładać. Mogę powiedzieć, że będzie miała Pani trochę trudności z pewnym mężczyzną na stanowisku, jakimś autorytetem, który zaweźmie się aby Pani coś udowodnić, ale poradzi Pani sobie z tym. Dzień dobry gnębi mnie ważne pytanie czy zakończy się trudna dla mnie sprawa urzędowa która ciągnie się już 10 rok , 17.11.1950 , serdecznie pozdrawiam

                             Astrolog Merkurja W tym roku od marca może Pani liczyć na przychylność Saturna i wygląda na to, że jesienią ten skomplikowany problem będzie już za Panią. Najlepsze jest to, że wygląda na to, że wygrywa Pani w tym sporze. Marta 13.04.1983r Co mnie i moje dzieci czeka w 2023 roku ???

                             Astrolog Merkurja Pani Marto – horoskop dzieci proszę prześledzić na naszej stornie internetowej ponieważ nie podała Pani ich dat urodzenia. Natomiast dla Pani wygląda to dość optymistycznie. Marzec i kwiecień to koniunkcja Jowisza z Pani Słońcem i Księżycem co zwiastuje doskonałą aurę na dalekie wyjazdy oraz poszerzenie się przestrzeni życiowej jeśli chodzi o metraż. Marta 13.04.1983r Co mnie i moje dzieci czeka w 2023 roku ???

                             Astrolog Merkurja Już odpowiedzieliśmy na to pytanie. Marta 13.04.1983r Co mnie i moje dzieci czeka w 2023 roku ???

                             Astrolog Merkurja Już odpowiedzieliśmy na to pytanie. Marta 13.04.1983r Co mnie i moje dzieci czeka w 2023 roku ???

                             Astrolog Merkurja Już odpowiedzieliśmy na to pytanie. Marta 13.04.1983r Co mnie i moje dzieci czeka w 2023 roku ???

                             Astrolog Merkurja Już odpowiedzieliśmy na to pytanie. Marta 13.04.1983r Co mnie i moje dzieci czeka w 2023 roku ???

                             Astrolog Merkurja Już odpowiedzieliśmy na to pytanie. Poproszę o wieści na rok 2023? Aneta Janina Sroka data urodz 24.06.1975 godz. 21.15 Dziękuję i pozdrawiam?

                             Astrolog Merkurja Pani Janino – jest Pani Rakiem urodzonym tuż po pełni Księżyca w znaku Koziorożca. Ma Pani silną intuicję i dużo uzdolnień ezoterycznych. Rok 2023 jawi się jako bardzo korzystny, ale dopiero od marca. Będzie Pani czuć ulgę w kwestiach partnerskich i rodzinnych. Wiele spraw urzędowych samoczynnie ulegnie naprawie. Dzień dobry.co czeka mnie w 2023 roku.? Ela 18 06 1974 pozdrawiam

                             Astrolog Merkurja Bardzo dziękuję za wszystkie pytania. Życzę Państwu samych dobrych wpływów planetarnych na 2023 rok. Nie dam rady już odpowiedzieć na kolejne pytania. Do zobaczenie na kolejnym czacie w nowym roku. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z horoskopem ułożonym przeze mnie dla wszystkich znaków Zodiaku na stronie dziendobry.tvn.pl. Astrolog Merkurja. Dzień dobry ,jestem zodiakalną Rybką 20.03 1953r godz. urodzenia 10 . Co mnie czeka w 2023r . Dziękuję i pozdrawiam Magda.

                             Astrolog Merkurja Bardzo dziękuję za wszystkie pytania. Życzę Państwu samych dobrych wpływów planetarnych na 2023 rok. Nie dam rady już odpowiedzieć na kolejne pytania. Do zobaczenie na kolejnym czacie w nowym roku. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z horoskopem ułożonym przeze mnie dla wszystkich znaków Zodiaku na stronie dziendobry.tvn.pl. Astrolog Merkurja. Marta 13.04.1983r Co mnie i moje dzieci czeka w 2023 roku ???

                             Astrolog Merkurja Bardzo dziękuję za wszystkie pytania. Życzę Państwu samych dobrych wpływów planetarnych na 2023 rok. Nie dam rady już odpowiedzieć na kolejne pytania. Do zobaczenie na kolejnym czacie w nowym roku. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z horoskopem ułożonym przeze mnie dla wszystkich znaków Zodiaku na stronie dziendobry.tvn.pl. Astrolog Merkurja. Dzień dobry,czy uda mi się zajść w ciąże po 10 latach . Mój rok ur 13.061986 . Pozdrawiam Karolina

                             Astrolog Merkurja Bardzo dziękuję za wszystkie pytania. Życzę Państwu samych dobrych wpływów planetarnych na 2023 rok. Nie dam rady już odpowiedzieć na kolejne pytania. Do zobaczenie na kolejnym czacie w nowym roku. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z horoskopem ułożonym przeze mnie dla wszystkich znaków Zodiaku na stronie dziendobry.tvn.pl. Astrolog Merkurja.

                             Zobacz także:

                             Autor: Astrolog Merkurja

                             Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

                             podziel się:

                             Pozostałe wiadomości