Horoskop na środę. Nie ze wszystkim uporamy się na czas

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop na czerwiec
Horoskop na czerwiec Dzień Dobry TVN
wideo 2/12

Sprawdź horoskop dzienny na środę, 7 czerwca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Koziorożca. Po godzinie 10.41 Srebrny Glob przejdzie do znaku Wodnika. Na niebie duża aktywność naszego naturalnego satelity, który utworzy kolejno koniunkcję z Plutonem, opozycję z Wenus i kwadraturę z Jowiszem. Dzień będzie wyjątkowo napięty i wypełniony działaniami po brzegi.

Horoskop dzienny na środę, 7 czerwca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Większość znaków zodiaku będzie uwijać się jak w ukropie, aby zdążyć z wypełnianiem swoich zadań i obowiązków i zdążyć z wykonaniem pracy przed rozpoczęciem się kolejnego, długiego weekendu. Dzisiaj możemy działać trochę za luźno i zakładać w swoim działaniu zbyt duży optymizm. Nie ze wszystkim uporamy się na czas.

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Rano robota będzie ci się palić w rękach. Wszystko zrobisz trzy razy szybciej niż zazwyczaj, ponieważ chcesz szybko skończyć. Zapowiada się wyjątkowy dzień jeśli chodzi o randki i partnerstwo. Aura planet sprzyja twoim przygodom i miłosnym spotkaniom, więc wieczór nie zawiedzie twoich oczekiwań.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Dzisiaj ktoś zażąda od ciebie niemożliwych do osiągnięcia wyników. Przygotuj się na pewne przeszkody i utrudnienia, które przyniesie ci Księżyc w znaku Wodnika. Bardzo dużym nakładem energii i siły uda ci się przeforsować jakieś rozwiązanie i pokonać opór otoczenia, ale wieczorem padniesz wyczerpany.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Do południa będziesz wyjątkowo pracowity i pokażesz się z profesjonalnej strony w firmie. Księżyc wkracza do przyjaznego ci znaku Wodnika co tylko wzmocni twoje ostatnie powodzenie. Udadzą ci się wszystkie zawodowe i finansowe plany. Natomiast wieczorem postawisz na przyjemności, doborowe towarzystwo i nareszcie obowiązki pójdą w kąt.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Rano najesz się sporego strachu, jak się później okaże całkiem bez powodu. Ktoś w pracy rozpuszcza fałszywe informacje, licząc na to, że uwierzy w nie więcej niż jedna osoba. Również inne ,,sensacyjne’’ wiadomości okażą się zwykłą plotką, a w najlepszym wypadku pomyłką. Nie przejmuj się jakimiś słowami bez pokrycia. Wieczór spędzisz już spokojniej.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Do południa ciężko będzie ci zebrać myśli i zdecydować się na jakąś jedną, konkretną opcję dotyczącą tego, jak masz spędzić ten dzień. Jest tyle różnych możliwości, że kręci się w głowie. Po przejściu Księżyca do znaku Wodnika wszystko stanie się jasne. Ktoś przekona cię do swoich planów i to właśnie z tą osobą spędzisz bardzo interesujący wieczór.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj pokażesz, że nie można bezkarnie z tobą zadzierać. Nie zawsze jesteś taką potulną Panną za którą cię inni mają. Nikt nie będzie wkraczał bezkarnie na twoje terytorium w miejscu pracy, ani podważał kompetencji, których jesteś pewna. Możesz podnieść na kogoś głos, ale nie obawiaj się, to wszystkim wokół ciebie dobrze zrobi i ostudzi czyjeś zapędy.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Pobyt Księżyca w powietrznym znaku Wodnika jeszcze bardziej ułatwi ci komunikację z ważnymi dla ciebie osobami. Czeka cię naprawdę udany dzień. Nie martw się zmianami w pracy, ponieważ wyjdą ci one na dobre. Wieczorem będziesz się cieszyć miłymi chwilami, które ktoś wypełni dla ciebie wszelkimi atrakcjami, na które tylko miałabyś ochotę.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Ciężko ci się rozmawia z innymi. Dzisiaj będziesz chciał udowodnić, że masz rację, nawet wtedy kiedy ktoś nie będzie chciał tego słuchać. Pod wpływem kwadratury Księżyca ze znaku Wodnika emocje mogą ci się wymknąć spod kontroli, co zdarza ci się ostatnio dość często. Coś eksploduje ze sporym hukiem i oby był to tylko przypadkiem spadający na podłogę talerz.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dzisiaj sprzyja ci praktycznie wszystko. Począwszy do Słońca w znaku Bliźniąt, przechodząc przez Wenus i Marsa w znaku Lwa, na Księżycu w Wodniku kończąc. Czegóż można chcieć więcej od życia niż zdrowia, radości i bliskich osób wokół? W tym dniu jak po sznurku spełniają się wszystkie twoje życzenia. Miej na uwadze, że warto być wdzięcznym i dziękować za dobry los.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dzisiaj nie będziesz mieć ani ochoty, ani nastroju na to, aby udawać, że wszystko jest fantastycznie. Zamkniesz się w sobie i nie zechcesz nikomu się tłumaczyć ze swoich zachowań czy też wyborów. Masz typowo samotniczy nastrój i nawet czyjeś nieśmiałe próby, aby wyciągnąć cię ze skorupy spełzną na niczym. Wieczorem jak na złość wizyta rodziny.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Możesz dzisiaj skakać z radości. Wszystko idzie płynnie i gładko. Pracę udaje się wykonać przed czasem i nie ma przeszkód, aby wcześniej skorzystać z czasu wolnego. Przed tobą spełnienie uczuciowe dotyczące jakiegoś długo odkładanego spotkania. Nareszcie możesz poczuć się rozumiany i akceptowany przez osobę, która myśli tak jak ty.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Księżyc w znaku Wodnika prognozuje dla ciebie szybki, niespokojny i pełen trudnych incydentów dzień. Nie da rady urwać się wcześniej z pracy i wyjechać gdzieś na bezdroża. Możliwe, że już od południa zajmiesz się jakimiś nagłymi sprawami rodzinnymi, które będą wymagały twojej obecności. Ktoś będzie wymagał od ciebie deklaracji, której nie możesz złożyć.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: mikroman6/Getty Images

Pozostałe wiadomości