Horoskop

Horoskop na piątek. Wielu znakom zodiaku emocje będą płatać figle

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja

Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 9 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Wodnika. Po godzinie 6:42 Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb, w którym szykuje się do podsumowującej, ostatniej Pełni Księżyca w lunarnym cyklu. 

Czujemy, że coś się kończy, coś się wypala. Przyspieszają sytuacje, które trzeba dokończyć i wyprostować. Dzisiaj będziemy w bardzo refleksyjnym nastroju, a wzrastający Księżyc, który znajduje się w sentymentalnym znaku Ryb sprawi, że z łatwością się wzruszymy, może nawet zbyt mocno. Wielu znakom zodiaku emocje będą płatać figle.

Horoskop dzienny na piątek, 9 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj będziesz czuć, że coś cię gasi i że twój wewnętrzny ogień może się nieco wypalać. Nadchodząca Pełnia Księżyca w wodnym znaku zmusi cię do bardziej refleksyjnego nastawienia i uporania się z trudnymi wspomnieniami. Jakieś wydarzenie będzie uporczywie wracać w twej pamięci i ciężko będzie o spokój.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

W tym dniu poczujesz się już lepiej. Wczorajsze położenie Księżyca mocno zszargało ci nerwy dlatego przejście Luny do znaku Ryb odczujesz jako ulgę. Pokażesz wczorajszym oponentom klasę, opanowanie i zdecydowanie. Weźmiesz się w garść i nad wszystkim pięknie zapanujesz, wyjdziesz z kłopotów.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Rosnący Księżyc ustawia się w kwadraturze z twoim znakiem zodiaku, więc możesz mieć poczucie, że nic nie idzie zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Ktoś może wymagać opieki i twojego wsparcia. Nie będziesz mógł zajmować się sobą i swoimi sprawami, ale trzeba będzie zaspokajać potrzeby innych.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Czujesz, że nabierający mocy Księżyc, który wkroczył właśnie do wodnego trygonu dzieli się z tobą swoją siłą i energią. Szybko staniesz na nogi i zmienisz nastawienie na radosne. Wiesz, że możesz spodziewać się dobrych wieści i słusznie, ponieważ one nadejdą. Ktoś nie zawiedzie twoich oczekiwań.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Pełnia Księżyca w znaku Ryb, to nie jest coś za czym przepadają ogniste Lwy. Trzeba będzie się dobrze ubrać, opatulić dosłownie i w przenośni i wyjść na deszczową, mokrą aurę. Osoba w twoim otoczeniu będzie płaczliwa i rozdygotana. Będziesz musiał posłużyć silnym ramieniem.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Księżyc w opozycyjnym znaku Ryb będzie mylił tropy i przynosił mało rzetelne informacje. Możesz trochę się zagubić w informacyjnym wirze. Ciężko będzie ci również się poruszać, ponieważ Merkury jest kilkanaście godzin przed rozpoczęciem retrogradacji. Coś może się nagle popsuć, więc nie spiesz się.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Księżyc w niezdecydowanym i zmiennym znaku Ryb sprawi, że będziesz jeszcze mniej konkretna niż zazwyczaj. Dzisiaj kłopoty możesz sprawić sama sobie. Czegoś nie zamkniesz, gdzieś coś zostawisz, zapomnisz o spotkaniu. To nie jest dzień na ważne decyzje, ponieważ twój umysł się zagubił.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Pobyt Srebrnego Globu w sprzyjającym ci znaku Ryb, a na dodatek mocne wsparcie z powodu nadchodzącej pełni, to potencjał na doskonały dzień. Dzisiaj będziesz mierzył w wysokie cele i dawał z siebie wszystko, aby je osiągnąć. Udadzą się sprawy pozornie niewykonalne. Dzieje się magia.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Energia planetarna da ci trochę po nosie i ukróci twoje ostatnie rozbrykanie. Możesz poczuć, że niestety nie wszyscy liczą się z twoim zdaniem czy też stanowiskiem. Ktoś będzie chciał celowo postawić cię w gorszym położeniu i pokazać ci gdzie twoje miejsce. Rzecz jasna się na to nie zgodzisz, ale zapachnie konfliktem.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dostaniesz bardzo jasne wytyczne i bardzo przejrzyste informacje, dzięki którym będziesz wiedział co i jak masz robić. Nareszcie znajdą się odpowiedzi, na które czekałeś. Dzisiaj doznasz swoistej ulgi, ponieważ skończą się gdybania i przejdziesz do tego co lubisz najbardziej, czyli do działania.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Twoje zdrowie, a w szczególności pęcherz i nerki mogą domagać się troski. Może warto pójść po jakieś ziółka do apteki? Od dawna zaniedbujesz swój dobrostan i kondycję zdrowotną wymigując się obowiązkami lub pracą. Jeśli nadal będziesz to lekceważyć Pełnia Księżyca dobitnie ci o tym przypomni.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Księżyc nad ranem zawita do twojego znaku, w którym przygotowuje się do bardzo ważnej Pełni Żniwiarzy. Czujesz, że dzieje się wokół ciebie coś ważnego, że nie ma co dłużej chować się przed odpowiedzialnymi krokami i deklaracjami. Świetnie. Przestaniesz kluczyć, podniesiesz przyłbicę.

Horoskop ziołowy – co to

W astrologii znanych jest wiele różnych horoskopów. Ziołowy chociaż nie przepowie przyszłości, to wskaże, jaka roślina może stanowić nasz talizman. Dzięki noszeniu przy sobie zioła przypisanego do swojej daty urodzenia podbijemy nasze cechy i umiejętności. Podobnie, jak przy znakach zodiaku, został on podzielony na 12 części.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: peshkov/Getty Images

Pozostałe wiadomości