środa

  Co przyniesie trzeci dzień tygodnia?

  Jaka będzie temperatura? Czy to koniec fali upałów?

  Jaka będzie pogoda w środę, 10 sierpnia 2022 r.? Prawie w całej Polsce dopisze słońce, natomiast w jednej części kraju pojawi się deszcz. Temperatura maksymalna od 22 do 27 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny.

  Jaki jest horoskop dzienny na środę, 27 lipca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Raka. Na niebie brak większych układów między planetami. Srebrny Glob zachęca nas przed nowiem do porządkowania stosunków rodzinnych i ułożenia spraw familijnych oraz ugładzenia naburmuszonych krewnych. 

  Jaki jest horoskop dzienny na środę, 20 lipca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Sprawdź horoskop dzienny na środę 13 lipca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Dzisiaj na niebie gorąco! Nie chodzi o temperaturę za oknem, ale o wzajemne tarcia pomiędzy ciałami niebieskimi. Będzie się działo! Wisienką na torcie, którą uraczy nas niebo, będzie wieczorny spektakl z udziałem Księżyca w roli głównej.

  Sprawdź prognozę pogody.

  Jaki jest horoskop dzienny na środę 6 lipca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Panny, ale już dwadzieścia cztery minuty po północy przejdzie do znaku Wagi. Na niebie brak większych układów między planetami. Dzień będzie nam upływał w dość przyjemnej atmosferze.

  Jaki jest horoskop dzienny na środę, 22 czerwca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc znajduje się w znaku Barana. Na niebie brak większych układów planetarnych, ale lato dopiero się rozkręca. Dzisiaj dużo zależy od szybkości naszego działania, refleksu i odwagi do podejmowania błyskawicznych decyzji.

  Jaki jest horoskop dzienny na środę 15 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Strzelca. Już trzynaście minut po północy Srebrny Glob przejdzie do znaku Koziorożca, w którym pobędzie do końca dnia.

  Jaki jest horoskop dzienny na środę 8 czerwca 2022 roku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Panny. O godz. 17:22 Srebrny Glob przejdzie do znaku Wagi. Środa rozpocznie się w dość szybkim i nerwowym rytmie. 

  Jaki jest horoskop dzienny na środę 1 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc również zaczyna dzień w znaku Bliźniąt. Po godzinie 7:48 nasz naturalny satelita przejdzie do znaku Raka. Czeka Nas zmiana energii na bardziej subtelną i nastawioną na ułożenie sobie relacji z innymi.

  Jaka będzie pogoda w środę 1 czerwca? Zachmurzenie w Polsce będzie umiarkowane, zmieniające się w duże i całkowite na północy kraju. Jak przewidują synoptycy, w niektórych regionach kraju mogą wystąpić burze z gradem. IMGW wydał prognozę zagrożeń. Sprawdź, gdzie zagrzmi najmocniej.

  Jaki jest horoskop dzienny na środę, 25 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Barana. Na dzisiejszym niebie widać sporo aktywności.

  Jaka będzie pogoda w środę 18 maja? Zdaniem synoptyków czeka nas ładny dzień, słoneczny i bez opadów. Sprawdź prognozę pogody.

  Jaki jest horoskop dzienny na środę 4 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, a Księżyc w znaku Bliźniąt. Z łatwością dostosujemy się do okoliczności, które przyniesie dzień. Będziemy elastyczni, szybcy i dobrze zgrani z innymi.

  Jaka będzie pogoda w środę 27 kwietnia? Zdaniem synoptyków w Polsce zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Miejscami pojawi się przelotny deszcz. Sprawdź prognozę pogody na środę.

  Jaka będzie pogoda w środę 20 kwietnia? Aura w Polsce się pogorszy, bez opadów tylko na południu kraju. Zrobi się chłodno. Sprawdź prognozę pogody na środę.

  Jaka będzie pogoda w środę? Dzień w Polsce zapowiada się słoneczny, więcej chmur spodziewajmy się jedynie na wschodzie i tam możliwe są słabe opady deszczu. Na termometrach od 6 do 13 stopni C. Wiatr lokalnie porywisty. Sprawdź prognozę pogody na środę 13 kwietnia.

  Jaka będzie pogoda w środę, 16 marca 2022 roku? Synoptycy nie przewidują wysokich temperatur w ciągu dnia, na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Możliwe są przelotne opady. Zachmurzenie będzie umiarkowane, miejscami wzrastające do dużego.

  Poznaj

  Jaka będzie pogoda w środę 16 lutego? Aura w Polsce zapowiada się dynamicznie i niebezpiecznie. Niewykluczone są opady deszczu lub deszczu ze śniegiem oraz burze. Synoptycy IMGW zapowiadają, że będzie mocno wiało, wiatr w porywach może sięgać ponad 100 km.

  Jaka będzie pogoda w środę, 9 lutego? W Polsce robi się coraz cieplej. Według synoptyków IMGW termometry na zachodzie kraju pokażą nawet 10°C. Niestety nie zabraknie też opadów i porywistego wiatru.

  W środę w Polsce zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i lokalnymi rozpogodzeniami.

  Słońce przebywa w znaku Koziorożca, Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Na niebie utworzy się miły i przyjazny sekstyl pomiędzy Wenus a Neptunem. Jaki jest horoskop dzienny na środę, 5 stycznia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? 

  W środę w Polsce będzie zachmurzenie umiarkowane i duże. Przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem, w górach oraz lokalnie na północy kraju śniegu. Na termometrach od 1 st., 2 st. na północy do 6 st. na południu. Wiatr umiarkowany, na zachodzie miejscami dość silny, nad morzem silny i porywisty. W górach zawieje i zamiecie śnieżne. Odwilż stwarza ryzyko spływu wód opadowo-roztopowych. IMGW wydał ostrzeżenia hydrologiczne pierwszego i drugiego stopnia.

  W środę w Polsce zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, na północnym wschodzie również rozpogodzenia. Miejscami opady śniegu. Na termometrach od -6 st. na wschodzie i Podhalu, około -2 st. C w centrum, do 0 st. na zachodzie i 2 st. C lokalnie na wybrzeżu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Słońce przebywa w znaku Koziorożca, Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Na niebie brak większych układów planet. Nasz naturalny satelita maleje i dąży do nowiu, ale na szczęście Słońca przybędzie o kilkadziesiąt sekund. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku we środę 22 grudnia 2021 roku.

  Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc znajduje się w znaku Byka. Jaki jest horoskop dzienny na środę, 15 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku? Dzisiaj możemy spodziewać się zwiększenia nacisku na sprawy materialne, finansowe oraz zaobserwować silniejszy pęd do robienia kariery. Wiele osób zdecyduje się na złożenie wypowiedzeń jeszcze przed Świętami i przejście do konkurencyjnych firm.

  W środę w Polsce zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, tylko na południowym wschodzie okresami duże. Tam też wystąpią słabe opady śniegu. Rano na południu mgła osadzająca szadź i ograniczająca widzialność do 400 metrów. Na termometrach zobaczymy od -8 st. na północnym wschodzie oraz lokalnie na Kujawach, -4 st. w centrum, do -2 st., 0 st. na zachodzie i miejscami na południu. Wiatr umiarkowany, na wybrzeżu porywisty.