Horoskop

Horoskop na wtorek. Kogo czeka wieczorne spięcie?

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Karty księżyc słońce

Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 6 września 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słonce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca i zaokrągla swoją tarczę dążąc do pełni. Dzisiaj na niebie brak większych układów pomiędzy planetami, ale Słońce i Księżyc ustawią się w przyjaznym trygonie. 

Dzień powinien upłynąć nam spokojniej i bardziej harmonijnie. Będziemy zastanawiać się nad tym, jak usprawnić swoją pracę i znaleźć w niej więcej komfortu. Większość znaków zodiaku wykaże się opanowaniem oraz takimi zaletami jak: skupienie, kontrola nad emocjami oraz szacunek do czasu i pieniędzy.

Horoskop dzienny na wtorek, 6 września 2022 roku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj możesz pokazywać trochę swojego rogatego charakteru. Zmusi cię do tego Księżyc, który przebywa również w rogatym, ale nielubianym przez ciebie znaku Koziorożca. Będziesz wykazywać brak cierpliwości do ludzi wchodzących ci w drogę lub robiących sobie zakusy na twój teren. Wieczorem kolejne spięcie.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

To może być kolejny bardzo udany i zyskowny dzień. Z lekkością zdobędziesz zarówno informacje jak i potrzebne ci personalne kontakty. Dzisiaj możesz znaleźć się u przełożonego na dywaniku, ale będzie to się wiązać z samymi przyjemnymi wydarzeniami. Może pochwała, może coś więcej?

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dzisiaj twój umysł będzie pracował zupełnie inaczej niż zazwyczaj. Zamiast mówić na okrągło i szukać wolnych osób, którym można coś opowiedzieć, będziesz zmuszony do słuchania. Może zdarzyć się jeszcze coś gorszego – praca w kompletnej ciszy. Możliwy jakiś egzamin i sprawdzanie kompetencji.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

To będzie udany wtorek, poczujesz się silny. Dzień przyniesie ci emocjonalną i intelektualną pewność siebie, oraz całkiem właściwe w tym momencie przekonanie, że jesteś doskonale przygotowany do tego, co sobie zaplanowałeś. Masz rację. Jesteś.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Twoja uwaga będzie uciekać z pracy w stronę marzeń i wizji. Ktoś, z kim łączy cię szczególna więź może być dzisiaj niedostępny, a kontakt z tą osobą mocno utrudniony. Poczujesz się stęskniony i lekko osamotniony. Trzeba się skupić na pracy i obowiązkach, będzie ci lżej.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Możesz się zaliczać do zodiakalnych szczęściarzy. Rzadko kiedy udaje ci się osiągać duże efekty bez wielkiego nakładu pracy czy też bez wysiłku, a dzisiaj tak właśnie może być. Wreszcie coś wygrywasz, otrzymujesz, dostajesz, nie dlatego że wypracowałaś, tylko na zasadzie nagrody, profitu, uśmiechu od losu. Po prostu bierz.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Ktoś może ci się narzucać i na siłę proponować swoje towarzystwo. Nie bardzo będziesz wiedziała jak uwolnić się od natręta. Dzisiaj rosnący Księżyc w znaku Koziorożca postawi cię przed dylematem, czy zachować się zgodnie z protokołem i dyplomatycznie, czy też tak jak czujesz i ci pasuje. Więc?

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Będą przepełniać cię pozytywne uczucia i korzystne emocje. Wtorek będzie dniem spełniania się twoich życzeń. Twojej radości będzie tyle, że postanowisz podzielić się nią z innymi. Coś komuś kupisz, komuś coś zafundujesz. Bliskiemu znajomemu możesz coś pożyczyć bądź ułatwić. Będziesz pomocny.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dzisiaj możesz zaobserwować pewien dystans lub chłód z jakim spotkasz się na gruncie zawodowym lub w szkole. Bądź czujny, ponieważ komuś jest na rękę powielanie na twój temat nieprawdziwych informacji, które mają już swój odzew w towarzystwie. Niebawem dokładnie rozpracujesz, o co tak naprawdę chodzi.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Rosnący Księżyc w twoim własnym znaku nadal powoduje u ciebie wzrost przychodów i twoich notowań jako bardzo przydatnego pracownika .Ktoś zrozumie wreszcie, że wart jesteś każdych pochwał i każdego komplementu, bo taka współpraca to skarb. W domu również będziesz obdarzony większym szacunkiem i uznaniem niż zazwyczaj.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Niestety nadal nie mam dobrych wieści. Jakoś pchasz to wszystko do przodu, ale o entuzjazm będzie ci bardzo trudno. Masz wobec siebie bardzo wysokie wymagania i może ci się wydawać, że wszystko co zrobiłeś do tej pory to stanowczo za mało. Dzisiaj będziesz wyjątkowo krytyczny sam wobec siebie.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

To będzie kolejny, pracowity i zapełniony od rana do nocy ciekawymi wydarzeniami dzień. Księżyc w znaku Koziorożca weźmie cię w sztywne ramy i upchnie twój grafik do granic możliwości i bardzo dobrze, ponieważ masz teraz energię i sposobność, aby pracować za dwóch. Rób podwaliny pod duży projekt.

Anielskie liczby - 8, 88 i 888

Liczba 8 i 88 wiąże się z wewnętrzną siłą i autorytetami. Na polu materialnym oznacza skuteczność w działaniu, ale także czekające na nas wyzwania. W tym czasie warto zachować optymizm i skupić się na działaniu, a osiągnie się wszystkie swoje cele. Z kolei liczba 888 zwiastuje rychły sukces i to często na wielu płaszczyznach. To idealny moment do działania, wszystkie aspekty będą nam sprzyjać. 

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości