Horoskop

Bliźniak nie umie być cicho, Koziorożec okazać ciepła. Co z innymi znakami zodiaku?

Horoskop

Aktualizacja:
Znaki zodiaku. Horoskop

Pewne znaki zodiaku po prostu nie radzą sobie z niektórymi czynnościami. Jeśli na czymś nam zależy i poprosimy o coś danego przedstawiciela zodiaku, możemy się rozczarować, nie dlatego że ktoś nie chce zrobić nam przysługi, ale może dlatego, że po prostu nie potrafi?

Czego nie potrafi zrobić dany znak zodiaku?

Z pewnością każdemu z nas pewne czynności sprawiają szczególny kłopot, ale przyglądając się znakom zodiaku jesteśmy w stanie wyłowić powtarzające się prawidłowości. Na spełnienie niektórych życzeń są naprawdę marne szanse, oto lista zachowań, na które lepiej nie nalegać. O co lepiej nie prosić?

Baran

Nie proś go, aby poczekał. Nie zrobi tego.

Kiedy Baran raz wejdzie w stan pobudzenia, nie umie się uspokoić. Nie potrafi zachować pokerowej twarzy. Jego emocje są na wierzchu. Z łatwością można go sprowokować. Cierpliwość nie jest jego mocną stroną.

Byk

Nie naciskaj Byka na szybkie ruchy i decyzje. Nie domagaj się: ,,tylko zrób to szybko''. To najgorsze jak możesz postąpić kiedy zależy Ci na czasie. Byk nie umie iść nową ścieżką, nie potrafi uwolnić się od przyzwyczajeń przeszłości, wszystko musi spokojnie przetrawić.

Bliźnięta

Nigdy nie proś Bliźniaka o zachowanie tajemnicy i nie wspominaj ,,tylko nie mów nikomu''. One nie potrafią trzymać języka na wodzy. Wypaplają wszystko i każdemu, nawet nie wiedząc kiedy. Bliźniak nie potrafi zachować milczenia oraz utrzymać sekretu.

Rak

,,Przestań się martwić'' - te słowa słyszy każdy Rak kilka razy dziennie. Możesz suszyć mu głowę, aby przestał krakać i skończył z czarnymi scenariuszami. Nic to nie da i niczego nie zmieni. Rób swoje i nie zwracaj uwagi na próby zniechęcenia, a Rak dołączy w trakcie. To co sprawia trudność osobom spod tego znaku, to optymistyczne podejście do zadań. Złym pomysłem jest również zwracanie się do Raka z prośbą o użyczenie jakiejś osobistej rzeczy.

Lew

Jeśli powiesz do Lwa ,,nie przesadzaj'', to z pewnością zacznie robić wszystko ze zdwojoną siłą. Lwy mają w sobie pewien teatralny rys i przesadzanie to ich pasja. Zarówno jeśli chodzi o słowa jak i czyny. Nie nalegaj na skromne zachowanie, strój czy stonowaną uroczystość. Lwy muszą robić wszystko po królewsku i prośba o zachowanie umiaru będzie mieć odwrotny skutek.

Panna

Nie powinniśmy iść do osoby urodzonej w tym znaku z zapytaniem o pożyczkę. Jeśli nie chcesz być w niezręcznej sytuacji, raczej nie zwracaj się do Panny z prośbą o banknoty. Pieniądze są dla niej źródłem bezpieczeństwa i niechętnie się z nimi rozstaje. Nie może przestać oszczędzać na ,,czarną godzinę'' i nie umie wydawać.

Waga

Jeśli zwrócisz się do Wagi z prośbą o pomoc w podjęciu decyzji to trafiłeś kulą w płot. W tym wypadku nie otrzymasz wsparcia, bo Waga sama ma problem z wahaniami nastrojów. A już w szczególności nie należy naciskać, aby Waga wzięła czyjąś stronę w konflikcie np. małżeńskim. Powoływanie Wagi na świadka w jakimś sporze jest złym pomysłem, z którego będzie kłopot.

Skorpion

Z zaprzyjaźnionym Skorpionem możemy robić prawie wszystko i wiele dla nas jest w stanie uczynić, z wyjątkiem jednego. Kiedy ktoś sprawi mu ból, nie umie puścić tego w niepamięć. Proszenie Skorpiona o to, aby coś wymazał ze świadomości, mija się z celem. Skorpion nie zapomina. Nigdy. Możecie o tym co się stało nie rozmawiać, ale nie nawołuj go do przebaczenia słowami ,,zapomnijmy o tym''.

Strzelec

Prośba, aby cokolwiek sobie ,,odpuścił'', czy zrezygnował z jakichś mocno ryzykownych planów, ma małe szanse na bycie spełnioną. Strzelec nie potrafi odmówić sobie pewnych wyzwań, a sensacja jest dla niego jak tlen. Nie zwracajmy się do osoby urodzonej w tym znaku słowami: nie ryzykuj, przemyśl to, zastanów się.

Koziorożec

Otwórz się, wyluzuj, okaż trochę ciepła! Te sformułowania i prośby nie trafią do Koziorożca, a wręcz przeciwnie, wywołają u niego irytację. Dużą trudność sprawia mu pokazywanie swojego wnętrza i otwieranie się na emocje, szczególnie w nowym towarzystwie. Koziorożec przez długi czas pozostaje sztywny i nie umie pokazywać, że mu zależy.

Wodnik

Domaganie się od Wodnika, aby w jakiejś sprawie ,,dał sobie spokój'' to typowy przykład rzucania grochem o ścianę. Osoby urodzone w tej fazie zodiaku to skrajni idealiści, nigdy nie odpuszczają wiary w swoją wizję. Wodnik nie umie iść na kompromis, nie uznaje półśrodków. Nie potrafi nie angażować się w to, czym się zajmuje. Albo wierzy w to co robi, albo nie robi wcale.

Ryby

Nie zwracaj się do Ryb słowami ,, nie panikuj''! Prośba do osoby spod tego znaku o to, aby w trudnej sytuacji zachowała spokój i zimną krew, jest nie do zrealizowania. Ryby nie potrafią patrzeć na życie przytomnie i racjonalnie. W krytycznych sytuacjach ulegają emocjom. Nie radzą sobie z rzetelną oceną sytuacji.

Astrolog Merkurja

Zobacz też:

Dzień Matki. Jakie są zodiakalne mamy? Jakie mają wady, a jakie zalety?

Każdy dzień tygodnia ma ukryte znaczenie! Kiedy lepiej iść na randkę, a kiedy na jogę?

Astrolog Merkurja o znaczeniu kolorów i ich mocy w codziennym życiu

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

Pozostałe wiadomości