WOŚP

  WOŚP

  Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspiera Ukrainę. Planowany jest zakup potrzebnego sprzętu do szpitali państwowych i wojskowych. Jak ogłosił Jurek Owsiak, obecnie prowadzone są rozmowy, jak bezpiecznie przetransportować sprzęt przez granicę polsko-ukraińską. Co zostało zakupione? Jaki sprzęt trafi do Ukrainy?

  Za nami 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab, wolontariusze, gwiazdy, goście i celebryci wszyscy pracowali na pełnych obrotach. Dzięki hojności Polaków skarbonki napełniały się w zaskakującym tempie. Co działo się za kulisami? Na miejscu była nasza reporterka. Oto co zarejestrowała kamera serwisu dziendobry.tvn.pl.

  Licytacje na rzecz WOŚP braci Collins budzą emocje nie tylko między nimi. Po tym jak bracia pokłócili się o to, jakie przedmioty powinny zostać wystawione na aukcję, także fani rockowych legend są mocno podekscytowani. Do wylicytowania bowiem, są gitary z autografami Paula McCartneya, Stonesów, a także autobiografia z podpisem Johna Lennona i aż dwie, a nie jedna, londyńskie taksówki.

  30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oficjalnie ruszył w niedzielę 30 stycznia o 8:30. W akcji bierze udział około 120 tys. wolontariuszy w 1700 sztabach. W 2022 roku celem jest zapewnienie najwyższych standardów w okulistyce dziecięcej. Ile pieniędzy zebrano do tej pory?

  WOŚP 2022 Poznań. W całej Polsce w niedzielę 30 stycznia odbędą się wydarzenia związane z finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Miasto postanowiło w myśl hasłu przewodniemu "Przejrzyj na oczy" zaproponować uczestnikom wydarzeń sprawdzenie poczuć się jak osoby z wadami wzroku. Co jeszcze czeka uczestników? Jaki jest program i jakie koncerty odbędą się w 30. finale WOŚP w Poznaniu?