Horoskop tygodniowy. Początek września to sezon awarii i pecha

Horoskop tygodniowy 5.09-11.09
Horoskop tygodniowy 5.09-11.09
Źródło: Getty Images
Jaki jest horoskop tygodniowy na 5.09.2022 - 11.09.2022r. dla wszystkich znaków zodiaku? Te dni rozczulania się nad sobą, jak również lekkiego użalania się nad swoim losem. Co prawda Srebrny Glob cały czas rośnie i energii powinno nam przybywać, ale już za kilka dni uściśli się ostatnia Pełnia Księżyca w lunarnym cyklu, czyli Pełnia w znaku Ryb (10.09), która z zasady porusza bardzo starannie poukrywane emocje i czułe struny w naszej duszy. Dodatkowo Merkury rozpoczyna bieg wsteczny (10.09) więc sezon na awarie, pecha i różnego rodzaju komplikacje można uważać za otwarty.

Horoskop tygodniowy na 5.09.2022 - 11.09.2022r

Przed nami wszelkiej maści denerwujące sytuacje i drażniące okoliczności zewnętrzne, na które zdawać by się mogło, że nie ma sposobu. Spokojnie, wszystko przemija, przeminie i ten trudny układ. Z pozytywów warto zaznaczyć, że Wenus przechodzi do żywiołu ziemskiego wkraczając do znaku Panny (5.09), zatem kwestie związane z karierą zawodową i zarabianiem pieniędzy powinny pójść lepiej. Koniec tygodnia przyniesie odświeżenie i większy oddech, ponieważ trygon Słońca i Urana (11.09) odnajdzie rozwiązania tam, gdzie wydawać by się mogło, są tylko sprawy beznadziejne. Po Pełni Plonów będziemy ustabilizowani i spokojniejsi.

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

W ciągu najbliższych dni niebo będzie chciało nauczyć cię panowania nad emocjami i sprawowania większej kontroli nad swoim życiem. Ponieważ Słońce i Wenus przebywają w znakach ziemskich, a nadchodząca Pełnia Księżyca będzie zachodzić w żywiole wodnym, to raczej nie masz co liczyć na wybuchy entuzjazmu. Twoja energia będzie na niższym poziomie. Powinieneś przestawić się na spokojną, wyważoną pracę. W tym tygodniu niebo nie zaleca ci rozpoczynania nowych przedsięwzięć i wchodzenia w świeże kontrakty czy spółki. Skup się na tym co w tej chwili masz i postaraj się to utrzymać. Na szaleństwa i igraszki miłosne również przyjdzie czas kiedy indziej, ani ty ani partner czy partnerka nie będziecie przejawiali ochoty na romantyczne randki.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

To jest twój tydzień, to są twoje dni. Na to czekałeś, zatem możesz już zacierać ręce. Zmasowany wpływ planet w ziemskim trygonie oraz pobyt Wenus w znaku Panny, to dla ciebie duże ułatwienia. Przestaniesz zastanawiać się co myślą i mówią na temat twoich wyborów inni ludzie. Po prostu będziesz działać tak, aby tobie było dobrze. Wyjdą na światło dzienne jakieś wątpliwe moralnie powiązania zawodowe w twojej pracy i wszyscy, łącznie z tobą będą się temu dziwić. W kryzysie innych upatruj swojej szansy, powinieneś skorzystać z wakatu, który się wytworzy. Pełnia Żniwiarzy przyniesie ci konkretne informacje i będziesz już wiedział jak dalej postępować ze swoim stanem zdrowia. Najbliższe dni zaoferują ci sukcesy materialne i sercowe, dlatego powinieneś być bardzo zadowolony.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Trzeba będzie podjąć się jakiejś sprawy jeszcze raz. Przedyskutować odłożone na półkę tematy, przejrzeć dokumenty, odebrać zapomniane zamówienia, oddać do naprawy buty, skrócić płaszcz czy też palto. Przed tobą tydzień napraw, przeróbek, niedoróbek, zamian i wymieniania towarów. Tydzień z powodu Pełni Księżyca w znaku Ryb oraz cofającego się Merkurego, z pewnością nie będzie dla ciebie łatwy, ale nie uciekaj od trudnych decyzji, staw czoła upiorom czy też małym strachom z szuflady z papierami. Dasz sobie radę. Nie ma co rozpaczać, że musisz wykonywać korekty działań. Najważniejsze, żeby zdrowie dopisywało, a z tym może być ciut gorzej, ponieważ Pełnia w Rybach bardzo nadwyręży twoje nerki i pęcherz.

