Dzienny

Horoskop na niedzielę. Będziemy w lepszej kondycji

Dzienny

Źródło:
Astrolog Merkurja
Rozgwieżdżone niebo

Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 11 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Ryb. Po godzinie 8.46 Srebrny Glob przejdzie do znaku Barana. Jesteśmy już po Pełni Plonów i nasz naturalny satelita na nocnym niebie będzie się zmniejszał.

Dzisiaj utworzy się pozytywny, konstruktywny trygon ziemski pomiędzy Słońcem a Uranem. Niedziela upłynie nam łatwiej i spokojniej. Będziemy w lepszej kondycji psychofizycznej i zaczniemy widzieć plusy ostatnich, dość trudnych wydarzeń i doświadczeń. Znajdziemy właściwą ścieżkę w gąszczu różnorakich możliwości, a nasze spotkania z innymi przyniosą radość i odświeżającą energię. W tym dniu rozmowy popłyną wartkim nurtem.

Horoskop dzienny na niedzielę, 11 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj atmosfera stanie się bardziej klarowna i kilka kłopotliwych sytuacji się wyciszy. Wystartujesz w niedzielę z nową energią i z większym dystansem do swoich problemów. Popołudnie upłynie z uśmiechem i w dobrym kontakcie z najbliższym.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

To będzie doskonała niedziela okraszona korzystnym dla ciebie trygonem ziemskim pomiędzy Słońcem i znajdującym się w twoim znaku Uranem. Dzisiaj szybko nabierzesz sił, a ostatnie stresy odsuną się na dalszy plan. Wieczorem będziesz się z powodzeniem i radością szykować do zawodowych obowiązków.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Przejście Księżyca do sprzyjającego ci znaku Barana przyniesie ci znaczącą ulgę. Dzisiaj będziesz już bardziej ożywiony i chętny do podejmowania dyskusji i interakcji z otoczeniem. Twoją głowę zajmą plany związane z remontem lub zmianami dotyczącymi wystroju mieszkania, które niebawem będziesz chciał przeprowadzić.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Odrobinę zejdzie z ciebie powietrze, napięcie po ostatniej pełni zacznie odpuszczać. Nie będziesz już w tak dobrej kondycji. Księżyc w znaku Barana wrzuci cię w towarzystwo osoby gadatliwej i zbytnio nachalnej. Mogą pojawić się bóle u nasady nosa bądź inne dolegliwości natury laryngologicznej.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

W niedzielę będziesz powoli wracał do siebie. Księżyc przejdzie do znaku Barana i od rana energia zacznie cię wypełniać, ponownie zechce ci się działać i wychodzić z domu. Twoje stosunki z otoczeniem poprawią się, a bliska osoba okaże ci czułość i wyrozumiałość.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj wydarzenia, w których weźmiesz udział, będą miały zaskakujący charakter. Niedziela może potoczyć się zupełnie inaczej na gruncie rodzinnym, niż zakładałaś, ale nie będzie to powodować u ciebie przykrości, wręcz przeciwnie, sytuacja zamieni się w radosną niespodziankę. Trygon Słońca i Urana przyniesie dobre przemyślenia.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Malejący Księżyc przejdzie do znaku Barana, więc dzisiaj będziesz rozmawiać z kimś, kto będzie ci się gęsto tłumaczył z powodu tego, że nie może zwrócić ci na czas jakiegoś przedmiotu bądź pożyczonej kwoty. Ciężko będzie ci uporządkować stan twoich relacji, będziesz czuć dyskomfort.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Niedziela będzie toczyć się przyjemnie i w dobrym rytmie i tempie, które ci odpowiadają. Przed tobą korzystny dzień, w którym spędzisz miłe chwile z bliskimi ci osobami. Możesz odebrać jakąś pozytywną wiadomość, poprawiającą humor. Szykują się dla ciebie jakieś zwroty.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Niedziela będzie lżejsza i sympatyczniejsza niż początek weekendu. Pojawią się jakieś promyki nadziei na lepsze jutro. Sytuacje alarmowe powoli zostaną odwołane. Księżyc przejdzie do sprzyjającego ci znaku Barana i przestaniesz się aż tak martwić o członków swojej rodziny.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Możesz mieć jakieś trudności spowodowane brakiem sił fizycznych. Będziesz czuł się przemęczony i wyeksploatowany praktycznie bez powodu. Wieczorem czeka cię jakaś niemiła rozmowa, która zakończy się bez żadnego konkretnego rozwiązania.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Pozytywny trygon pomiędzy Słońcem a twoim opiekunem Uranem będzie działać na ciebie budująco. Dzisiaj będziesz stanowczy i poukładany. Zaczniesz sobie planować cały tydzień pod kątem zawodowym. Zdrowie i humor znaczną się poprawiać.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Księżyc w znaku Barana przyniesie jakieś niepotrzebne utyskiwania i kłótliwą atmosferę przy stole. Ktoś będzie chciał cię obwinić za swoje nieudane działania bądź nietrafione pomysły. Możesz poczuć się mocno dotknięta niesprawiedliwym osądem, nie bierz tego aż tak do siebie.

Horoskop ziołowy - Babka

Babka przypisana jest osobom urodzonym między 19 lutego a 20 marca. Naczelną cechą babek jest marzycielstwo i bujanie w chmurach. Mogą mieć problemy z radzeniem sobie z codziennością, przez co wydają się roztrzepane. Osoby te bywają niestabilne, przez co warto uważać na wpadanie w używki, które mogą spowodować, że uwydatnią się takie cechy, jak okrucieństwo czy bezlitosność.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Pawel Libera

Pozostałe wiadomości