Bartosz Zmarzlik - jak odnajduje się w roli ojca? "Myślę, że nie ma faceta, któremu nie pójdą łzy wzruszenia, jak weźmie dziecko na ręce"

Dzień Dobry TVN
Gdy Bartosz Zmarzlik gościł w listopadzie w Dzień Dobry TVN, mówił, że bardzo czeka na narodziny dziecka. Syn żużlowego mistrza świata przyszedł na świat 17 marca tego roku. Jak sportowiec odnajduje się w roli ojca?

Ma dopiero 26 lat, a w żużlu osiągnął niemal wszystko. Bartosz Zmarzlik jest dwukrotnym indywidualnym mistrzem świata oraz zwycięzcą plebiscytu na najlepszego polskiego sportowca.

Bartosz Zmarzlik wspomina dzieciństwo

Pasją do motoryzacji zarazili Bartosza tata i dziadek. W pokoju, w którym kiedyś mieszkał z bratem, teraz ma swój warsztat. – To było wieczne dłubanie przy śrubkach, elementach. Chciałbym, żeby Antek też miał takie szczęśliwe dzieciństwo – powiedział sportowiec, oprowadzając ekipę Dzień Dobry TVN po miejscu, w którym ma kolekcję motocykli i kombinezonów do jazdy.

– Bartka starty w zawodach sprawiają, że mam trochę podwyższone ciśnienie – zdradziła Sandra Zmarzlik, żona sportowca. – Staram się nie myśleć o tym, co może się wydarzyć, tylko bacznie obserwuję jak jedzie – dodała.

Bartosz Zmarzlik ma syna

– Myślę, że nie ma faceta, któremu nie pójdą łzy wzruszenia, jak weźmie dziecko na ręce – stwierdził reprezentant Polski. Sandra Zmarzlik przyznaje, że Bartosz chętnie opiekuje się dzieckiem w ciągu dnia, a czasem nawet udaje się jej zmobilizować męża, by w nocy przygotował mleko dla malucha. – My się kąpiemy. Robimy sobie męskie wieczory. Tata mi powtarzał, że mnie i Pawła on zawsze kąpał i może to gdzieś w głowie zostało – stwierdził sportowiec. Dodał też, że zastanawiał się, czy da radę przebrać dziecko. Udało się za pierwszym razem.

– Każdy dzień, tydzień przynosi coś nowego i jest to po prostu super. (...) Jak człowiek czasem ma gorszy dzień, to wystarczy, że on się uśmiechnie... - powiedział Bartosz Zmarzlik.

Jak chciałby wychowywać syna? – Ważne, żeby był szczęśliwym człowiekiem, i żeby zawsze mógł do mnie przyjść z każdym problemem, zapytaniem, a ja się postaram mu w tym pomóc – mówi Bartosz.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz player.pl.

Zobacz także:

Dawid Kubacki - jak czuje się w roli ojca? "Umiem pieluchy zmieniać. Przynajmniej jako tako"

Rafał Maślak po raz drugi zostanie tatą. "Tacierzyństwo to był kop motywacyjny"

Maciej Kot został ojcem. Zdjęcie żony z dzieckiem rozczuliło fanów skoczka

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Reporter: Szymon Brózda

podziel się:

Pozostałe wiadomości