WOŚP

  Poznaj zalecenia ratowników medycznych.

  "Jeśli nic nie zrobimy, możemy być pociągnięci do odpowiedzialności karnej".

  Na co dzień widzowie Dzień Dobry TVN mogą oglądać prowadzących w parach. Ich spotkania w większej grupie to rzadkość, a w pełnym składzie nigdy wcześniej nie udało im się zebrać. Aż do teraz.

  "Chciałem targnąć się na życie".

  Ile pieniędzy udało się zebrać podczas 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Padł rekord!

  Ukraińcy znajdą schronienie w ogromnym hangarze.

  Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspiera Ukrainę. Planowany jest zakup potrzebnego sprzętu do szpitali państwowych i wojskowych. Jak ogłosił Jurek Owsiak, obecnie prowadzone są rozmowy, jak bezpiecznie przetransportować sprzęt przez granicę polsko-ukraińską. Co zostało zakupione? Jaki sprzęt trafi do Ukrainy?

  Podczas 30. finału Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała pod hasłem "Przejrzyj na oczy". Według deklaracji zebrano ponad 136 milionów złotych. Swoją cegiełkę do szlachetnej akcji dołożył młody wolontariusz, Paweł Mrozek, który zgromadził przeszło 150 tys. złotych. - Koniec finału nie oznacza końca pomagania i działania - przekonuje w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

  30. Finał WOŚP za nami, ale wciąż finalizowane są zbiórki i licytacje. Nie wszystkie uczciwie. Wpis Jurka Owsiaka w mediach społecznościowych nie pozostawia złudzeń. "Nie nas chcesz oszukać, oszukujesz dzieciaki" - do kogo gorzkie słowa adresował pomysłodawca największej charytatywnej zbiórki?

  30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale ciągle trwają licytacje. Podczas jednej z nich można zdobyć fanty od najstarszej kibicki reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn. 104-letnia Pelagia Rumińska przekazała na WOŚP prezenty, które dostała od byłych i obecnych kadrowiczów.

  30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale wciąż można brać udział w wyjątkowych aukcjach. Zaliczają się do nich m.in. te związane z serialem "BrzydUla". O ich szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedziały Julia Kamińska i Małgorzata Socha.

  Szymon Chwalisz od lat tworzy "Woodstockowe Gitary", które następnie biją rekordy popularności na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie inaczej było w tym roku - instrument zaprojektowany przez malarza cieszył się olbrzymim zainteresowaniem podczas 30. Finału WOŚP. W rozmowie z Karoliną Kalatzi wyjaśnił szczegóły powstania tegorocznej gitary.

  Za nami 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab, wolontariusze, gwiazdy, goście i celebryci wszyscy pracowali na pełnych obrotach. Dzięki hojności Polaków skarbonki napełniały się w zaskakującym tempie. Co działo się za kulisami? Na miejscu była nasza reporterka. Oto co zarejestrowała kamera serwisu dziendobry.tvn.pl.

  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 30. i jak zwykle zebrano rekordową kwotę na wsparcie diagnostyki i okulistyki dziecięcej. Jednak nie chodzi wyłącznie o rekordy, Finał WOŚP to moment kiedy wszyscy się jednoczymy w dobrej sprawie. Przeżyjmy to jeszcze raz.

  Już po raz 30. odbywa się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który tym razem zbiera pieniądze na diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci. Przez cały dzień trwają koncerty, licytacje i różne wydarzenia. Jak można pomóc?

  TVN Grupa Discovery przekazała 300 tys. zł na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czek Jerzemu Owsiakowi wręczyła Kasia Kieli, prezes i dyrektor zarządzająca Discovery EMEA oraz Katarzyna Kolenda-Zaleska, dziennikarka "Faktów" TVN i prezes Fundacji TVN.

  Na co przeznaczono zebrane pieniądze?

  Jeden z jego obrazów trafił na aukcję WOŚP.

  Licytacje na rzecz WOŚP braci Collins budzą emocje nie tylko między nimi. Po tym jak bracia pokłócili się o to, jakie przedmioty powinny zostać wystawione na aukcję, także fani rockowych legend są mocno podekscytowani. Do wylicytowania bowiem, są gitary z autografami Paula McCartneya, Stonesów, a także autobiografia z podpisem Johna Lennona i aż dwie, a nie jedna, londyńskie taksówki.

  Marcin Gortat od lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Z okazji 30-lecia szlachetnej inicjatywy postanowił przygotować coś specjalnego. Do wylicytowania jest tygodniowy pobyt w jego letniej rezydencji w USA. Koszykarz w Dzień Dobry TVN zdradził, czego na miejscu może się spodziewać zwycięzca.

  Biedronka po raz pierwszy wspomaga Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W sklepach tej sieci można kupić różne produkty, z których cały dochód zostanie przeznaczony na okulistykę dziecięcą. Szczególną popularnością cieszą się różnobarwne czapki.

  Operator komórkowy Play po raz kolejny wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem pod hasłem: "Pomagamy w okamgnieniu". Zobacz, jak łatwo możesz wesprzeć Fundację Jerzego Owsiaka.

  Wrzucenie pieniędzy do puszki to jeden w wielu sposobów, by wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Można to zrobić także za pośrednictwem eSkarbonek. Jak to działa? Ile pieniędzy udało się dzięki nim zebrać?

  Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspierają gwiazdy i celebryci. Wielu z nich wystawia na aukcje np. ważne dla siebie przedmioty. Wszystko po to, aby jak najwięcej pieniędzy trafiło na konto WOŚP. Jak Orkiestrę wspierają Szymon Majewski, Joanna Kołaczkowska, Justyna Szyc-Nagłowska oraz Borys Szyc? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.

  30 stycznia w całej Polsce odbędą się wydarzenia związane z finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Trwa 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już po raz piąty mBank dołączył do akcji. Jak zasilić konto Fundacji Jerzego Owsiaka? O tym opowiedział Cezary Kocik, wiceprezes zarządu ds. bankowości detalicznej.

  Aby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy gwiazdy, sportowcy, czy politycy oddają cenne przedmioty na aukcje. Na taki ruch zdecydował się m.in. Donald Tusk. Wylicytować można jego hulajnogę. Dlaczego wybrał akurat ją? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.

  30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oficjalnie ruszył w niedzielę 30 stycznia o 8:30. W akcji bierze udział około 120 tys. wolontariuszy w 1700 sztabach. W 2022 roku celem jest zapewnienie najwyższych standardów w okulistyce dziecięcej. Ile pieniędzy zebrano do tej pory?

  Bartosz Zmarzlik gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do licytacji jest kolacja z dwukrotnym mistrzem świata na żużlu oraz jego ulubiony zegarek. O szczegółach wybitny sportowiec opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  WOŚP 2022 w Krakowie. 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krakowie odbywa się w towarzystwie wydarzeń muzycznych i sportowych. Kiedy i w jakich imprezach można będzie wziąć udział?