Horoskop

Horoskop na czwartek. Dla jednego ze znaków zodiaku ten dzień będzie słabszy

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja

Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 8 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Srebrny Glob przez cały dzień przebywa w znaku Wodnika. Dzisiaj na niebie brak większych układów pomiędzy planetami, ale trudności, które wywołuje zbliżająca się, ostatnia Pełnia Księżyca dadzą się nam już we znaki. 

Wiele osób będzie miało emocje na wierzchu i ciężko w tym wypadku o spokojne rozwiązanie nawet małego problemu. Większość znaków zodiaku będzie pragnęła zaszyć się w domu i wcześniej wyjść z pracy. Po południu i wieczorem będziemy senni i zmęczeni, ale o harmonijny sen będzie wyjątkowo trudno, dlatego licznym osobom grozi zarwanie kolejnej nocy.

Horoskop dzienny na czwartek, 8 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Czwartek przyspieszy obrót spraw, no co przecież czekasz. Ktoś będzie chciał cię sprawdzać i bardzo dobrze, ponieważ poddasz się temu ze spokojem, ale w odwecie rzucisz rękawicę tej osobie, co będzie mocnym zaskoczeniem. Dzisiaj jakieś twoje przedsięwzięcie będzie dotyczyło większej ilości osób wokół ciebie.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Księżyc znajdujący się w znaku Wodnika nie będzie sprzyjał twojej spokojnej pracy. Możesz poczuć, że działasz w sposób ograniczony czyimiś decyzjami lub kaprysami. Nie bardzo możesz się sprzeciwić. W kwestiach zdrowotnych również słabszy dzień, dlatego najlepiej odnajdziesz się popołudniem u siebie w domu.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Wzrastający Księżyc w znaku Wodnika w znacznym stopniu ułatwi ci wszystkie zadania. Znaczne przyspieszenie w sprawach zawodowych jest dokładnie tym, czego teraz potrzebujesz. Otrzymasz silne wsparcie i ważne obietnice partnerskie na które czekasz. Praca będzie rwać się do ciebie, a ty do pracy.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzisiaj połączysz się on-line, telefonicznie lub bezpośrednio z kimś, kto jest zainteresowany pogłębianiem znajomości z tobą. Zapragniesz czegoś nowego, ponieważ potrzebujesz dokonać czegoś innego niż do tej pory. Złamiesz schematy, którymi bezpiecznie chodziłeś, będziesz odważniejszy.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzięki obecności Księżyca w opozycyjnym znaku Wodnika, uda ci się pozytywnie pozałatwiać swoje sercowe kwestie. Spotkania do których dzisiaj dojdzie powinny być udane i przedstawić cię w oczach pewnej osoby, w bardzo pozytywnym świetle. W pracy jakieś sensacje dotyczące prywatnego życia kierownictwa.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Co prawda Księżyc przebywa w niezbyt korzystnym dla ciebie znaku Wodnika, ale nie zapominajmy, że nadal masz u siebie Wenus i Słońce. To sprawi, że dzień nie będzie zbyt uciążliwy. Możesz dzisiaj wymienić kilka bardzo przydatnych uwag z osobami, z którymi łączą cię wspólne interesy. Wieczorem postanowisz kogoś zaskoczyć i dasz od siebie coś, co sprawi komuś wiele radości.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Na gruncie partnerskim nadal majaczy jakiś nierozwiązany konflikt. Możesz mieć poczucie, że ktoś zupełnie stracił kontakt z rzeczywistością i na nic zdadzą się twoje tłumaczenia. Na szczęście możesz liczyć na pomoc przyjacielską i garść dobrych rad jak sobie radzić z chimerami drugiej połówki. W pracy dla odmiany więcej wyrozumiałości.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Kwadratura Księżyca do twojego znaku nie jest najlepszym z możliwych układów, ale dzisiaj nie pozostaje nic innego, jak po prostu zmierzyć się z przeciwnościami, które napotkasz. W urzędach jakieś awarie mogą skomplikować załatwienie sprawy. W pracy komuś coś nie wyszło, spotkania odwołane. Może i lepiej?

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dzisiaj będziesz mógł wziąć chwilowy oddech przed szykującymi się, trudniejszymi zagadnieniami. Czwartek przyniesie ci chwilę odprężenia i spokojniejszego klimatu. Wykorzystaj to skwapliwie i zajmij się ładowaniem baterii, ponieważ w weekend nie będziesz wiedział w co wsadzić ręce.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Układ na niebie przyniesie ci konieczność zarządzenia sytuacją kryzysową, która bez twojej interwencji może potoczyć się w niepożądanym przez ciebie kierunku. Dzisiaj trzeba będzie tupnąć nogą i pokazać kto tutaj tak naprawdę rządzi. Może to jest nieprzyjemne, ale powinieneś zadbać o to, aby twoja pozycja nie została podważona.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Rosnący Księżyc nadal rezyduje w twoim znaku zodiaku. To dobry i budujący wpływ, który pomoże ci w stworzeniu sobie ciekawych sytuacji partnerskich i wypracowaniu jakiejś okazji w miejscu pracy. Po powrocie do domu sprawdź skrzynkę pocztową, ponieważ może tam leżeć ważne awizo.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

W czwartek będziesz wyglądać lepiej niż zwykle i dzięki temu zbierzesz całą masę komplementów. Cała lśnisz Rybko, co jest zasługą zbliżającej się Pełni Księżyca w twoim znaku. Możesz spodziewać się sygnałów, które delikatnie wysyła jakiś nowy wielbiciel, dlatego nie lekceważ nawet zwykłego "jak się masz"?

Układy anielskich liczb i ich znaczenie

Nie tylko poszczególne liczby świadczą o sygnałach wysyłanych nam przez naszych duchowych opiekunów. Inne ważne połączenia to: 12:12 - nawet najbardziej ambitne cele uda się osiągnąć; 12:21 - świadczy o tym, że intuicja będzie dobrze nam podpowiadać, warto sobie zaufać; 10:10 - nadchodzi nowe, pora wyjść ze swojej strefy komfortu i osiągnąć nowe cele; 00:00 - to sygnał, że pora na odnowę, przed nami możliwe trudne zmiany, które pozwolą nam zacząć pewne kwestie od nowa.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości