Horoskop

Horoskop na poniedziałek. Przestaniemy szastać banknotami

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja

Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 5 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Strzelca. Nad ranem, po godzinie 4.02, Srebrny Glob przejdzie do znaku Koziorożca.

Dzień będzie obfitował w wybitnie materialne energie. Obydwa światła horoskopu znajdują się w ziemskich, praktycznych znakach zodiaku, a na dodatek Wenus przechodzi ze znaku kochającego luksus Lwa, do znaku pragmatycznej i oszczędnej Panny. Dzisiaj będziemy myśleć trzeźwo, rozsądnie i dość krytycznie. Przestaniemy szastać banknotami i zaczniemy szukać promocji oraz racjonalizować wydatki. Cokolwiek da się zrobić samemu, to postaramy się tak właśnie załatwiać wszelkie sprawy. Od dzisiaj zaczniemy stawiać na wygodę i praktykę bardziej niż na efekt wizualny.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 5 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzień będzie ci nie w smak. Energie planet skupiają się na żywiole ziemi, więc zostaniesz poniekąd zmuszony do usadzenia się w sztywnych ramach, pilnowania zasad i reguł. Księżyc w znaku Koziorożca będzie wymagał od ciebie prowadzenia aktywności, za którą nie przepadasz — papierki, urzędy, kolejki.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Nareszcie układ na niebie uwzględnił twoje prośby. Od dzisiaj energia planetarna zmienia się na zdecydowanie bardziej przyjazną. Wenus wkracza do sprzyjającego ci znaku Panny, zatem sytuacja w pracy oraz sprawy finansowe potoczą się łatwiej i korzystniej. Dzisiaj poczujesz się pewniejszy siebie i bardziej atrakcyjny w czyichś oczach, Byku.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Praca, praca i dodatkowo jeszcze praca. W poniedziałek nie będziesz mógł się cieszyć z ulg czy bonusów, do których przyzwyczaiłeś się ostatnimi dniami. Trzeba ostro zakasać rękawy i brać się do piętrzących się obowiązków. Sam przecież prosiłeś o dodatkowe możliwości zarobkowania, zatem teraz je właśnie otrzymujesz.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Energia poniedziałku będzie w tym tygodniu dla ciebie wyjątkowo korzystna. Masz szansę na duże osiągnięcia na gruncie szkolnym lub zawodowym. To również doskonały moment na podpisywanie umów, wystosowanie petycji, podań i składanie wniosków. Dzisiaj będziesz merytoryczny, poukładany i świetnie przygotowany.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Wenus opuszcza twój znak zodiaku i przechodzi do sąsiedniego znaku Panny. Możesz mieć poczucie braku lub jakiejś straty. Poniedziałek zacznie się w mocno wyśrubowanym tempie i nikt nie będzie zainteresowany tym, że trochę ci smutno. W tym dniu liczy się to, co zrobisz i z czego się wywiążesz, pamiętaj o punktualności.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Nareszcie to, co lubisz, umiesz i szanujesz. Energia planetarna będzie wspierać kompetentnych ludzi, a zatem przede wszystkim ciebie Panno. Wenus wkracza do twojego znaku, zatem odczujesz jakąś ulgę finansową, która jest wynikiem twoich wcześniejszych zabiegów. Poniedziałek zapowiada się sympatyczniej i lżej niż myślisz.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzisiaj opiekujące się tobą ciało niebieskie wkracza do uporządkowanego znaku Panny. Ty również Wago tym samym śladem będziesz stawać się bardziej poukładana, rzetelna, konkretna i punktualna. Życie wymusi na tobie większe zdecydowanie i sprecyzowanie swoich pragnień. Wyjdzie ci to tylko na dobre.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

To będzie owocny poniedziałek, który przyniesie ci kilka świetnych, zakupowych strzałów oraz możliwość zapewnienia sobie roli zawodowego bądź szkolnego eksperta. Wytrącisz komuś argumenty. Odzyskasz głos w ważnej sprawie, ponownie będziesz się liczyć przy rozdzielaniu obowiązków.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Niestety twoja ostatnia, wyjątkowa pozycja może zostać zachwiana. Ktoś wychodzi na prowadzenie i będziesz czuć, że to konkurencja nie na żarty. Dzisiaj możesz czuć się zepchnięty na margines. W uczuciach również słabiej, bo druga połówka nie ma czasu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Wzrastający Księżyc wkracza dzisiaj do twojego znaku, a Wenus do twojego trygonu, co prognozuje bardzo udany poniedziałek. Twoje szeroko pojęte interesy będą toczyć się zadowalająco. W życiu rodzinnym i miłosnym zagości wreszcie więcej przewidywalności i harmonii. Uspokoisz swoje wnętrze.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Większość planet upodobała sobie dzisiaj znaki ziemskie, co będzie dawać ci poczucie, że prawdziwe wartości w twoim życiu, a wymagana konieczność, to dwie zupełnie inne sprawy. Przy biurku w szkole bądź w pracy będziesz czuć, że jesteś przykuty łańcuchem. Twarde okoliczności są dzisiaj nie do ruszenia.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Księżyc wchodzi do przyjaznego ci znaku Koziorożca, a Wenus do opozycyjnego znaku Panny. Dzisiaj będziesz czuć, że twoje sprawy uczuciowe nabierają pożądanego tempa, a randki i spotkania z innymi osobami lepszego kolorytu. W pracy również korzystniejsze wiadomości i jakieś konkrety, na które czekasz.

Liczby anielskie - 7, 77 i 777

Liczby 7 i 77 rezonują z naszą duchowością, a zatem także z wiarą i wewnętrzną mądrością. Kiedy pojawiają się w naszym życiu, to znak, że pora na realizacje wyższych celów. W tym czasie mogą przed nami pojawić się duże zmiany, które będą prowadzić do nich. Duchowi przewodnicy wspierają nas i należy podjąć to działanie. Z kolei liczba 777 wskazuje na to, że jesteśmy gotowi, aby wstąpić w nowy etap swojego życia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: MARK GARLICK/SCIENCE PHOTO LIBRARY/Getty Images

Pozostałe wiadomości