dojrzałe ojcostwo

    Gdy Bartosz Zmarzlik gościł w listopadzie w Dzień Dobry TVN, mówił, że bardzo czeka na narodziny dziecka. Syn żużlowego mistrza świata przyszedł na świat 17 marca tego roku. Jak sportowiec odnajduje się w roli ojca?

    Wielu ojców wyobraża sobie swoją rolę jako "bankomat". Chcą pracować, zarabiać, a z dzieckiem się bawić, a nie wychowywać. Jak jednak poprawić to podejście? O tym opowiedział w Dzień Dobry TVN psycholog, Piotr Mosak.

    Dariusz Michalczewski jest ojcem czwórki dzieci. 10 miesięcy temu na świat przyszła jego pierwsza córka. Czy wychowuje ją inaczej niż synów? Czy rodzicielstwo nauczyło go cierpliwości? Kto jest dla niego wzorem pod względem wychowawczym? Z bokserem rozmawiała Agnieszka Rylik.

    Kilka miesięcy temu Paulina Krupińska została po raz pierwszy mamą. Jak czuje się w nowej roli? I jak ojcostwo zmieniło jej partnera? Z Pauliną rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

    Późne ojcostwo już nikogo nie dziwi, a dojrzały tata podobno ma wiele zalet. Dlaczego warto być dojrzałym ojcem? Jak doświadczenie i życiowa wiedza wpływają na wychowanie dziecka w późnym wieku?