Astrologia i ezoteryka

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Zbliżająca się Pełnia Księżyca w znaku Ryb odbywać się będzie w twoim, wodnym żywiole, zatem wesprze twoje siły fizyczne, ale przede wszystkim psychikę i kondycję emocjonalną. Poczujesz się ponownie ważny dla świata, zrozumiesz, że znaczysz wiele w życiu swoich najbliższych. Ba! Zobaczysz, że bez ciebie nie mogą się obejść, ani nawet poprawnie funkcjonować. To sprawi ci wielką przyjemność. Do dobrych wpływów należy zaliczyć również przejście Wenus do znaku Panny, które zaktywizuje słabą ostatnio sferę finansów w twoim życiu. Możesz mieć całkiem podstawne nadzieje na podwyżkę czy też wpływy z dodatkowych źródeł. Atmosfera domowa bardzo się poprawi, zapragniesz robić ulepszenia i upiększenia w swoich czterech kątach.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Możesz mieć wrażenie, że osoby wokół ciebie dostały jakiegoś amoku. Z nikim nie będzie się można spokojnie i logicznie porozumieć. To skutki nadchodzącej Pełni Księżyca, która zgrywa się z neptuniczną energią znaku Ryb. Osobom wokół ciebie coś się będzie roić, coś się wydawać i takimi swoimi wymysłami mogą ci suszyć głowę. Z radością przeniósłbyś się na bezludną wyspę i tam w spokoju pracował i wykonywał codzienne obowiązki. Nie tak łatwo! W ciągu najbliższych dni trzeba będzie znosić chimery otoczenia i próbować utrzymać się na powierzchni, nie tonąc w emocjonalnych odmętach. Przynajmniej papiery będziesz mieć w porządku, a w swoich zamiarach i planach zawodowych posuniesz się do przodu.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Wenus wkroczyła do twojego znaku więc rozpocznie się okres zwiększonego apetytu na miłosne spotkania oraz wszystko to, co związane z domeną planety zakochanych - piękno, relacje oraz zdobywanie zasobów materialnych. Na wszystko to możesz liczyć w ciągu najbliższych dni. Twoje życie partnerskie nabierze niespotykanie wysokiej temperatury! Samotne Panny mogą trafić na osobę, z którą nawiążą obiecującą znajomość. Pełnia Księżyca w znaku Ryb będzie narzucać ci zupełnie inne priorytety. Staniesz się bardziej otwarta na uczucia, na miłość, na drugiego człowieka i na okazywanie swoich prawdziwych emocji. Dodatkowo możesz liczyć również na jakieś duchowe przeżycia, które uświadomią ci, że nie wszystko w życiu da się skalkulować i przewidzieć.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Twój wiecznie wahający się charakter i niepewność, co do podjętych decyzji jest już przysłowiowa. Na szczęście twoja patronka będzie od poniedziałku w praktycznym i poukładanym znaku Panny, co wpłynie na ciebie stabilizująco. Nagle wszystko zaczniesz mieć pod kontrolą i o dziwo będzie ci to sprawiać przyjemność. To poukładanie i czas na systematyczność, niestety szybko ustąpią miejsca nerwowości i zbytniej pobudliwości, ponieważ w weekend w swoje szpony dopadnie cię Pełnia Księżyca w znaku Ryb, przez którą zaczniesz mieć złe przeczucia i zupełnie bez powodu wycofywać się ze słusznych i korzystnych kroków czy decyzji. Przemyśl to dwa, a najlepiej trzy razy! Merkury, który rozpocznie bieg wsteczny w twoim znaku (10.09) również zamydli ci oczy i możesz zupełnie irracjonalnie prowokować los zarzucając dobre wybory, na rzecz tych mniej korzystnych.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Ponownie wskakujesz na dobre rejestry i huśtasz się wysoko na korzystnym, gwiezdnym rozdaniu w tym tygodniu. Wspierać cię będzie przejście Wenus do znaku Panny, które pomoże ci zaoszczędzić parę ładnych monet. W pracy bądź szkole ktoś zauważy twój niesamowity potencjał, zostaniesz wzięty pod uwagę przy rozdawaniu zadań i podejmowaniu decyzji o tym, kto powinien coś nadzorować. Korzystne zbiegi okoliczności będą się sypać pod nogi praktycznie codziennie. Niemniej dobrym wpływem obdarzy cię Pełnia Księżyca w znaku Ryb (10.09), która pomoże odzyskać potencjał w związku i ożywić dawne uczucia. Tydzień zamknie trygon Słońca i Urana (11.09), któremu możesz zawdzięczać nawet małą, niedzielną wygraną. Nie zapomnij wcześniej wypełnić kuponu, albo zgłosić swój udział w jakimś konkursie.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

