Horoskop

Numerologiczna 6. Cechy charakteru

Horoskop

Autor:
Adrian
Adamczyk
Numerologiczna 6.

6 w numerologii to symbol osoby, która szczęście najbliższych ceni ponad wszystko. Niestety często dobro innych przedkłada nawet ponad swoje własne. Jest znakomitym słuchaczem, który każdemu chętnie służy radą. Co jeszcze o niej wiemy?

Numerologia: liczba 6

To liczba osoby, która uwielbia ład i harmonię. Jest spokojna i prawie zawsze opanowana. Posiada łagodne usposobienie i to między innymi dlatego jest doskonałym słuchaczem. Ludzie bardzo wysoko cenią sobie jej przyjaźń. Dla rodziny jest w stanie poświęcić wszystko, nie ma dla niej nic bardziej wartościowego niż najbliżsi i mocne relacje z nimi.

Horoskop na 2022 rok

Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Zdarza się, że pomaga również obcym potrzebującym - gdyby tylko mogła, to chciałaby naprawić całe zło tego świata. Nawet jej znajomi mogą być pewni, że zawsze będzie się troszczyła o ich dobre samopoczucie.

Numerologiczne 6 to osoby prawe, szlachetne i cnotliwe. Sztywno trzymają się zasad, które uznają za słuszne. Są bardzo porządne i poukładane, raczej nie należy oczekiwać od nich spontanicznych zachowań. Zdecydowanie wolą postępować zgodnie z bezpiecznym planem. Trudno o osobę bardziej kulturalną i lepiej wychowaną od nich.

Nie potrafią jednak zwrócić komuś uwagi, jeśli jego zachowanie im nie odpowiada - w takich sytuacjach po prostu nie chcą nikogo urazić. Numerologiczne 6 cechuje również duża wrażliwość na piękno. Są to zwykle idealiści, którzy podejmują stałą walkę o lepsze jutro.

Numerologiczna 6 i jej wrażliwość

Śmiało można stwierdzić, że to najczulsza spośród liczb. Jedną z jej najbardziej widocznych cech jest empatia, którą dosłownie emanuje. To jedna z tych osób, którym bez obaw i skrępowania można się wypłakać w rękaw.

Numerologiczne 6 są skłonne do altruistycznych zachowań. Często jednak przesadnie poświęcają się na rzecz innych. Dotyczy to szczególnie osób, które kochają. Dlatego liczba ta powinna stale uczyć się asertywności i większej wytrwałości w realizacji własnych celów. Skupienie na innych to bardzo piękna cecha, ale nie należy również zapominać o sobie samym.

Nadmierne próby opiekowania się najbliższymi w przypadku tej liczby mogą doprowadzić nawet do obsesji. Numerologiczna 6 miewa też skłonności do odczuwania nieuzasadnionego poczucia winy. Potrafi natomiast doskonale określić, jakie relacje międzyludzkie łączą jej najbliższych.

Osoba z cyfrą 6 ma też skłonność do nadwrażliwości i popadania w skrajności. Nie potrafi sama rozwiązywać swoich problemów, ze względu na strach przed konsekwencjami. Zdecydowanie woli pozostawić decyzję swojemu życiowemu partnerowi - czuje się wtedy bezpieczniej. W życiu kieruje się zwykle uczuciami, ale nie namiętnymi pasjami, a raczej przemyślanymi i wyważonymi. Kocha zwierzęta i potrafi opiekować się nimi z takim samym zaangażowaniem, jak w przypadku opieki nad ludźmi.

Swą codzienność buduje na małych rzeczach, które tworzą jej rutynę, dzięki nim czuje się bezpiecznie i komfortowo. Nie znosi zmian, każda jedna sprawia jej ogromną trudność. Jej codzienność budują głównie małe czynności związane z życiem rodzinnym i zawodowym. Raczej niewiele czasu poświęca samej sobie.

Numerologiczna 6 Jaka jest w miłości?

Numerologia - cyfra 6. Jak nietrudno się domyślić, jak już kocha, to na zabój. Numerologiczna 6, by normalnie funkcjonować, potrzebuje miłości. Lubi też obdarzać nią innych. Często jednak musi upłynąć dużo czasu zanim zdecyduje się otwarcie powiedzieć o swoich uczuciach, gdyż panicznie boi się odrzucenia. Numerologiczna 6 w związku swemu ukochanemu lub ukochanej jest w stanie uchylić nieba. W życiu potrzebuje swojego gniazda - bezpiecznego, ale też i estetycznego, ponieważ jest wrażliwa na wszystko, również na piękno. Od miłości oczekuje natomiast czułości, bliskości i romantyzmu.

Numerologia partnerska 6

Numerologia 6 i 6 podpowiada, że mogą one stworzyć związek idealny ze względu na podobieństwo charakterów, ale muszą pilnować, by ich wrażliwa natura nie zgubiła ich w brutalnym świecie. Numerologia 1 i 6 sugeruje nam z kolei, że władcza i zdecydowana natura 1 będzie odpowiadać 6, dzięki niej będzie się czuła potrzebna - te dwie liczby rokują na naprawdę udany związek. Numerologia 3 i 6 mówi nam natomiast, że radość życia 3 będzie bardzo podobała się 6, ale jej ruchliwość, zmienność, niezdecydowanie, a nawet ciągota będą dla 6 trudna do zaakceptowania.

Trudno im zatem będzie zbudować długotrwały związek. Numerologiczna 4 i 6 jest również średnim połączeniem. 4 jest z natury oschła i niechętna do okazywania uczuć, które dla 6 stanowią sens istnienia. Numerologiczna 8 i 6 podpowiada natomiast, że dzięki władczości 8, 6 będzie czuła się spokojna i bezpieczna - dzięki temu mają szansę stworzyć dobrą relację. Numerologia 9 i 6 mówi nam, że będzie to skomplikowany związek. Ekscentryczność 9 może być trudna do zaakceptowania dla stosunkowo konserwatywnej 6.

Numerologia 3 6 9. Co je łączy?

Wszystkie te cyfry są liczbami wyobraźni. W połączeniu są niezwykle harmonijne.

Zobacz także:

Autor:Adrian Adamczyk

Źródło zdjęcia głównego: Olena Ruban/Getty Images

Pozostałe wiadomości