Horoskop

Horoskop na sobotę. Będziemy pod wpływem silnych emocji

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop dzienny - Ryby, Rak, Baran, Byk, Lew, Skorpion, Waga, Bliźnięta, Wodnik, Koziorożec, Strzelec, Panna. Grafika

Zobacz horoskop dzienny na sobotę, 10 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Panny, Srebrny Glob przez cały dzień znajduje się w znaku Ryb. Dzisiaj o godzinie 11.58 dojdzie do Pełni Żniwiarzy w zodiakalnej fazie Ryb. To ostatnia Pełnia Księżyca w lunarnym, rocznym cyklu. Jest to czas podsumowań, refleksji i zadawania pytań o sens podejmowanych działań.

Dzisiaj będziemy działać pod wpływem mocnych emocji i silnych impulsów. Na wymagający wpływ Pełni Księżyca nałoży się również wejście Merkurego w ruch wsteczny, który rano, po godzinie piątej rozpocznie retrogradację. Od dzisiaj, aż do drugiego października trzeba będzie zachować chłodną głowę, nie podpisywać niepokojących dokumentów i nie ulegać pokusom skorzystania z tak zwanych niepowtarzalnych okazji. Pojawią się komplikacje w podróżach.

Horoskop dzienny na sobotę, 10 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj będziesz musiał sam przed sobą się przyznać do popełnienia ostatnimi czasy kilku partnerskich błędów. Może warto porozmawiać i oczyścić atmosferę, wyjaśnić sobie wzajemne oczekiwania? Niestety fizycznie nie będziesz czuć się dobrze. Pojawią się różnego rodzaju dolegliwości i dojmujące zmęczenie.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Wytrzymasz napięcie, wytrzymasz napór, którym ktoś cię dzisiaj potraktuje. Pełnia Księżyca w znaku Ryb wpłynie na ciebie wzmacniająco i utwierdzi cię w podjętych wcześniej działaniach. Sobota będzie pełna intensywnych przeżyć, ale wiesz, że jesteś już na dobrej drodze.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Możesz poczuć, że coś się blokuje i masz do czynienia z jakimiś utrudnieniami oraz niewytłumaczalnym zmęczeniem. Twój patron Merkury wkracza w ruch wsteczny, ale nie obawiaj się. Dzięki chwilowemu zatrzymaniu się i zastanowieniu znajdziesz lepsze, korzystniejsze wyjścia z problemów.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Pełnia Plonów przyniesie ci wparcie, którego potrzebujesz. Zaczniesz nadrabiać ostatnią, towarzyską nieobecność i pójdziesz w odwiedziny. Możesz też zahaczyć o jakieś uroczystości religijne a wieczorem skusić się na kino. To będzie dzień pełen miłych wrażeń.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzień przysporzy ci pewnych zgryzot. Układ na niebie nie jest zbyt optymistyczny i trzeba to przyjąć do wiadomości. Zaakceptuj, że nie wszystkim podobają się twoje wybory. Może dojść do niemiłej konfrontacji z innymi, rozdrażnionymi członkami rodziny.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Pełnia Żniwiarzy odbywa się w opozycyjnym znaku Ryb, co w znaczący sposób wpłynie na uruchomienie się w twoim otoczeniu osób, z którymi łączą cię silne, karmiczne więzi. Dzisiaj spotkasz się z nieprzypadkowymi osobami i będziesz wspominać coś, co było wspólną przeszłością. Być może coś się rozwiąże.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzisiaj możesz poczuć, że trzeba wreszcie coś domknąć, z czymś się pożegnać, na coś się zgodzić. Nie trzeba się dłużej wahać ani opierać. Los i tak potoczy się w odpowiednim kierunku, czy się na to godzisz, czy nie, więc lepiej podejść do proponowanych zmian po dobroci.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Pełnia Księżyca w pokrewnym ci znaku Ryb niesie jakąś kuszącą ofertę imprezową. Ktoś da ci dowody uznania lub szacunku. Możesz otrzymać ważne zaproszenie. Wyznania, które usłyszysz, wprawią cię w osłupienie, ale wiele wyjaśnią.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Czujesz się osłabiony i masz świadomość tego, że twoja forma w tej chwili nie jest pierwszoligowa. Pełnia Księżyca Plonów odbywa się w kwadraturze do twojego znaku, w związku z czym wszystko cię drażni i każde działanie osób w twoim otoczeniu jest jak płachta na byka. Zwolnij, postaw na samotność.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dzień upłynie ci na intensywnych rodzinnych spotkaniach, przygotowaniach do dużych imprez familijnych oraz rozmowach na tematy związane z problemami z przeszłości, takimi jak dokumenty urzędowe czy też formalne podziały majątkowe. Będzie poruszany również temat odpowiedzialności wspólnej.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiaj ktoś pozytywnie cię zaskoczy, ponieważ da ci dowody na to, że troszczy się o wspólne wspomnienia i przypomni ci o jakichś przeżyciach, które były radosne. Sobota upłynie ci w dość sympatycznej atmosferze, chociaż możesz mieć poczucie, że nie do końca jesteś w odpowiedniej formie fizycznej, dlatego pamiętaj o ciepłym okryciu.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

To twoje lunarne święto. Dzisiaj przypada Pełnia Księżyca w twoim własnym znaku. Możesz czuć się wyróżniona, jak również dostrzeżona przez otoczenie. W jakiś sposób twoja osoba i twoje plany staną na pierwszym miejscu. Staniesz się na chwilę osią, wokół której będzie się kręcić świat twoich bliskich.

Horoskop ziołowy - melisa

Melisa odpowiada osobom urodzonym między 20 stycznia a 18 lutego. To osoby ciekawe wszystkiego co nowe, wyjątkowe i niezwykłe. Cenią sobie niezależność, a przy tym są niezwykle wrażliwe - dzięki temu ich ciekawość świata nabiera zupełnie nowego znaczenia. Przestroga dla melisy: ucz się regulować swoje emocje i pamiętaj, że nie uratujesz całego świata.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: lightkitegirl/Getty Images

Pozostałe wiadomości