Styl życia

Numerologiczna 9. Cechy charakteru

Styl życia

Autor:
Adrian
Adamczyk
Karl Tapales/Getty ImagesLiczba 9

Numerologia - liczba 9 - to altruista gotowy poświęcić swe życie dla innych. Posiada ogromną wrażliwość, która bywa jego szansą, ale może być też brzemieniem trudnym do udźwignięcia. Jaka jest numerologiczna 9?

Liczba 9 numerologia. Charakter

To liczba niezwykle dojrzała duchowo. Osiągnęła ten wysoki poziom rozwoju emocjonalnego, dzięki zrozumieniu, że tylko miłość może doprowadzić nas w tak głębokie obszary poznania duchowego. W związku z tym chętnie niesie pomoc wszystkim, którzy jej potrzebują.

Jest wspaniałym oparciem i dobrą pociechą dla innych. Ludzie zawsze czują się dobrze w jej towarzystwie. Posiada bardzo wysoki poziom empatii, dlatego świetnie rozumie innych i bez problemu odczytuje nawet ich najgłębiej skrywane emocje. Niestety czasami sama doświadcza przez to głębokiego cierpienia.

Numer 9 numerologia. Co o nim wiemy?

To osoby wielu pasji i zainteresowań. Cechują się wysokim poziomem tolerancji i zrozumienia dla drugiego człowieka. Lubią podróżować i zdobywać nieodkryte miejsca. Są bardzo spostrzegawcze, dzięki przenikliwemu umysłowi dosłownie nic nie ujdzie ich uwadze. Wbrew pozorom, które wokół siebie wytwarzają, mają zwykle dość niespokojne dusze, bardzo trudno usiedzieć im w jednym miejscu. Ich poukładanie to jedynie to, co chcą pokazać otoczeniu. Posiadają niezwykłą intuicję, która nierzadko chroni je przed popadaniem w tarapaty. Dzięki temu wychodzą cało z niemal każdej opresji. Dodatkowo są subtelne i całkowicie dyskretne. Nic dziwnego, że ludzie tak chętnie dzielą się z nimi swoimi problemami.

Numerologia - liczba 9. Jaka jest?

Numerologiczna 9 to osoba bardzo mocno przywiązana do swoich humanistycznych ideałów. Godność człowieka jest dla niej podstawową wartością. W życiu jest perfekcjonistką, która dąży do niedoścignionego ideału. Uwielbia duże, otwarte przestrzenie, czuje się w nich najpewniej. Jest hojna i szlachetna - posiadanie takiej osoby w gronie przyjaciół to prawdziwy skarb. Bywa też może trochę oderwana od rzeczywistości, ale niewątpliwie dodaje jej to uroku. Ma również skłonności do bujania w obłokach. Połączenie tych wszystkich cech sprawia, że jest to osoba niekonwencjonalna.

Numerologiczna 9 jest zawsze serdeczna i uśmiechnięta - chętnie dzieli się swą radością z otoczeniem. Najchętniej działa na rzecz innych, walcząc o ich prawa czy zapewniając im pomoc humanitarną. Swym zapałem do pomagania zaraża, ale nierzadko też zawstydza innych. Potrafi być jednak również gwałtowna i wybuchowa, trudno ją wtedy uspokoić. Gdy jest przekonana o swojej racji, bywa niezwykle uparta.

Numerologia cyfra 9. Miłość

Numerologiczne 9 są oddane i wierne, choć odczuwają też silną potrzebę niezależności. Często targają nimi silne emocje, co wywołuje u nich huśtawkę nastrojów. Choć czasami może być trudno je znieść, to warto się poświęcić, bo potrafią być naprawdę wspaniałymi partnerkami. Są bardzo czułe i wrażliwe, choć mają trudności z mówieniem o swoich uczuciach. Numerologiczne 9 dość często ulegają zauroczeniu, ale gdy znajdą już swojego jedynego, są mu się w stanie oddać bez reszty. Jedynym problemem może być wtedy to, że ich empatia i przywiązanie do problemów innych sprawią, że zapomną o swoim związku i szczęściu. Należy je wtedy szybko sprowadzić na ziemię.

Numerologia 9 i 9 podpowiada nam, że to będzie dobre połączenie. Nie od dziś wszak wiadomo, że podobieństwa się przyciągają - dwie 9 będą się wzajemnie wspierać i inspirować. Numerologia 3 i 9 mówi, że to nie będzie łatwy związek, ale ma szansę na sukces. Problemem będzie stała walka o rolę przywódcy, ale jeśli obie strony obdarzą się szacunkiem i zrozumieniem, to w końcu uda im się stworzyć zdrową relację. Numerologia 4 i 9 przewiduje, że to różnorodne połączenie ma dużą szansę na sukces. Numerologiczna 4 twardo stąpa po ziemi i z powodzeniem będzie realizować idealistyczne pomysły 9 - liczby te doskonale się uzupełniają. Numerologia 5 i 9 mówi natomiast, że to może nie być łatwy związek, ale ma szansę się powieść. Liczby te mogą się wzajemnie irytować, a różnice charakteru będą trudne do pogodzenia.

Numerologia 3, 6, 9. Co łączy te liczby?

Wszystkie te numerologiczne cyfry są liczbami wyobraźni. Wibracje te dobrze dogadują się ze sobą i na pewno szybko znajdą wspólną nić porozumienia, są do siebie bardzo podobne.

Numerologia imienia 9. Co o nim wiemy?

Lubią rywalizację i wygraną. Najchętniej widzą się w roli przywódcy. By osiągnąć nowy, wyższy szczebel w swojej karierze, potrafią zrobić wiele. Zawsze postępują w zgodzie z wyznaczonym planem. Przed postawieniem każdego kroku, biorą pod uwagę wszystkie za i przeciw. Dzięki temu prawie nigdy nie żałują swoich decyzji. Swą rodzinę traktują bardzo poważnie, są zaborcze i wytrwale - chronią swojego gniazda. Dzięki umiejętności analizowania sytuacji, nawet jeśli zdarzy im się wpaść w kłopoty, to bardzo szybko odnajdują korzystne dla nich rozwiązanie. Bywają neurotyczne.

Zobacz video: Jak księżyc wpływa na nasz sen?

Zobacz także:

Autor:Adrian Adamczyk

Źródło zdjęcia głównego: Karl Tapales/Getty Images

Pozostałe wiadomości