Horoskop

Ludzie urodzeni w tych miesiącach mają szansę na życiowy sukces. Astrolog Merkurja nie ma złudzeń

Horoskop

Autor:
Oskar
Netkowski,
Astrolog
Merkurja
Horoskop

Nie tylko szczęście, ale także bogactwo rozpisane jest w gwiazdach. Miesiąc urodzenia może mówić nam, kto zdaje się być bliżej sukcesu, niż wszyscy inni. Astrolog Merkurja tłumaczy, którzy z nas mają szansę na fortunę.

Ludzie sukcesu a znaki zodiaku

Astrolog Merkurja rozwiewa wątpliwości, czy osoby urodzone w konkretnych miesiącach mają większą szansę na osiągnięcie życiowego splendoru i sukcesu. Okazuje się, że tak. Każdy z dwunastu kolejnych miesięcy ma specyficzną energetykę, która wynika po pierwsze z jego kolejności w kalendarzu, po drugie z samej nazwy i związanych z nią uwarunkowań przyrodniczych oraz z dawnych patronów, bóstw czy herosów, które w danym miesiącu grały rolę nadrzędną.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Jak mówi nam astrologia, numerologia i statystyka, osoby urodzone w poszczególnych miesiącach mają o wiele większe predyspozycje do zgarnięcia życiowych laurów.

Które znaki zodiaku przyciągają sukcesy?

Początek roku zdaje się należeć do życiowych zwycięzców.

Styczeń - Koziorożce

Pierwszy miesiąc roku charakteryzuje się mocną energią nowego ładu, inauguracją świeżego porządku i rozpoczyna zupełnie nowy etap w życiu urzędów, instytucji użyteczności publicznej, księgowości i rzecz jasna w naszym, prywatnym funkcjonowaniu. Jesteśmy formalnie o rok starsi. Jest to miesiąc zamykania starego i otwierania się nowego porządku.

Osoby, które przychodzą na świat w styczniu mają w sobie zakorzenioną ogromną ambicję życiową i wewnętrzne pragnienie dokonania w życiu rzeczy wielkich. Pragną sprawować odpowiedzialne funkcje, być wysoko w hierarchii społecznej. Znacznie częściej wybierają na swój zawód prestiżową profesję i z wielkim oddaniem szkolą się, aby osiągnąć perfekcję. Mają wielki apetyt na prezesowskie stołki czy poważne stanowiska. Często sami zakładają dobrze prosperującą firmę. Są bardzo pracowici i chcą być poważani. Szacunek otoczenia jest dla nich ogromnie ważny.

Marzec - Ryby

Pierwszy cieplejszy miesiąc jest obdarzony energią Marsa, boga zapału i akcji. Właśnie w tym czasie obchodzimy równonoc wiosenną, energia zimy zostaje pokonana, a dzień zaczyna górować nad nocą. Sama nazwa miesiąca nosi w sobie część imienia tego wojowniczego bóstwa, zatem nic dziwnego, że osoby, które przychodzą na świat w tym okresie, mają w sobie wolę przetrwania i chęć zdominowania świata.

Trzeci miesiąc roku charakteryzuje się wielką siłą przebicia i impulsem do wzrostu. Podobnie marcowe dzieci są bardzo aktywne, wrzaskliwe, silne i starają się od razu zapanować nad otoczeniem. Statystycznie rzecz biorąc w dorosłym życiu marcowi ludzie znacznie łatwiej uzyskują pozycję lidera, mają tendencję do zarządzania innymi, są świetnymi przywódcami, menedżerami i z łatwością nadają ton swoim zespołom. Nigdy się nie poddają, nie ustępują, walczą do końca i uzyskują to, na czym im zależy. Z takimi predyspozycjami sukces jestmurowany.

Sierpień - Lew i Panny znakami sukcesu

W językach anglosaskich nazwa sierpnia to zazwyczaj august, co oznacza boski, niezwykły, nadprzyrodzony. Augustus był przydomkiem cesarzy rzymskich i miał świadczyć o ich nieziemskim pochodzeniu. Taki właśnie jest sierpień, ten niezwykły miesiąc, w którym wyjątkowo łatwo o cuda. Sierpień jest ósmym miesiącem w kalendarzu, co jeszcze podbija jego niesamowitą energię, ponieważ numerologicznie ósemka jest cyfrą przynoszącą bogactwo, sławę, moc i ochronę.

Czyż można się dziwić, że osoby urodzone pod taką opieką od chwili przyjścia na świat czują się wybrane i wyjątkowe? Co prawda mają nieco przerośnięte ego, ale któż by zwracał na to uwagę w obliczu ich wrodzonej wspaniałości? Urodzeni w sierpniu mają wyjątkową łatwość w osiąganiu lukratywnych stanowisk, prestiżu i poważania. Lubią pieniądze z wzajemnością. Chcą żyć na wysokim poziomie i zazwyczaj im się to udaje. Często jest im pisana kariera w mediach i showbiznesie. Są podziwiani, popularni i mają rzeszę fanów, nawet jeśli jest to tylko połowa szkoły, od małego cieszy ich to niezmiernie. W życiu stawiają na sukces, ale przez zabawę, a nie tylko ciężką pracę.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski, Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Surasak Suwanmake/Getty Images

Pozostałe wiadomości