W nadchodzącym tygodniu szykuje się wojenka podjazdowa. Zdarzą się jakieś nieprzyjemne prowokacje czy też zaczepki obliczone na to, że wybuchniesz i zareagujesz zbyt emocjonalnie, a ktoś będzie się z tego śmiał. Wenus wkracza do znaku Panny, co dla ciebie oznacza, że będzie w kwadraturze do twojego znaku, w związku z czym przyniesie zgrzyty, partnerskie niedopasowanie i delikatnie rzecz biorąc – różnice poglądów w sprawach fundamentalnych. Negatywną i dość kłopotliwą kropką nad i, podsumowującą ten niezbyt sympatyczny tydzień będzie sobotnia (10.09) Pełnia Księżyca w znaku Ryb, która wywoła dalsze niepokoje na tle emocjonalnym. Możesz chcieć uciec gdzieś na zwolnienie lekarskie albo rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady. Właściwie to może rzeczywiście na parę dni trzeba tak zrobić i zostawić za plecami cały ten zgiełk?

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Masz teraz bardzo korzystny okres na dokonywanie wszelkiego rodzaju transakcji, zakupów czy też podpisywanie umów. To ostatnie dni, kiedy Merkury znajduje się w ruchu prostym, a Księżyc wzrasta. Jeśli przegapisz okazję, to od soboty sytuacja znacznie się skomplikuje i smakowite kąski może sprzątnąć ci sprzed nosa ktoś inny. Wenus, która znajduje się w pozytywnym położeniu, w ziemskim znaku Panny, wesprze twoje pragnienie posiadania materialnego i rzeczywiście dopniesz swego. W uczuciach nastąpi nagła zgoda i możecie spijać sobie z dziubków, aż miło popatrzeć. Do soboty zdrowie będzie dopisywać, więc nie ociągaj się, tylko biegiem załatwiaj wszelkie formalności, tak, abyś ostatnim rzutem zdobył to, co ci się należy. W weekend zajmiesz się przygotowaniami do remontów czy też upiększania swojego miejsca życia.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (120 stycznia - 18 lutego)

W ciągu najbliższych dni możesz mieć poczucie, że wszystko co robisz, ma jakieś odwrotne skutki niż te, które miałeś w zamiarach. Niewiele planetarnych wpływów będzie grać na twoją korzyść, dlatego możesz się czuć nieco osamotniony w swoim świecie. Trzeba się będzie przystosować i zgodzić na warunki, które dyktują przełożeni, albo osoby, na których ci zależy. W połowie tygodnia w pracy zapanuje chaos i nikt nie będzie mieć tak naprawdę wiarygodnych informacji, dlatego odpuść sobie słuchanie plotek czy włączanie się do ogólnej dyskusji na drażliwy temat. W sprawach sercowych również niezbyt kolorowo. Obowiązki przysłonią bliskość. Na osłodę pozostaje niedzielny trygon (10.09) Słońca i twojego patrona Urana, który da radę jakoś te rozsypane puzzle złożyć z powrotem i pomoże odzyskać ci względną równowagę. Kolejny tydzień rozpoczniesz już pod lepszym, planetarnym wpływem.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Przed tobą fantastyczny tydzień, którego najjaśniejszym dosłownie i w przenośni punktem, będzie Pełnia Księżyca w twoim własnym znaku (10.09). Poczujesz się Rybko doceniona, wyróżniona, postawiona na piedestale i obdarowana przez życie różnego rodzaju bonusami. Wypiękniejesz, zarumienisz się, będziesz bardziej atrakcyjna za sprawą Wenus znajdującej się w opozycyjnym znaku Panny. Przywiążesz większą wagę do swojego wyglądu, do kreacji, do tego jak się na co dzień prezentujesz. Możesz odwiedzić salony piękności z rewelacyjnym skutkiem. Kilka nowych sukienek dla pań Ryb z pewnością nie zaszkodzi. Piękne koszule dla panów też się sprawdzą. Tym bardziej, że wszystko kupisz za jedną czwartą zwykłej ceny, ponieważ do soboty masz nosa do wyprzedaży i promocji. Korzystaj z życia, ciesz się sukcesami.

Liczby anielskie – czym są?

Liczby anielskie to sygnały od naszych duchowych przewodników, jak np. aniołów stróżów. Są to sekwencje liczb, które widzimy nagle lub wpadają do naszego umysłu i z nieznanych nam przyczyn uporczywie wracają. Za pomocą liczb anielscy przewodnicy są w stanie przekazać nam ważne informacje - każda sekwencja świadczy o innych sytuacjach życiowych, które postawi przed nami los. Powstały one na podstawie anielskiej numerologii, według której każdą cyfrę określa inna wibracja, a wraz z nią jasny przekaz.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości