licytacja

  licytacja

  Pod kawiarenką Dzień Dobry TVN odwiedzili nas bohaterowie popularnego serialu animowanego "Flinstonowie". Fred i Barney zaprezentowali swój wylicytowany na aukcji wóz. Pojazd został zbudowany przez studentów Politechniki Warszawskiej.

  Podczas wydarzenia odbędzie się wyjątkowa licytacja.

  Tom Hanks uwielbia Maluchy, o czym kilka lat temu usłyszała cała Polska. Hollywoodzki aktor otrzymał w prezencie spersonalizowanego Fiata 126p, co bardzo go ucieszyło. Teraz gwiazdor postanowił się rozstać ze swoim autem w szczytnym celu. Kwota z licytacji samochodu trafi do fundacji Elizabeth Dole.

  30. Finał WOŚP za nami, ale wciąż finalizowane są zbiórki i licytacje. Nie wszystkie uczciwie. Wpis Jurka Owsiaka w mediach społecznościowych nie pozostawia złudzeń. "Nie nas chcesz oszukać, oszukujesz dzieciaki" - do kogo gorzkie słowa adresował pomysłodawca największej charytatywnej zbiórki?

  Marcin Gortat od lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Z okazji 30-lecia szlachetnej inicjatywy postanowił przygotować coś specjalnego. Do wylicytowania jest tygodniowy pobyt w jego letniej rezydencji w USA. Koszykarz w Dzień Dobry TVN zdradził, czego na miejscu może się spodziewać zwycięzca.

  Bartosz Zmarzlik gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do licytacji jest kolacja z dwukrotnym mistrzem świata na żużlu oraz jego ulubiony zegarek. O szczegółach wybitny sportowiec opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Bartek Jędrzejak ma dla swoich fanów nie lada gratkę. Prezenter pogody wystawił na aukcję WOŚP wspólny kulturalny wieczór. Na zwycięzcę licytacji czeka mnóstwo atrakcji i wieczór pełen wrażeń.

  Już w niedzielę będziemy grali 30. raz z Wielką Orkiestra Świątecznej Pomocy. Bartek Jędrzejak wybrał się do studia WOŚP, które ma aż sześć scen i opowiedział nam o przygotowaniach do finału. Na miejscu porozmawiał także o niespodziankach przygotowanych przez mBank.

  "W tym roku postanowiliśmy przygotować coś specjalnego"

  Zaledwie kilkanaście dni przed finałem WOŚP reżyserka Renata Gabryjelska zaczęła wcielać w życie projekt wyjątkowego kalendarza - "Widzę. Czuję. Reaguję.". Do współpracy zaprosiła fotografa Bastka Czernka i 12 wspaniałych kobiet. O pomyśle i kobiecej sile opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  "To dla mnie będzie wielka frajda i odkrycie".

  Z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kolejny raz możemy brać udział w licznych licytacjach. W tym roku cegiełkę dołożyła także Katarzyna Warnke. Aktorka na szczytny cel przekazała swój… akt. Jak wygląda i ile warte jest to zdjęcie?

  30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Gwiazdy od jakiegoś czasu już wystawiają swoje osobiste przedmioty, by razem z fundacją Jurka Owsiaka nieść dobro. Zobaczcie, co pod młotek przekazali Magda Gessler, jurorzy "Mam talent" i inne gwiazdy.

  Kwota z licytacji robi wrażenie.

  Jej cena robi wrażenie.

  Kwota robi wrażenie.

  "Będzie dużo niespodzianek"

  Karl Lagerfeld zapisał się w historii świata mody dzięki wyjątkowemu talentowi i ponadprzeciętnym ambicjom, które pozwoliły mu pracować dla takich domów mody jak Chanel czy Fendi. Legendarny projektant zmarł w 2009 roku, pozostawiając po sobie bogate portfolio artystyczne, ale także przedmioty codziennego użytku, które teraz trafią pod młotek podczas licytacji w domu aukcyjnym Sotheby's.

  Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, pochwaliła się osiągnięciem narzeczonego - Sebastiana Fabijańskiego. Aktor namalował bowiem obraz, który został wystawiony na licytację, by pomóc chłopcu chorującemu na SMA. - Ludzie są niesamowici - podkreśliła blogerka modowa.

  Paul Walker – amerykański aktor, producent filmowy i telewizyjny oraz model - na zawsze zostanie w pamięci fanów jako gwiazda serii "Szybcy i wściekli". Wielki miłośnik samochodów zginął w wypadku w 2013 roku. Media obiegła właśnie informacja, że jedno z aut z jego legendarnej kolekcji zostało sprzedane. Kwota przeszła najśmielsze oczekiwania.

  Kolekcjonerzy nie mogą tego przegapić. Mowa o aukcji "Akademicy Współczesności", która odbędzie się we wtorek 22 czerwca. W czasie jej trwania będą licytowane dzieła sztuki, które stworzyli wykładowcy ASP. O tym wyjątkowym wydarzeniu opowiadali w Dzień Dobry TVN Marzena Karpińska z Domu Aukcyjnego Polswissart oraz prof. Andrzej Bednarczyk, rektor Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

  Letnia aukcja w Polswiss Art to wspaniała okazja do zapoznania się z twórczością mistrzów. Choć licytacje odbywają się online, to galeria pozostaje otwarta dla publiczności. Każdy więc może choć przez chwilę poobcować ze sztuką przez duże "s".

  Kirill to maluch, który choruje na SMA. Aby choroba nie postępowała, chłopiec musi otrzymać najdroższy lek świata. W pomoc zaangażowała się ekipa "Na Wspólnej", oferując zwycięzcy licytacji możliwość zagrania w serialu. Ostatnio do akcji dołączył również Filip Chajzer, który w mediach społecznościowych nagłośnił historię Kirilla.

  11 maja zakończyła się aukcja charytatywna rękopisu powieści Wojciecha Chmielarza pt. "Wilkołak", który został w całości napisany przez osadzonych w zakładach karnych. Na czym polega inicjatywa Fundacji Zmiana? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli pisarz Wojciech Chmielarz oraz koordynatorka projektu Liliana Nienałtowska.

  Przed nami wiosenna aukcja dzieł sztuki. Inaugurujące sezon wydarzenie odbędzie się 9 marca - w trosce o zachowanie bezpieczeństwa sanitarnego - bez udziału publiczności. Jak będzie przebiegać licytacja? Jakie obrazy się na niej pojawią? O tym mówiła w naszym programie Iwona Büchner, prezes domu aukcyjnego Polswissart.

  Poznajcie wzruszającą historię matki, która 8 lat temu straciła syna. Zostały po nim sportowe koszulki, które zbierał. Kobieta zdecydowała, że mogą posłużyć w dobrym celu i przekazała całą kolekcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kiedy oddawała koszulki, płakała - rozłożone na widowni domu kultury zajmują połowę sali. Wciąż można je wylicytować.

  Za nami finał 29. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami wolontariusze zbierali pieniądze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i do diagnostyki głowy. Swoją cegiełkę dołożyła także Polska Stacja Polarna Hornsund. Co przeznaczyła na licytację? O tym opowiedzieli nam kierownik zimowania Mariusz Czarnul oraz pozostali członkowie grupy.

  Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny wspólnymi siłami wspierają 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Artyści zachęcają fanów do wzięcia udziału w licytacji, w której można wygrać kolację w ich towarzystwie. W Dzień Dobry TVN zdradzili szczegóły swojej oferty.

  Kalendarz Dżentelmeni od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nic więc dziwnego, że wszystkie egzemplarze tegorocznej edycji już się wyprzedały. Ale nie wszystko stracone. Jego bohaterowie postanowili bowiem przekazać swoje zdjęcia na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. O tej wyjątkowej akcji aktorzy opowiedzieli w naszym programie.

  Tegoroczne licytacje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy robią wrażenie. Joanna Koroniewska-Dowbor i Maciej Dowbor postanowili wystawić na aukcję swoją słynną "domówkę". O jej szczegółach aktorka i dziennikarz opowiedzieli w naszym programie.