piątek

  piątek

  W piątek w całej Polsce spodziewane są opady deszczu, a temperatura nie przekroczy 7 stopni. Silny wiatr da się we znaki szczególnie w górach, tam również pojawi się śnieg.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku materialnego Byka. Kwestie obowiązków zawodowych i sprawy finansowe staną się teraz bardziej istotne. Postanowimy nadrobić zaległości spowodowane syndromem przesilenia i uporządkować sytuację w miejscu pracy. Poznaj horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na piątek 24.09.2021 r.

  Piątek zapowiada się pogodnie na Suwalszczyźnie i Podlasiu. W pozostałej części Polski zachmurzenie umiarkowane i duże z przelotnymi opadami deszczu. Na termometrach od 22 st. C na Pomorzu Zachodnim do 32 st. C na wschodzie. Ten "antagonizm termiczny" doprowadzi do gwałtownych burz z gradem.

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Barana. Dzisiaj na niebie będą walczyć ze sobą dwa przeciwstawne żywioły, czyli woda i ogień. Tak też właśnie możemy się czuć, jak gdyby miotały nami skrajne uczucia i znoszące się wzajemnie pragnienia. Trudno będzie dojść do ładu z tym, czego naprawdę chcemy. Oto horoskop dzienny na piątek 2 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  W piątek zachmurzenie umiarkowane i duże. Przelotne opady deszczu, po południu burze. Temperatura od 20 st. C na zachodzie do 24 st. C na wschodzie, nieco chłodniej w kotlinach górskich, około 19 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami porywisty.

  Pogoda w weekend (26-27 czerwca 2021 r.) będzie zmienna. Sobota z przelotnymi opadami deszczu i burzami, a niedziela bardziej stabilna. Temperatura maksymalna od 20 do 28 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, w czasie burz porywisty. Nocami będzie już chłodniej.

  Poznaj horoskop dzienny na piątek 4 czerwca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce znajduje się w znaku Bliźniąt, Księżyc przebywa w znaku Barana. Dzisiaj na niebie Wenus, która rezyduje w znaku Raka, utworzy dobroczynny trygon z Jowiszem (znak Ryb). To wyśmienity moment na sprawdzanie swojego szczęścia w grach liczbowych, kontakty z bliższą i dalszą rodziną, udział w imprezach okolicznościowych. Będziemy bardziej otwarci na drugiego człowieka, czulsi i wrażliwsi.

  Piątek zapowiada się pochmurno z większymi przejaśnieniami. Na północy i wschodzie Polski spodziewane są przelotne opady deszczu. Termometry pokażą od 10 st. C na Pomorzu do 16 na południowym wschodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami dość silny.

  W piątek spodziewajmy się przelotnych opadów deszcz. Temperatura od 6 st. C na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 10 st. C miejscami na zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany.

  W piątek na Podkarpaciu pojawią się przelotne opady deszczu. W innych regionach będzie pogodnie. Temperatura od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  W piątek na zachodzie Polski po południu wystąpią przelotne opady deszczu. W pozostałych regionach będzie będzie pogodnie. Temperatura od 9 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany.

  W piątek w całej Polsce zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Na zachodzie opady deszczu. We wschodniej połowie kraju oraz na Pomorzu i Kujawach śnieg przechodzący w deszcz, marznący i powodujący gołoledź. Temperatura od -4 st. C na północnym wschodzie do 9 st. C na południowym zachodzie. Silny wiatr, w Tatrach zawieje i zamiecie śnieżne.

  Na krańcach południowych i południowo-zachodnich zachmurzenie duże, opady śniegu i deszczu ze śniegiem. W pozostałej części kraju zachmurzenie umiarkowane, jedynie na wybrzeżu okresami duże i tam miejscami słabe opady śniegu. Na północnym wschodzie początkowo mgły, również marznące i ograniczające widzialność. Temperatura od -6 st. C na Suwalszczyźnie do 3 st. C na południu kraju.

  W piątek zachmurzenie będzie duże z przejaśnieniami. Na południu i zachodzie kraju wystąpią opady śniegu do 1-5 cm, na północnym-wschodzie do 1-3 cm, a w górach do 10 cm. Na Dolnym Śląsku może pojawić się śnieg z deszczem. Termometry pokażą od -3 st. C na Podlasiu, -1 st. C w centrum kraju do 1 st. C na Dolnym Śląsku i Pomorzu. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. W górach porywy mogą osiągnąć do 70-100 km/godz.

  W piątek zachmurzenie umiarkowane i duże. Na północnym zachodzie i południu opady deszczu, w Karpatach śniegu. Temperatura od 2 st. C na Suwalszczyźnie, około 6 st. C centrum i na Pomorzu, do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr umiarkowany, nad morzem i na południu dość silny. W górach miejscami zawieje i zamiecie śnieżne.

  W piątek zachmurzenie zmienne. Przelotny deszcz i burze z porywistym wiatrem, a miejscami z gradem. Temperatura maksymalna od 28°C na Nizinie Szczecińskiej do 31°C na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu. Ciśnienie waha się, w południe w Warszawie będzie 996 hPa.