Gwiazdy

Bartosz Zmarzlik zaprasza na kolację. "Będę mógł się otworzyć i na spokojnie porozmawiać"

Gwiazdy

Autor:
Inny
Bartek Zmarzlik i zegarek na licytacji WOŚP

Bartosz Zmarzlik gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do licytacji jest kolacja z dwukrotnym mistrzem świata na żużlu oraz jego ulubiony zegarek. O szczegółach wybitny sportowiec opowiedział w Dzień Dobry TVN.

Bartosz Zmarzlik i jego zegarek na licytacji WOŚP

Bartosz Zmarzlik od lat jest naszą dumą narodową. To utytułowany sportowiec, który dwukrotnie sięgnął po tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. Teraz fani zawodnika będą mogli poznać go bliżej. Firma Apart, posiadająca w swojej kolekcji zegarki marki Aztorin, których ambasadorem jest Zmarzlik, przekazała bowiem na licytację WOŚP wspólną kolację ze sportowcem oraz zegarek.

- Zorganizowaliśmy ją z moim partnerem - marką Aztorin. Przekazujemy kolację ze mną oraz sportowy zegarek Aztorin. To będzie specjalny nowy zegarek, aczkolwiek taki sam, jaki mam właśnie ubrany - mówił Bartosz Zmarzlik w Dzień Dobry TVN.

Kolacja z Bartoszem Zmarzlikiem

Zwycięzca licytacji będzie miał okazję nie tylko otrzymać nowy zegarek, lecz także spędzić kilka godzin z jednym z najlepszych żużlowców świata. - Zapraszam do licytowania. Myślę, że będzie można porozmawiać o fajnych rzeczach związanych z żużlem. Przybliżyć ten sport osobie, która może będzie tego potrzebowała lub nie - mówił sportowiec.

- Jeśli będziemy wspólnie spożywać kolację, to jak to mówią nieraz, że przez żołądek do serca. Będę więc mógł się otworzyć i na spokojnie o tym porozmawiać - dodał.

A gdzie odbędzie się kolacja: w domu, a może we włoskiej restauracji? - Niech to będzie niespodzianka, by to wszystko podkręcić. Śledzić informacje można na moich portalach społecznościowych – zaznaczył Bartosz Zmarzlik. Pomysłodawcą licytacji i organizatorem kolacji jest Apart, dystrybutor zegarków i biżuterii męskiej Aztorin.

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gra na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor:Inny

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości