Horoskop

Horoskop na środę. To nie jest dzień na pracę w grupie

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Rozgwieżdżone niebo

Jaki jest horoskop dzienny na środę, 7 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Koziorożca. Po godzinie 5.41 Srebrny Glob przejdzie do znaku Wodnika. Na niebie utworzy się opozycja planetoidy Ceres znajdującej się w znaku Lwa i Saturna przebywającego w znaku Wodnika.

Dzień upłynie nam w atmosferze, która będzie krążyć wokół tematów związanych z uprawami rolnymi, wynikiem żniw jak również transportem i dystrybucją zbóż. W środę możemy usłyszeć nowiny z rynków żywnościowych i otrzymać informacje na temat obecnej kondycji zapasów. Będziemy chętniej pracować w indywidualnym tempie i wybierać pracę solo. To będzie dzień indywidualistów.

Horoskop dzienny na środę, 7 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj nie powinieneś dzielić się swoimi pomysłami na nowe projekty czy też biznes z nikim. Po prostu zanim nie doprowadzisz wszystkiego do końca i nie będziesz mieć pewności, że nikt nie podszyje się pod twoje osiągnięcia, nie zdradzaj się ze swoimi koncepcjami. Są zbyt dobre i ktoś może z tego skorzystać.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Księżyc przechodzi do znaku Wodnika, zatem ten dzień może być mniej udany, Dzisiaj będziesz reagował przesadnie na wszelką krytykę lub podważanie twoich pomysłów. Ktoś może nie mieć na myśli nic złego, ale ty każde słowo będziesz odbierać jako wypowiedziane przeciwko tobie. W środę będziesz zbyt wrażliwy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Nareszcie złapiesz oddech po ostatniej zadyszce. Rosnący Księżyc w przyjaznym ci znaku Wodnika pomoże wypełnić wszystkie obowiązki i zapiąć zlecenia na ostatni guzik. Dzień będzie ciekawy, pracowity, ale przy okazji towarzystwo wokół ciebie będzie doskonałe. Razem świetnie się rozumiecie i właściwie to nie praca, ale rozrywka.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzisiaj możesz ulegać uzasadnionym nerwom i poczujesz, że presja którą ktoś na ciebie wywiera będzie zbyt mocna. Rzeczywiście osoba w twoim otoczeniu pracuje w zupełnie inny sposób niż ty, co może doprowadzać cię do szewskiej pasji. W domu również nie znajdziesz wyciszenia, ponieważ jakiś sprzęt, którego wieczorem potrzebujesz może okazać się nie do użytku.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Księżyc w opozycyjnym znaku Wodnika, jak również aktywność Ceres, która znajduje się w twoim znaku przyniosą ci trudności z koncentracją. Nie będziesz wiedział jak zabrać się za konkretne działanie, ponieważ twoje myśli krążą wokół młodej osoby, która wykazała się daleko posuniętą lekkomyślnością i trzeba będzie jej pomóc.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Ktoś złoży ci obietnicę, ale nie przywiązuj się do niej zbytnio, ponieważ raczej nie będzie się mógł z niej wywiązać. Dzisiaj będziesz Panno wyjątkowo jak na ciebie łatwowierna i otwarta na jakieś sugestie czy też nachalną reklamę. Możesz kupić coś zupełnie zbędnego.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzisiaj twoje myśli będą związane z twoim zdrowiem i kondycją fizyczną. Coś może nie działać tak jak powinno i będziesz się zastanawiać, czy dasz sobie radę z dolegliwościami domowymi sposobami, czy też lepiej skorzystać z porady fachowca. Jeśli czujesz, że sytuacja się nie poprawia, po południu pomyśl o wcześniejszym odpoczynku i zrezygnuj z odwiedzin.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Srebrny Glob przechodzi do znaku Wodnika, a tym samym zacznie tworzyć kwadraturę z twoim znakiem zodiaku. To może być nieprzyjemny, trudny dzień pełen pośpiechu, irytujących spotkań i braku poczucia swobody wyboru. W twoim związku mogą pojawić się chwilowo jakieś wzajemne zarzuty.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Poczujesz się lżejszy i z większą lekkością podejdziesz do swojej pracy. Dzisiaj stwierdzisz, że nic nie musisz i nie będziesz pozwalał, aby ktoś coś ci narzucał. Sam podejmiesz decyzję. Z powodu działania Luny w znaku Wodnika otrzymasz jakieś natchnienie, aby wyzwolić się spod czyjegoś zaborczego wpływu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Twój opiekun Saturn będzie dzisiaj w opozycji z Ceres, co wróży ukończenie jakiegoś zadania. To będzie dzień podsumowań, zebrań, narad i podpisów w miejscu pracy. Trzeba zrobić jakiś bilans albo przypilnować kogoś, aby dopełnił swoich obowiązków. W szkole możesz być zaskoczony trudnym pytaniem.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Do twojego znaku nad ranem zawita rosnący Księżyc więc twoje sny mogą być niespokojne, pełne przeczuć, ale również proroczych wizji. Koniecznie zapamiętaj je, a najlepiej zapisz. Dzisiaj możesz mieć możliwość przewidywania przyszłych wydarzeń. Może wyda ci się to śmieszne, ale nie lekceważ tego, co podszeptuje ci intuicja, nawet jeśli wydaje się to bardzo nieprawdopodobne.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Księżyc znajduje się w znaku Wodnika i jest już bardzo blisko twojego znaku, w którym niebawem dojdzie do pełni. Wręcz z każdą kolejną godziną możesz odczuwać narastające napięcie, które będzie przepełniać twoje ciało fizyczne i psychikę. Możesz mieć trudności z zasypianiem, więc w dzień chodzisz struta i rozdrażniona, o co otoczenie będzie się na ciebie złościć.

Anielskie liczby - 9, 99 i 999

Liczba 9 i 99, chociaż anielska, sugeruje, aby zastanowić się nad sobą. Wiąże się z mistycyzmem, idealizmem, ale również boską mądrością i bezinteresownością. To sygnał od duchowych opiekunów, aby znaleźć przyczynę problemów w sobie, przyjrzeć się swoim zachowaniom i nie szukać powodów u innych. Z kolei 999 symbolizuje nowości, które się zbliżają. Możliwe, że staniemy w zupełnie nowej sytuacji, ale podołamy jej.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Takumi Terao

Pozostałe wiadomości